Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Postfix

Kas ir Postfix?

Postfix ir bezmaksas un atvērtā koda pasta pārsūtīšanas aģents, kas piegādā un sūta elektronisko pastu. Programmatūra tiek izlaista saskaņā ar IBM publisko licenci 1.0, kas ir bezmaksas programmatūras licence. Postfix sākotnēji tika izveidots 1997. gadā, un pirmais laidiens bija 1998. gada decembrī. Tas ir viens no populārākajiem pasta serveriem internetā. Postfiksu izmanto aptuveni 32% no publiski sasniedzamajiem serveriem.

Kā var izmantot Postfix?

Postfix dara labi vienu lietu, un tas ir – e-pasts. Ja vēlaties risinājumu, kas droši apstrādā visu e-pasta saziņu, jūsu meklējumi ir beigušies. Jūsu Postfix e-pasta ziņojumus var savienot ar LiveAgent palīdzības dienesta sistēmu, lai palīdzētu apkopot klientu e-pasta ziņojumus, pārvērst tos par pieteikumiem un organizēt tā, lai jūs nepazustu e-pastu plūdos.

Vai esat pārņēmies un noguris, apstrādājot katru klienta problēmu, izmantojot e-pasta klientu? Veltiet brīdi laika, lai uzzinātu par LiveAgent apbrīnojamo pieteikumu apstrādes sistēmu. Tā ir izveidota e-pasta ziņu organizēšanai, un var palīdzēt ātrāk atrisināt klientu problēmas, vienlaikus palielinot klientu apmierinātību. Izmantojiet šī daudzfunkcionālā pieteikumu apstrādes risinājuma priekšrocības un izmantojiet filtrus, birkas un kontaktpersonu sarakstus.

Iestatiet savu darba laiku, izveidojiet komandas vai pakalpojumu līmeņa līgumus (SLA). Noteikti gamificējiet savu palīdzības dienestu, lai saņemtu vislielāko palīdzību no atbalsta aģentiem. Ir tik daudz kas, ko LiveAgent var darīt jūsu un jūsu uzņēmuma labā. Pārlūkojiet pieteikumu apstrādes funkcijas, lai uzzinātu vairāk.

Vislabākais ir tas, ka LiveAgent var pieslēgties arī citiem saziņas kanāliem. Izveidojiet tiešsaistes čata logrīku savai vietnei, izveidojiet efektīvu zvanu centru, rakstiet rakstus un foruma ziņas savam klientu portālam vai pievienojiet savus sociālos medijusFacebook, Twitter, Instagram un pat Viber.

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādas ir Postfix lietošanas priekšrocības?

  • Viens no populārākajiem e-pasta servisiem
  • Mūsdienīgi konfigurācijas scenāriji
  • Mazāk surogātpasta
  • Satura filtrēšana

Improve your email ticketing with LiveAgent

Start your free LiveAgent trial, connect your email address and get the job done efficiently

FREE TRIAL

Kā integrēt Postfix un LiveAgent?

Postfix var viegli dažu minūšu laikā savienot ar LiveAgent, izmantojot IMAP/POP3. Lai uzzinātu, kā savienot e-pasta kontus ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

Postfix mājaslapa ar skaidrojumu par Postfix
Postfix mājaslapa
  • Gadījumā, ja jums vēl nav Postfix e-pasta, dodieties uz vietni un lejupielādējiet instalēšanai paredzētos resursus. Tīmekļa vietne piedāvā arī daudz izmantošanas pamācību un apmācības vairāku lietošanas gadījumu scenārijiem. Kad e-pasts ir iestatīts, veiciet nākamās darbības.
POP/IMAP pamācība, kā izveidot Postfix Postfix vietnē
POP/IMAP pamācība Postfix
  • Tagad, kad Postfix ir izveidots un gatavs darbam, dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot un atlasiet Cits. Pēc tam izvēlieties IMAP/POP3.
Liveagent e-pasta integrācija, izmantojot iestatījumus Pārsūtīšana vai IMAP/POP3
IMAP/POP3
  • Tagad jums ir tikai jānorāda sava informācija – e-pasts, lietotājvārds, parole un jāizvēlas saņemšanas veids, serveris un ports. Varat arī izvēlēties autentifikācijas metodi un izvēlēties nodaļu, kas būs atbildīga par pieteikumiem, kas tiek saņemti no šī e-pasta. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt, kas atrodas apakšā, un pabeidziet darbu.

Vienmēr, kad nolemjat pievienot papildu e-pasta kontus, varat atgriezties šajā pamācībā. Vai meklējat ko vairāk? Apskatiet mūsu Akadēmijas lapu un uzziniet vairāk par pieteikumu apstrādes sistēmu vai noskatieties zemāk redzamo video, lai redzētu, ko vēl var paveikt.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir Postfix?

Postfix pasta pārsūtīšanas aģents ir bezmaksas un atvērtā koda rīks, kas piegādā un pārvirza e-pasta ziņas. Pasta serveris ir viens no populārākajiem internetā. Programmatūru var brīvi bez maksas lietot ikviens. Sākotnēji izveidots 1997. gadā, Postfix izlaists 1998. gada decembrī.

Kā varat izmantot Postfix?

Postfix var kļūt par primāro LiveAgent e-pasta integrāciju klientu pieteikumu saņemšanai. Tas ir uzticams e-pasta klients, kas var apstrādāt e-pasta saņemšanu tieši jūsu pieteikumu apstrādes sistēmā.

Kā varat integrēt Postfix ar LiveAgent?

  • Atveriet LiveAgent un Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
  • Izveidojiet jaunu e-pastu un atlasiet Cits
  • Izvēlieties IMAP/POP3, norādiet savu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju