MeTA1

Kas ir MeTA1?

Meta1 ir ziņu pārsūtīšanas aģents, kas izveidots, lai nodrošinātu drošu un uzticamu e-pasta pārsūtīšanu. Tas ir efektīvs un konfigurējams, un to var paplašināt ar moduļiem. Ieviešot centrālo vadību, rindas pārvaldnieks organizē ziņu plūsmu caur sistēmu un novērš lokālo vai attālināto sistēmu pārslogošanu. Konfigurācijas iespējas var iestatīt, izmantojot komandrindas parametrus, un to tīmekļa vietne piedāvā plašu rokasgrāmatu, kas pieejama ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par MeTA1 vai uzzināt, kā to efektīvi izmantot.

Kā jūs varat izmantot MeTA1?

Konfigurējamā un paplašināmā MeTA1 ir piemērota ikvienam, kas vēlas izmantot drošu un uzticamu e-pasta saziņas līdzekli. MeTA1 var nodrošināt efektīvu e-pasta saziņu ikvienam, kas nolemj to izmantot. Turklāt to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā, nodrošinot efektīvu veidu, kā atrisināt klientu problēmas, kas nonāk jūsu pieteikumu sistēmā, kā arī labāku lietotāja pieredzi.

Palīdzības dienestu var uzlabot dažādos veidos, pievienojot MeTA1 e-pastu LiveAgent. Sākumā tiek saņemti visas e-pasta ziņas no katra e-pasta konta, un tie tiek gudri organizēti. Ir iespējams efektīvāk sekot sarunām, atzīmēt pieteikumus kā atrisinātus un redzēt pieteikumu progresu, vienlaikus palīdzot klientiem ātrāk un efektīvāk, pateicoties pieteikumu apstrādes funkcijām.

Izmantojot LiveAgent palīdzības dienestu, jums ir pieejami dažādi inovatīvi rīki un pieteikumu apstrādes sistēma, kas var lieliski palīdzēt klientu atbalstā. Izmantojot mūsu sistēmu, varat pareizi organizēt ziņas, atbildēt uz tām un ātri un precīzi atrisināt klientu problēmas.

E-pasta integrācija, piemēram, MeTA1, ir tikai sākums, tālāk, izmantojot tālruņa zvanus, čatu ar klientiem, atbildēšanu sociālajos medijos un izglītojošu un informatīvu rakstu ievietošanu zināšanu bāzē. Visu pilnībā atbalsta līdzekļi, kas nodrošina vienmērīgu darbplūsmu iesācējiem un arī pieredzējušiem lietotājiem.

Kādas ir MeTA1 lietošanas priekšrocības?

 • Lieliska drošība
 • Efektivitāte un uzticamība
 • Konfigurējamība, pateicoties komandām
 • Paplašināmība ar moduļiem

Get the right tool for the job

LiveAgent can help you provide better support and faster replies to email messages

Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent?

Meta1 var integrēt ar LiveAgent konfigurācijas iestatījumu palīdzību, izmantojot IMAP/POP3. Process ir pietiekami viegls, lai to varētu pabeigt dažu minūšu laikā. Lai uzzinātu, kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent, veiciet tālāk norādītās darbības.

Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Homepage.png
MeTA1 mājaslapa
 • Vēlaties vispirms iestatatīt MeTA1? Dodieties uz tās tīmekļa vietni, kur varat atrast papildinformāciju, lejupielādes saites un visus instalēšanas un konfigurācijas ceļvežus, kas nepieciešami, lai to palaistu. Kad esat beiguši, pārejiet pie nākamajām darbībām.
Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Downloads.png
MeTA1 lejupielādes
 • Vai esiet visu uzstādījuši? Ja atbilde ir “jā”, pārejiet uz LiveAgent kontu (izvēlieties bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja konta vēl nav) un pēc tam atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot sadaļas augšdaļā un e-pasta pakalpojumu sniedzēju sarakstā izvēlieties Cits. Pēc tam starp abām integrēšanas opcijām izvēlieties IMAP/POP3.
Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent?
 • Lai nodrošinātu pieteikumu izveidi, MeTA1 ir jābūt savienotam ar LiveAgent. Šajā sadaļā ir jāievada jūsu MeTA1 informācija. Ievadiet lietotājvārdu un paroli, savu e-pasta adresi un citu nepieciešamo informāciju. Norādiet servera un porta datus un izvēlieties saņemšanas veidu. Kad iestatījumi izveidoti, noklikšķiniet uz Saglabāt.
Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Liveagent Integration Configuration.png

Ļaujiet saņemt e-pasta ziņas no MeTA1 adreses un pārbaudiet pieteikumu apstrādes sistēmu. Klienti tagad var izmantot ātras un uzticamas klientu apkalpošanas priekšrocības, kad vien tas ir nepieciešams. Papildinformāciju par klientu atbalstu skatiet mūsu Akadēmijas lapā. Izpētiet LiveAgent iespējas, izveidojot vēl integrācijas vai skatoties īso video apskatu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir MeTA1?

MeTA1 ziņu pārsūtīšanas aģents ir izveidots, lai nodrošinātu drošu un uzticamu e-pasta piegādi. Lai paplašinātu tā funkcionalitāti, var pievienot papildus moduļus. Rindas pārvaldnieks, ieviešot centrālo vadību, organizē ziņapmaiņas plūsmas sistēmā un neļauj lokālām vai attālinātām sistēmām pārslogoties.

Kā varat izmantot MeTA1?

Jebkurš lietotājs, kurš vēlas droši un uzticami sazināties caur e-pastu, var izmantot konfigurējamo un paplašināmo MeTA1. Ikviens, kurš izmanto MeTA1, var sagaidīt efektīvu e-pasta saziņu. Sistēmu var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā.

Kādas ir MeTA1 integrācijas priekšrocības?

 • Liela drošība
 • Efektivitāte un uzticamība
 • Konfigurējamība, pateicoties komandām
 • Paplašināmība ar moduļiem

Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent?

 • Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Noklikšķiniet uz Izveidot > Cits > IMAP/POP3
 • Ievadiet MeTA1 lietotāja datus un saglabājiet
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju