SpringBuilder

Kas ir SpringBuilder?

Springbuilder ir tīmekļa vietņu veidotājs, kas ļauj dažādu zināšanu līmeņu lietotājiem veidot tīmekļa vietņu projektus. Springbuilder ir viena no labākajām platformām nišu spēļu vietņu izveidei, taču ar to var veidot arī dažādus citos projektos.

Kā jūs to varat izmantot?

Tīmekļa vietņu veidošana

Tīmekļa vietnes izveide ar SpringBuilder ir vienkārša, pateicoties pārvilkšanas sistēmai. Jums nav jāzina neviena kodēšanas valoda, lai izveidotu savu tīmekļa vietni.

Komandas vadība

Ja jūs un jūsu komanda strādājat pie viena un tā paša tīmekļa projekta, SpringBuilder par to var parūpēties. Tīmekļa vietnes pārvaldības atļauju var piešķirt vairākiem grupas dalībniekiem.

E-komercija

Pievienojiet un pārvaldiet tīmekļa lapas un produktus, krājumu sarakstus un augšupielādējiet attēlus un videoklipus. Varat arī integrēt SpringBuilder ar vairākiem pārdošanas kanāliem un izvēlēties maksāšanas un piegādes metodes.

Emuāru veidošana

SpringBuilder tiek komplektēts ar Articles App, kas ļauj veidot savu personīgo emuāru. Tam ir visas klasiskās emuāra funkcijas.

Ieguvumi:

  • LiveAgent čata poga jūsu mājaslapā ļauj klientiem ātri sazināties ar atbalstu
  • Paātriniet saziņu ar klientiem
  • Visu komunikāciju pārvalda LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma
  • Ļauj piekļūt visai komunikācijai no vienas vietas LiveAgent informācijas panelī
  • Meklēt un piekļūt visiem pieteikumiem LiveAgent

Frequently asked questions

Kas ir SpringBuilder integrācija LiveAgent?

Ja jums ir vietne ar SpringBuilder un LiveAgent abonementu, varat integrēt personalizētu tiešsaistes čata pogu. Tādējādi jūs varat iegūt konkurences priekšrocības, palielināt pārdošanas apjomus un uzlabot klientu pieredzi.

Kādas ir priekšrocības, lietojot SpringBuilder?

Sagataves, kas saderīgas ar dažādām ierīcēm, vilkšanas un nomešanas tehnoloģija, pušu integrēšana (LiveAgent, Google Analytics, Hotjar utt.).

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju