VoIP.ms

Kas ir VoIP.ms?

VoIP.ms ir VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas cenšas nodrošināt vislabākās kvalitātes vietējos un starptautiskos savienojumus visiem klientiem visā pasaulē. Uzņēmums nodrošina ļoti elastīgus, funkcijām bagātus mākoņbāzētus komunikācijas pakalpojumus.

Uzņēmuma galvenais mērķis ir būt uzticamam, elastīgam un pieejamam. Uzņēmums tika dibināts 2007. gadā, un tā biroji atrodas Kanādā, ASV un Meksikā.

Kā Jūs to varat izmantot?

Varat izmantot LiveAgent kopā ar VoIP.ms, lai izveidotu savu virtuālo zvanu centru. Vienkārši pieslēdziet VoIP.ms tālruņa numurus un sāciet sniegt atbalstu pa tālruni no jebkuras ierīces. Kad Jūsu numurs ir pieslēgts, Jūs varat saglabāt kontaktu tālruņu numurus, izveidot interaktīvās balss atbildes (IVR) kokus, lai novirzītu zvanus uz pareizajām nodaļām, veikt individuālus zvanus vai video zvanus un daudz ko citu.

Zvanu centri tiek uzskatīti par būtisku faktoru, lai palielinātu klientu apmierinātību un nodrošinātu lielisku klientu apkalpošanas pieredzi. Tos var izmantot, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, veiktu pārdošanas zvanus, apkopotu klientu atsauksmes, izmantojot aptaujas.

Kopā ar citiem efektīviem klientu rīkiem, piemēram, tērzēšanu ar klientiem reāllaikā, palīdzības pieteikumu sistēmu, sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem vai zināšanu bāzi, varat izveidot pilnvērtīgu palīdzības dienestu, kas racionalizē ziņojumus no visiem saziņas kanāliem. Noskatieties zemāk redzamo videoklipu, lai iepazītos ar mūsu daudzfunkcionālās programmatūras zvanu centra funkciju iespējām.

https://www.youtube.com/watch?v=SyvXUDe3g6A

Cik maksā integrācija ar LiveAgent?

VoIP.ms ir neatkarīgs uzņēmums, kas iekasē maksu par sniegtajiem pakalpojumiem. Tomēr integrācija ar LiveAgent ir bez maksas. Kamēr jums ir aktīvi VoIP.ms un LiveAgent abonementi, varat savienot abas lietotnes un izveidot zvanu centru.

Kādi ir ieguvumi, izmantojot VoIP.ms?

  • Augsts uzticamības un apmierinātības līmenis
  • Sniedz pakalpojumus vairāk nekā 125 valstīs
  • Funkcijām bagāts VoIP risinājums
  • Iespēja maksāt, neslēdzot līgumu

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoIP.ms integration!

Kā integrēt VoIP.ms ar LiveAgent?

Pateicoties LiveAgent iebūvētajām funkcijām, nav nepieciešams integrācijas spraudnis. Veidojot jaunu tālruņu centra numuru, varat vienkārši izvēlēties VoIP.ms kā pakalpojumu sniedzēju. Lai uzzinātu, kā savienot VoIP.ms numuru ar LiveAgent, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

Kā savienot savu VoIP.ms numuru ar LiveAgent

  • Izveidojiet savu VoIP.ms kontu bez maksas un piesakieties. Iespējams, ka Jums būs nepieciešams verificēt savu kontu, izmantojot e-pastu vai VoIP.ms tērzēšanu klātienē. Kad esat ieguvis piekļuvi savam kontam, varat noteikt, kādu aprīkojumu izmantosiet. Jūs varat izvēlēties aparatūras ierīci vai programmatūras tālruni. Uz savu e-pasta adresi Jūs saņemsiet akreditācijas datus, kas Jums tālāk jāizmanto, lai noteiktu savu zvanu ierīci VoIP.ms iestatījumos. Kad būsiet pabeidzis, jūs saņemsiet savu SIP/IAX galveno lietotājvārdu.
VoIP.ms lietotājvārds un parole SIP iestatījumos
Lietotājvārds un parole
  • Nākamais solis ir DID (Direct Inward Dialing jeb Tiešā iezvanpieeja) numura iegāde. Varat arī pieslēgt esošo numuru, ja tāds jums ir. Dodieties uz DID numuri > Pasūtīt DID(s) un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošu numuru.
DID numuru sadaļa VoIP.ms
DID numura pasūtīšana
  • Atveriet savu LiveAgent kontu un atveriet sadaļu Konfigurēšana > Zvanīt > Numbers. Lai pievienotu jaunu numuru, noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot un pakalpojumu sniedzēju sarakstā atlasiet VoIP.ms.
  • Pēc tam ievadiet VoIP.ms lietotājvārdu, paroli un tālruņa numuru, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu ar LiveAgent. Varat arī izvēlēties nodaļu, uz kuru tiks novirzīti zvani, izsaukšanas prefiksu un citas opcijas. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Pievienot.
VoIP.ms konfigurācija LiveAgent zvanu iestatījumos
VoIP.ms konfigurācija programmā LiveAgent

Jūsu VoIP.ms numurs tagad ir savienots ar LiveAgent, un Jūs varat sākt veikt un saņemt klientu zvanus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra klientu atbalsta sniegšanu, iepazīstieties ar LiveAgent akadēmiju. Vai arī noskatieties mūsu produkta ekskursijas video, lai iepazītos ar visu, ko piedāvā LiveAgent.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir VoIP.ms?

VoIp.ms ir VoIP pakalpojumu sniedzējs. VoIP nozīmē IP balss pārraide (Voice over IP). Vienkāršāk sakot, Jūs varat veikt un saņemt zvanus, izmantojot interneta savienojumu.

Kāpēc ir nepieciešams VoIP numurs?

VoIP numura izmantošana sniedz vairākas priekšrocības. Piemēram, Jūsu uzņēmums var viegli darboties no daudzām ierīcēm, izmantojot vairākus numurus un atrašanās vietas. Tas ir ļoti uzticams, rentabls un uzlabo klientu pieredzi. 

Kādas ir VoIP.ms integrācijas izmaksas?

LiveAgent nodrošina VoIP.ms integrāciju bez papildu maksas. Taču VoIP.ms par saviem pakalpojumiem iekasē atsevišķu maksu. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Tiešsaistes tērzētava ir īpaša vieta internetā. Tiešraides tērzētavas galvenais mērķis ir nodrošināt reāllaika tiešsaistes čatu lietotājiem.

Tiešsaistes tērzētava

LiveAgent ir lielisks rīks uzņēmuma klientu apkalpošanai, kas uzlabo komunikāciju ar klientiem un ļauj efektīvāk risināt viņu jautājumus un problēmas. Tas palīdz uzlabot klientu apmierinātību un lojalitāti, kas ir ļoti svarīgi biznesa panākumiem. LiveAgent piedāvā 15 tiešsaistes tērzēšanas funkcijas, kas var uzlabot klientu apkalpošanu, to var pielāgot savām vajadzībām. Turklāt, LiveAgent ir integrācijas draudzīga programma, kas nodrošina klientu atbalstu vairākos sakaru kanālos un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un tehnisko atbalstu, kā arī klientu servisu. Tiešsaistes čats ir efektīvs un rentabls veids, kā sazināties ar uzņēmuma atbalsta aģentiem un uzlabot klientu apkalpošanu.

Tagad varat ērti savienot LiveAgent zvanu centru ar VoipTel International, nemaksājot papildu maksu. Šeit apskatiet, kā.

VoipTel International

LiveAgent ir klientservisa programmatūras uzņēmums, kas piedāvā dažādas programmatūras risinājumus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums piedāvā arī noderīgus resursus un apmācības savā akadēmijā. Visi LiveAgent pakalpojumi ir pieejami ar dažādiem sales kontaktiem un tiek piedāvāti arī bez maksas demonstrācijas veidā.

Asana integrācija ļauj pārvaldīt visus projektus no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Asana

LiveAgent ir programmatūras pakete, kas piedāvā klientu apkalpošanas, voIP tālruņa sistēmu, sūdzību pārvaldības un citus pakalpojumus. Tā ir pieejama arī arī pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centra programmatūru, kā arī e-pasta pārvaldības risinājumiem. LiveAgent ir viegli integrejama un piedāvā 24/7 atbalstu.

Placetel ir Vācijas telekomunikāciju uzņēmums, kas sniedz IP telefonijas pakalpojumus. Uzziniet vairāk par Placetel integrāciju LiveAgent un tās priekšrocībām.

Placetel

LiveAgent ir platforma, kas piedāvā dažādus tālrūņa pakalpojumus un klientu apkalpošanas risinājumus ar dažādām integrācijām. To piedāvā Quality Unit un tas ir sadarbībā ar kanādiešu telekomunikāciju kompāniju Telus. LiveAgent sniedz bezmaksas izmēģinājumu un klientu atbalstu dažādiem kanāliem, tāpat piedāvā arī citus pakalpojumus un risinājumus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju