SpringBuilder

Kas ir SpringBuilder?

Springbuilder ir tīmekļa vietņu veidotājs, kas ļauj dažādu zināšanu līmeņu lietotājiem veidot tīmekļa vietņu projektus. Springbuilder ir viena no labākajām platformām nišu spēļu vietņu izveidei, taču ar to var veidot arī dažādus citos projektos.

Kā jūs to varat izmantot?

Tīmekļa vietņu veidošana

Tīmekļa vietnes izveide ar SpringBuilder ir vienkārša, pateicoties pārvilkšanas sistēmai. Jums nav jāzina neviena kodēšanas valoda, lai izveidotu savu tīmekļa vietni.

Komandas vadība

Ja jūs un jūsu komanda strādājat pie viena un tā paša tīmekļa projekta, SpringBuilder par to var parūpēties. Tīmekļa vietnes pārvaldības atļauju var piešķirt vairākiem grupas dalībniekiem.

E-komercija

Pievienojiet un pārvaldiet tīmekļa lapas un produktus, krājumu sarakstus un augšupielādējiet attēlus un videoklipus. Varat arī integrēt SpringBuilder ar vairākiem pārdošanas kanāliem un izvēlēties maksāšanas un piegādes metodes.

Emuāru veidošana

SpringBuilder tiek komplektēts ar Articles App, kas ļauj veidot savu personīgo emuāru. Tam ir visas klasiskās emuāra funkcijas.

Ieguvumi:

  • LiveAgent čata poga jūsu mājaslapā ļauj klientiem ātri sazināties ar atbalstu
  • Paātriniet saziņu ar klientiem
  • Visu komunikāciju pārvalda LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma
  • Ļauj piekļūt visai komunikācijai no vienas vietas LiveAgent informācijas panelī
  • Meklēt un piekļūt visiem pieteikumiem LiveAgent

Frequently asked questions

Kas ir SpringBuilder integrācija LiveAgent?

Ja jums ir vietne ar SpringBuilder un LiveAgent abonementu, varat integrēt personalizētu tiešsaistes čata pogu. Tādējādi jūs varat iegūt konkurences priekšrocības, palielināt pārdošanas apjomus un uzlabot klientu pieredzi.

Kādas ir priekšrocības, lietojot SpringBuilder?

Sagataves, kas saderīgas ar dažādām ierīcēm, vilkšanas un nomešanas tehnoloģija, pušu integrēšana (LiveAgent, Google Analytics, Hotjar utt.).

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Pārvaldiet savas attiecības ar klientiem, izmantojot pareizo klientu attiecību pārvaldības programmatūru, kas apvienota ar jūsu iecienītāko palīdzības dienesta programmatūru

Salesforce

Salesforce ir klientu attiecību pārvaldības (CRM) programmatūra, kas palīdz uzlabot biznesa attiecības un rentabilitāti. Salesforce var tikt integrēts ar LiveAgent, lai uzlabotu produktivitāti un paplašinātu iespējas. Integrācija var palīdzēt pievienot jaunas kontaktpersonas un kampaņas no LiveAgent un uzlabot kopsavilkumu un komunikāciju ar klientiem. Salesforce var arī tikt integrēts izmantojot Zapier.

SpringCom

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citus risinājumus. Uzņēmums piedāvā demonstrācijas un informāciju par jaunumiem savā emuārā un sociālajos tīklos. LiveAgent ir izstrādājis sava konta veidošanas platformu un informē klientus, ka pēc konta sagatavošanas tieši no šejienes varēs piekļūt savam kontam.

Klientu sekošanas programmatūra ir daļa no uzņēmuma vēlmēm. Izmantojot šo programmatūru, visi dati tiek saglabāti, un tos var atrast jebkurā laikā, kad vien tie ir nepieciešami.

Klientu sekošanas programmatūra

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas veicina informācijas apkopošanu un personalizētus kontaktus ar konkrētiem klientiem. Tas piedāvā vairākas funkcijas, tostarp VoIP tālruņa sistēmu, ienākošo zvanu centru un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmums piedāvā arī e-pasta pārvaldības programmatūru un pircēju portāla programmatūru. Pieejama arī bezmaksas demonstrācija un cenas ir atkarīgas no izvēlētajiem pakalpojumiem. Palīdzības dienesta programmatūra ir radīta, lai pārvaldītu attiecības ar klientiem un atrisinātu klientu problēmas.

Asana integrācija ļauj pārvaldīt visus projektus no LiveAgent. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Asana

LiveAgent ir programmatūras pakete, kas piedāvā klientu apkalpošanas, voIP tālruņa sistēmu, sūdzību pārvaldības un citus pakalpojumus. Tā ir pieejama arī arī pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centra programmatūru, kā arī e-pasta pārvaldības risinājumiem. LiveAgent ir viegli integrejama un piedāvā 24/7 atbalstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju