Voip do Brasil

Kas ir Voip do Brasil?

Voip do Brasil ir līderis interneta telefonijā (VoIP), tas darbojas visā Brazīlijā, piedāvājot risinājumus biznesa un sadzīves saziņai, un tas vienmēr nodrošina absolūtu kvalitāti.

Atrodas Sanpaulu, kur piedāvā visiem mūsu klientiem tehnisko atbalstu un skaidrojumus par pakalpojumu. Kopš 2008. gada darbojas Voip Telefonijas tirgū un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem šajā segmentā visā Brazīlijā, tas var apkalpot klientus ar nemainīgu kvalitāti.

Piedāvā alternatīvas parastajai telefonijai, nodrošinot jums paaugstinātu kvalitāti, praktiskumu, ātrumu un precīzus pakalpojumus – funkcijas, kas bieži vien trūkst parastās telefonijas operatoriem.

Voip do Brasil uzdevums ir arī nodrošināt šīs tehnoloģijas priekšrocības lietotājiem un darīt tiem pieejamus visus iespējamos resursus, lai paplašinātu komunikācijas spējas, izmantojot ekonomiju un racionalitāti.

Kā jūs to varat izmantot?

LiveAgent un Voip do Brasil tagad ir partneri, kas atvieglo Voip do Brasil integrāciju. LiveAgent neiekasē papildu maksu par Voip do Brasil VoIP numura pievienošanu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot Voip do Brasil savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

3. Atrodiet Voip do Brasil

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Voip do Brasil integrācijas maksa:

VoIP do Brasil un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Tomēr Voip do Brasil iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

Voip do Brasil priekšrocības

  • Rentabls
  • Labāka klientu pieredze 
  • pieejams visā Brazīlijā
  • augsta uzticamība 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Voip do Brasil integration!

Frequently asked questions

Kas ir Voip do Brasil?

VoIP do Brasil ir līderis interneta telefonijā (VOIP), tas ir pieejams visā Brazīlijā, piedāvājot vairākus risinājumus biznesa un mājas saziņai, vienmēr ar nemainīgu kvalitāti kopš 2008. gada.

Cik maksā Voip do Brasil integrācija ar LiveAgent?

Liveagent jau ir integrējis Voip do Brasil. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr ;nemiet vērā, ka Voip do Brasil iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā jūs varat ieviest Voip do Brasil VoIP numuru LiveAgent?

Kā jau iepriekš minējām, Voip do Brasil jau ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

1. Dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > Voip do Brasil

2. Pievienojiet VoIP numuru un tūlīt jau varat to izmantot

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Vohippo ir telekomunikāciju uzņēmums, kas nodrošina VoIP numurus. Liveagent un Vohippo ir partneri. Uzziniet par iespējām un priekšrocībām.

Vohippo

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Tā ir ērta un vienkārša lietošanā, un tajā ir pieejams atbalsta portāls. Augstas kvalitātes datu migrācijas iespējas ir pieejamas arī bezmaksas izmēģinājuma laikā. Tāpat tajā ir pieejama arī VoIP partneru programma. Abonējot jaunumus, saņemsiet informāciju par produktu aktualitātēm un atlaides piedāvājumiem.

Tagad varat ērti savienot LiveAgent zvanu centru ar VoipTel International, nemaksājot papildu maksu. Šeit apskatiet, kā.

VoipTel International

LiveAgent ir klientservisa programmatūras uzņēmums, kas piedāvā dažādas programmatūras risinājumus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums piedāvā arī noderīgus resursus un apmācības savā akadēmijā. Visi LiveAgent pakalpojumi ir pieejami ar dažādiem sales kontaktiem un tiek piedāvāti arī bez maksas demonstrācijas veidā.

Tagad ir iespējams savienot LiveAgent zvanu centru ar VoIP.ms. Uzziniet vairāk informācijas un iepazīstieties ar šīs partnerības priekšrocībām.

VoIP.ms

Risinājums klientu apkalpošanas uzlabošanai ir VoIP.ms integrācija ar LiveAgent. Integrācijas izmaksas nav, bet VoIP.ms par saviem pakalpojumiem iekasē samaksu. VoIP numura izmantošana uzlabo uzņēmuma efektivitāti un klientu pieredzi. LiveAgent piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Uzziniet, kas ir VoIP zvans. Izprotiet to padziļināti ar profesionāļu skaidrojumiem.

VoIP zvans

LiveAgent piedāvā VoIP programmatūru, kas ļauj efektīvi apkalpot klientus, izmantojot modernus zvanu risinājumus. Mobilais VoIP var būt lētāks veids, kā veikt zvanus, un LiveAgent arī piedāvā citas funkcijas, ieskaitot atbalsta pakalpojumus un bezmaksas demonstrāciju. VoIP zvanītājiem ir jārūpējas par zvanītāja ID un bloķēšanas funkciju, lai novērstu nevēlamus zvanus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju