IP Voice

Kas ir IP Voice?

IP VOICE ir Argentīnas uzņēmums no Mar del Plata, kas izveidots, lai nodrošinātu kvalitatīvus, pieejamus pakalpojumus, kas izceļas ar konkurētspējīgu cenu.

Kopš 2009. gada IP Voice nodrošina VoIP telefonijas risinājumus MVU un citus uzņēmumus ar jaunākajām tehnoloģijām.

Līdz ar to IP Voice papildina vietējos interneta pakalpojumus, paplašinot savu produktu un pakalpojumu portfeli, vienmēr saglabājot labāko cenas un kvalitātes attiecību tirgū.

Kā to var izmantot?

LiveAgent un IP Voice tagad ir partneri, kas padara IP Voice integrāciju vieglāku nekā jebkad agrāk. LiveAgent neiekasē papildu maksu par IP Voice VoIP numura pievienošanu zvanu centram.

Ja vēlaties IP Voice savienot ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

3. Atrodiet IP Voice

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

IP Voice konfigurācija LiveAgent

IP Voice integrācijas izmaksas:

IP Voice un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Tomēr IP Voice iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

IP Voice priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota klientu pieredze
  • pieejams visā Argentīnā
  • augsta uzticamība

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free IP Voice integration!

Frequently asked questions

Kas ir IP Voice?

IP VOICE ir Argentīnas uzņēmums no Mar del Plata, kas izveidots, lai nodrošinātu kvalitatīvus, pieejamus pakalpojumus, kas izceļas ar konkurētspējīgu cenu.

Cik maksā IP Voice un LiveAgent integrācija?

Liveagent jau ir integrējis savā programmā IP Voice. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka IP Voice iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā ieviest IP Voice VoIP numuru LiveAgent programmā?

Kā jau iepriekš minējām, IP Voice jau ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

1. Dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > IP Voice

2. Pievienojiet VoIP numuru un sāciet to izmantot jau tūlīt

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Raustīšanās buferis var palīdzēt uzlabot VoIP zvanu slikto balss kvalitāti. Mēs šajā rakstā skaidrojam, kā tas darbojas.

Raustīšanās buferis

LiveAgent ir klientu apkalpošanas platforma, kas piedāvā dažādas programmatūras programmas, piemēram, voip tālruņa sistēmas un ienākošo zvanu centru programmatūru. LiveAgent arī piedāvā seminārus un palīdzības centru, un jūs varat sazināties ar sākotnējo kontaktu ar uzņēmumu, lai saņemtu vairāk informācijas par to, kā izmantot platformu.

Balss komunikācija LiveAgent var tikt izmantota kā: tālrunis uz tālrunis, tālrunis uz dators, dators uz datoru. Klients var piezvanīt no sava tālruņa.

Balss

LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas, kas var paaugstināt klientu apmierinātību un produktivitāti. Balss sakari ir piemēroti dažādām situācijām un LiveAgent atbalsta daudzus balss sakaru veidus. Balss komunikācijas priekšrocība ir dabiskāka komunikācija nekā rakstiska saziņa. Tas nodrošina lielisku klientu apkalpošanas pieredzi.

LiveAgent un TeleCube tagad ir VOIP partneri. Uzziniet vairāk par TeleCube iespējām LiveAgent zvanu centrā.

TeleCube

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudz funkcijas ieskaitot integrāciju ar citām sistēmām. Tā ir pieejama arī arī kā e-pasta pārvaldības programmatūra, kura var būt izmantota pircēju portāla sistēmās. LiveAgent piedāvā demonstrācijas un ir pieejams arī ar bezmaksas versiju. Uzņēmums, kas pārvalda LiveAgent, ir Quality Unit.

Tagad varat ērti savienot LiveAgent zvanu centru ar VoipTel International, nemaksājot papildu maksu. Šeit apskatiet, kā.

VoipTel International

LiveAgent ir klientservisa programmatūras uzņēmums, kas piedāvā dažādas programmatūras risinājumus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums piedāvā arī noderīgus resursus un apmācības savā akadēmijā. Visi LiveAgent pakalpojumi ir pieejami ar dažādiem sales kontaktiem un tiek piedāvāti arī bez maksas demonstrācijas veidā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju