MeTA1

Kas ir MeTA1?

Meta1 ir ziņu pārsūtīšanas aģents, kas izveidots, lai nodrošinātu drošu un uzticamu e-pasta pārsūtīšanu. Tas ir efektīvs un konfigurējams, un to var paplašināt ar moduļiem. Ieviešot centrālo vadību, rindas pārvaldnieks organizē ziņu plūsmu caur sistēmu un novērš lokālo vai attālināto sistēmu pārslogošanu. Konfigurācijas iespējas var iestatīt, izmantojot komandrindas parametrus, un to tīmekļa vietne piedāvā plašu rokasgrāmatu, kas pieejama ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par MeTA1 vai uzzināt, kā to efektīvi izmantot.

Kā jūs varat izmantot MeTA1?

Konfigurējamā un paplašināmā MeTA1 ir piemērota ikvienam, kas vēlas izmantot drošu un uzticamu e-pasta saziņas līdzekli. MeTA1 var nodrošināt efektīvu e-pasta saziņu ikvienam, kas nolemj to izmantot. Turklāt to var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā, nodrošinot efektīvu veidu, kā atrisināt klientu problēmas, kas nonāk jūsu pieteikumu sistēmā, kā arī labāku lietotāja pieredzi.

Palīdzības dienestu ar uzlabot dažādos veidos, pievienojot MeTA1 e-pastu LiveAgent. Sākumā tiek saņemti visas e-pasta ziņas no katra e-pasta konta, un tie tiek gudri organizēti. Ir iespējams efektīvāk sekot sarunām, atzīmēt pieteikumus kā atrisinātus, un redzēt pieteikumu progresu, vienlaikus palīdzot klientiem ātrāk un efektīvāk, pateicoties pieteikumu apstrādes funkcijām.

Izmantojot LiveAgent palīdzības dienestu, jums ir pieejami dažādi inovatīvi rīki un pieteikumu apstrādes sistēma, kas var lieliski palīdzēt klientu atbalstā. Izmantojot mūsu sistēmu, varat pareizi organizēt ziņas, atbildēt uz tām un ātri un precīzi atrisināt klientu problēmas.

E-pasta integrācija, piemēram, MeTA1, ir tikai sākums, tālāk, izmantojot, tālruņa zvanus, čatu ar klientiem, atbildēšanu sociālajos medijos un izglītojošu un informatīvu rakstu ievietošanu zināšanu bāzē. Visu pilnībā atbalsta līdzekļi, kas nodrošina vienmērīgu darbplūsmu iesācējiem un arī pieredzējušiem lietotājiem.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādas ir MeTA1 lietošanas priekšrocības?

  • Lieliska drošība
  • Efektivitāte un uzticamība
  • Konfigurējamība, pateicoties komandām
  • Paplašināmība ar moduļiem

Get the right tool for the job

LiveAgent can help you provide better support and faster replies to email messages

Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent?

Meta1 var integrēt ar LiveAgent konfigurācijas iestatījumu palīdzību, izmantojot IMAP/POP3. Process ir pietiekami viegls, lai to varētu pabeigt dažu minūšu laikā. Lai uzzinātu, kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent, veiciet tālāk norādītās darbības.

MeTA1 mājaslapa
  • Vēlaties vispirms iestatatīt MeTA1? Dodieties uz tās tīmekļa vietni, kur varat atrast papildinformāciju, lejupielādes saites un visus instalēšanas un konfigurācijas ceļvežus, kas nepieciešami, lai to palaistu. Kad esat beiguši, pārejiet pie nākamajām darbībām.
MeTA1 lejupielādes
  • Vai esiet visu uzstādījuši? Ja atbilde ir “jā”, pārejiet uz LiveAgent kontu (izvēlieties bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja konta vēl nav) un pēc tam atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot sadaļas augšdaļā un e-pasta pakalpojumu sniedzēju sarakstā izvēlieties Cits. Pēc tam starp abām integrēšanas opcijām izvēlieties IMAP/POP3.
  • Lai nodrošinātu pieteikumu izveidi, MeTA1 ir jābūt savienotam ar LiveAgent. Šajā sadaļā ir jāievada jūsu MeTA1 informācija. Ievadiet lietotājvārdu un paroli, savu e-pasta adresi un citu nepieciešamo informāciju. Norādiet servera un porta datus un izvēlieties saņemšanas veidu. Kad iestatījumi izveidoti, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Ļaujiet saņemt e-pasta ziņas no MeTA1 adreses un pārbaudiet pieteikumu apstrādes sistēmu. Klienti tagad var izmantot ātras un uzticamas klientu apkalpošanas priekšrocības, kad vien tas ir nepieciešams. Papildinformāciju par klientu atbalstu skatiet mūsu Akadēmijas lapā. Izpētiet LiveAgent iespējas, izveidojot vēl integrācijas vai skatoties īso video apskatu.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Looking for a powerful and efficient solution for managing customer interactions?

LiveAgent's software offers a wide range of integrations, including Meta1, to help streamline your customer support and boost your team's productivity.

Frequently asked questions

Kas ir MeTA1?

MeTA1 ziņu pārsūtīšanas aģents ir izveidots, lai nodrošinātu drošu un uzticamu e-pasta piegādi. Lai paplašinātu tā funkcionalitāti, var pievienot papildus moduļus. Rindas pārvaldnieks, ieviešot centrālo vadību, organizē ziņapmaiņas plūsmas sistēmā un neļauj lokālām vai attālinātām sistēmām pārslogoties.

Kā varat izmantot MeTA1?

Jebkurš lietotājs, kurš vēlas droši un uzticami sazināties caur e-pastu, var izmantot konfigurējamo un paplašināmo MeTA1. Ikviens, kurš izmanto MeTA1, var sagaidīt efektīvu e-pasta saziņu. Sistēmu var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā.

Kādas ir MeTA1 integrācijas priekšrocības?

Liela drošība, efektivitāte un uzticamība, konfigurējamība, pateicoties komandām, paplašināmība ar moduļiem.

Kā integrēt MeTA1 ar LiveAgent?

Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz Izveidot > Cits > IMAP/POP3. Ievadiet MeTA1 lietotāja datus un saglabājiet.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Uzziniet vairāk par priekšapskates numura sastādītāju. Izprotiet to padziļināti, izmantojot profesionāļu skaidrojumus.

Priekšapskates numura sastādītājs

Priekšapskates numuru sastādīšanas programmatūras izmantošana zvanu centros var uzlabot klientu iesaisti, samazināt nomesto zvanu skaitu un palielināt aģentu efektivitāti. Aģenti var iepriekš apskatīt interesentu ierakstus, lai veidotu personalizētākas sarunas. Priekšapskates numuru sastādīšanas režīms samazina aizkaves savienojuma izveidē un nodrošina ātru klientu saziņu ar aģentiem. LiveAgent piedāvā izejošo un ienākošo zvanu centru iespējas, kā arī zvanīšanas režīmu "noklikšķināt un zvanīt".

Organizējiet savu palīdzības dienestu nodaļās un pārvirziet pieteikumus aģentiem, kas ir vispiemērotākie, lai tos atrisinātu.

Nodaļas

LiveAgent ir produktu risinājums, kas veic uzdevumus labāk nekā tā alternatīvas, kas iepriekš tika izmantotas. Daži klienti ir palielinājuši sava uzņēmuma klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot šo risinājumu. LiveAgent ir viegli lietojams un piedāvā noderīgus atskaites līdzekļus, kas uzlabo klientu pieredzi un produktivitāti. Tas ir rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu uzdevumu un uzlabot klientu atbalstu.

Izmēģiniet personiskāku veidu, kā sazināties ar klientiem, izmantojot LiveAgent zvanu pārvirzīšanas funkciju. Uzziniet par priekšrocībām un izmēģiniet tās bez maksas.

Zvana pārvirzīšana

LiveAgent ir kontakta centre risinājums, kas ļauj uzņēmumiem sazināties ar klientiem ātri un efektīvi, izmantojot interaktīvu balss atbildi un automātisku numura sastādītāju. Šis kontakta centra risinājums nodrošina neierobežotu balss ierakstu apjomu, kā arī piedāvā iespēju atskaņot, lejupielādēt vai atgriezties pie balss ierakstiem jebkurā laikā. LiveAgent risinājums nodrošina klientu atbalstu, kas ir personalizētāka un efektīvāka, tostarp ātru un precīzu kontakta izveidi un novirzīšanu uz pareizajām nodaļām un aģentiem.

Zvanu centra programmatūra ir produkts, kas nozīmē rūpes par biznesa tālruņa saziņu. Uzziniet vairāk par zvanu centra atbilstību.

Zvanu Centra Atbilstība

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūras, tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēmu, pašapkalpošanās programmatūru, ienākošo zvanu centra programmatūru un citu produktu risinājumus. Uzņēmums piedāvā platformu klientu apkalpošanas uzņēmumiem dažādās nozarēs. Vienlaicīgi, uzņēmums sniedz arī demonstrācijas un jaunumus klientiem sociālajos tīklos.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju