Meetingbird

Ir divi veidi, kā izmantot Meetingbird LiveAgent programmā. Pirmais veids izmanto LiveAgent ārējā spraudņa funkciju, bet otrais – Meetingbird Chrome paplašinājumu. Šeit mēs demonstrēsim abas metodes.

LiveAgent ārējā spraudņa funkcijas izmantošana

Piezīme: lai veiktu šādas izmaiņas programmā LiveAgent, Jums ir jābūt administratora tiesībām.

 • Atveriet savu LiveAgent vadības paneli.
 • Kreisajā sānjoslā izvēlieties zobrata ikonu “Konfigurēšana”.
 • Sadaļā “Sistēma” izvēlieties “Spraudņi”.
 • Ritiniet spraudņa opcijas, lai atrastu opciju “Rādīt ārējo informāciju palīdzības pieteikumā”. Noklikšķiniet uz “Aktivizēt” blakus opcijai “Rādīt ārējo informāciju palīdzības pieteikumā”.
 • Parādīsies konfigurācijas logs. Izmantojiet sekojošus iestatījumus un pēc tam noklikšķiniet uz “Saglabāt”.
 • Rādīšanas metode: Ielādēšana tieši aģenta pārlūkprogrammā.
 • URL: https://www.meetingbird.com/plugin/partner
 • HTTP metode: IEGŪT
 • Pieprasījuma struktūra: atstājiet tukšu
 • HTTP autentifikācijas lietotājs: atstājiet tukšu
 • HTTP autentifikācijas parole: atstājiet tukšu

Tagad atveriet jebkuru palīdzības pieteikumu un noklikšķiniet uz mākoņa ikonas labajā sānjoslā, lai skatītu Meetingbird spraudni. Lai pielāgotu spraudņa augstumu, varat izmantot apakšā esošo kājenes daļu.

Chrome paplašinājuma Meetingbird izmantošana

 • Ja vēl neesat to izdarījis, lejupielādējiet Meetingbird paplašinājumu pārlūkprogrammai Chrome šeit un izpildiet norādījumus, lai pieteiktos vai reģistrētos kontā.
 • Atveriet LiveAgent pārlūkprogrammā Chrome.
 • Noklikšķiniet uz ikonas Meetingbird Chrome rīkjoslā, lai atvērtu Meetingbird integrāciju LiveAgent. No šejienes varat pievienot notikumus savam kalendāram, ievietot tikšanās laikus atbalsta atbildēs un piekļūt plānošanas saitēm.

Kas ir Meetingbird?

Meetingbird ir visaugstāk novērtētā plānošanas platforma. Meetingbird plānošanas saskarne ļauj jūsu klientiem vai kolēģiem viegli atrast laiku, kad tikties. Izmantojot Meetingbird plašās izvēles, varat bez piepūles pielāgot tikšanās laikus, vietas, laika joslas un daudz ko citu.

Kā Jūs to varat izmantot?

Kalendāra skatīšana un kalendāra notikumu izveide

 • Atveriet Meetingbird sānu joslu no palīdzības pieteikumu lapas (ja esat instalējis, izmantojot LiveAgent ārējo spraudni) vai noklikšķinot uz Meetingbird ikonas Chrome rīkjoslā (ja esat instalējis Meetingbird Chrome paplašinājumu).
 • Noklikšķiniet uz pogas “Mans kalendārs”.
 • Noklikšķiniet jebkurā kalendāra vietā, lai izveidotu jaunu kalendāra notikumu, vai noklikšķiniet uz esoša notikuma, lai skatītu notikuma informāciju.
 • Noklikšķiniet uz zilās pogas “Ieplānot”, lai izveidotu notikumu un nosūtītu kalendāra ielūgumus visiem dalībniekiem.

Potenciālo tikšanās laiku ievietošana e-pastā

Tā vietā, lai sūtītu e-pastus turp un atpakaļ un atrastu piemērotu laiku, varat izmantot Meetingbird, lai ievietotu ieteiktos tikšanās laikus tieši e-pastā, ļaujot saņēmējam ar vienu pieskārienu rezervēt tikšanos:

Lūk, kā to izdarīt:

 • Vispirms pārliecinieties, ka atbildes redaktors darbojas HTML režīmā – to var ieslēgt, noklikšķinot uz HTML pogas redaktora apakšējā labajā pusē.
 • Piekļūstiet Meetingbird sānu joslai no palīdzības pieteikumu lapas (ja esat instalējis, izmantojot LiveAgent ārējo spraudni) vai noklikšķinot uz Meetingbird ikonas Chrome rīkjoslā (ja esat instalējis Meetingbird Chrome paplašinājumu).
 • Noklikšķiniet uz “Ievietot sanāksmju laikus”. Atvērsies uznirstošais logs, kurā būs redzams Jūsu kalendārs.
 • Atzīmējiet laikus, kuros esat pieejams, noklikšķinot un velkot uz kalendāra reģioniem (piemēram, ceturtdien plkst. 14.00-16.00).
 • Izmantojiet sānjoslu kreisajā pusē, lai pēc izvēles pielāgotu sanāksmes tēmu, ilgumu, atrašanās vietu u. c.
 • Noklikšķiniet uz zilās pogas ” Ievietot sanāksmju laika intervālus” un aizveriet uznirstošo loga logu.
 • Tagad jums tiks piedāvāts kopēt tikšanās laika intervālus un ielīmēt tos savā e-pasta vēstulē. Pirms kopēšanas izmantojiet iestatījumu sarakstu, lai pielāgotu stilu (režģis vai vienkāršais teksts), laika zonu un laika formātu.
 • Ievietojiet laika intervālus e-pasta atbildē un nosūtiet e-pastu. Saņēmējs varēs rezervēt tikšanos, vienkārši pieskaroties laika intervālam.

Frequently asked questions

Kas ir Meetingbird?

Meetingbird ir platforma, kas palīdz plānot tikšanās ar klientiem vai kolēģiem efektīvi izmantojot laiku.

Kā varat integrēt Meetingbird ar LiveAgent?

Piedāvājam ātru Meetingbird integrācijas ceļvedi:

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Konfigurācijas - Sistēma - Spraudņi - Meetingbird

3. aktivizējiet spraudni

4. Saglabājiet

.

Kas ir Chrome paplašinājums?

Chrome paplašinājums ir neliela programmatūra. Turklāt tas palīdz personalizēt katra lietotāja pieredzi, pamatojoties uz viņa vajadzībām un vēlmēm. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
uzlabojiet atbildes ātrumu par 26%, izmantojot LiveAgent. Jūsu klienti būs priecīgi, un jūsu pārdošanas apjomi palielināsies. Izmēģiniet LiveAgent jau šodien.

Vai jāpalielina reakcijas ātrums?

LiveAgent ir efektīvs un pieejams e-pasta sistēmas pakalpojums, kas piedāvā virkni uzlabojumu salīdzinot ar ZenDesk. Lietotāji ir apmierināti ar integrācijām un automatizācijas līmeni, kas aizstājis vajadzību pēc Zapier. Tāpat LiveAgent piedāvā pievienot failus un tērzēt ar atbalsta komandu no tā paša loga. Liela funkcionalitāte un stabilitāte uz mobilajām platformām. Lietotāju atsauksmes ir pozitīvas, atzīstot, ka LiveAgent ir labvēlīga prece labā cenā.

LiveAgent ir lieliska alternatīva HelpSpot. Iepazīstieties ar mūsu apbrīnojamo daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu un izmēģiniet to bez maksas.

Meklējiet alternatīvu HelpSpot?

LiveAgent ir novatorisks un visaugstāk novērtētais palīdzības dienests, kas piedāvā pārdošanas palielināšanu un klientu uzticības saglabāšanu, labākā sociālo mediju klientu apkalpošanas programmatūra un zibenīgas atbildes, kas palielina apmierinātību. LiveAgent piedāvā čata un palīdzības dienesta iespējas un apkalpo miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Liveagent piedāvā vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, tiešsaistes čatu, e-pasta integrāciju, zvanu centra atbalstu. Tiešsaistes čats ļauj klientiem nekavējoties sazināties ar jums tieši no jūsu tīmekļa vietnes.

Meklējat alternatīvu Birdseed?

LiveAgent ir tiešsaistes atbalsta rīks ar vairāk nekā 175 funkcijām, ieskaitot ātrāko tiešsaistes čatu tirgū un uzlabotu klientu apmierinātību. Tā koncentrācija uz svarīgākajiem uzdevumiem padara darbu vieglāku un efektīvāku.

Vai meklējat ConnectWise alternatīvu? Atklājiet LiveAgent lielisko pieteikumu apstrādes sistēmu, ko papildina apbrīnojamas funkcijas un integrācijas.

Meklējat alternatīvu ConnectWise?

LiveAgent ir inovatīva programmatūra tirgū, kas piedāvā tiešsaistes čata un palīdzības dienesta iespējas. Tas ir visvairāk novērtētais un pārskatītais risinājums tirgū, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē. Lai palielinātu ieņēmumus, LiveAgent ieteic izgatavot neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina apmierinātību ar zibenīgām atbildēm, palielinot klientu vērtību un saglabājot lojalitāti. Zīmola biznesa mērķu īstenošana ar LiveAgent palīdzēs arī ietaupīt līdzekļus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju