Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Exim

Kas ir Exim? 

Exim ir pasta pārsūtīšanas aģents, kas strādā ar Unix-veidīgām operētājsistēmām. Tā ir bezmaksas programmatūra, kas darbojas kā elastīgs pasta aģents. Tam ir ļoti elastīga konfigurācija, ko var iestatīt, lai apkalpotu daudzus uzdevumus, piemēram, virtuālos domēnus un pasta sūtījumu sarakstu paplašināšanu. Šis ir līdzeklis, kas nav pieejams daudziem citiem pasta pārsūtīšanas aģentiem.

Kā var izmantot Exim?

Exim var padarīt par ideālu e-pasta klientu lietotājiem, kuri vēlas lielāku elastību un konfigurācijas iespējas savam pasta pārsūtīšanas aģentam. Izveidojiet savienojumu ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu, lai nodrošinātu vēl lielāku elastību, sniedzot klientu atbalstu, izmantojot e-pasta pieteikumus.

E-pasta savienošana ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu palīdz uzlabot palīdzības dienestu dažādos veidos. Pats svarīgākais, tiek saņemti visas e-pasta ziņas no katra jūsu norādītā e-pasta konta, un tās tiek sakārtotas jūsu vietā. Pieteikumi ļauj arī daudz labāk izsekot sarunām, atzīmēt pieteikumus kā atrisinātus un palīdzēt klientiem ātrāk ar dažādām citām funkcijām.

Turklāt varat savienot vairākus e-pasta kontus, izveidot un norādīt nodaļas, kas atbild par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumiem, vai sekot aģenta rangam, lai redzētu, cik labi darbojas jūsu palīdzības dienests. Šeit skatiet pilnu funkciju sarakstu un visu, ar ko LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma var jums palīdzēt.

Un tas vēl nav viss, pieteikumu apstrādes sistēma veido savienojumus ne tikai ar e-pastu. Izveidojiet tiešsaistes čata logrīku un ievietojiet to savā tīmekļa vietnē, ar savu datoru izveidojiet zvanu centru, rakstiet klientu portālam paredzētus rakstus un foruma ziņas vai esiet aktīvs sociālajos medijosFacebook, Twitter, Instagram un Viber.

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādas ir Exim priekšrocības?

 • Papildus IP adreses
 • Adresu testi
 • Atlēcošās ziņas
 • Manuāla domēnu pārvirzīšana
 • Papildus domēni

Provide better email support with LiveAgent

Improve your help desk with LiveAgent ticketing system and provide great customer support today

FREE TRIAL

Kā integrēt Exim ar LiveAgent

Uzziniet, kā pabeigt Exim un LiveAgent integrācijas procesu un nekavējoties sākt izmantot šo integrāciju. Šis process ir vienkāršs jebkuram lietotājam, un tā pabeigšanai nepieciešamas tikai dažas minūtes. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

Exim pasta vietne ar vairākām saitēm uz lejupielādes spoguļserveriem
Exim lejupielāde
 • Tagad, kad Exim e-pasts ir iestatīts un gatavs, atveriet LiveAgent kontu un dodieties uzKonfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot augšdaļā un izvēlieties Cits. Pēc tam izvēlieties IMAP/POP3 no abām iespējām.

Liveagent Exim e-pasta konfigurācija ar IMAP/POP3 iespējām
Izvēlieties IMAP vai POP3
 • Nākamajā sadaļā aizpildiet lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi – savu Exim e-pasta informāciju. Jāatlasa arī IMAP vai POP3 saņemšanas veids, jānorāda servera un porta dati, jāizvēlas autentifikācijas metode un nodaļa, kas būs atbildīga par e-pasta ziņām, kas tiks saņemti no šī e-pasta. Kad esat beidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.
Exim e-pasta konfigurācija LiveAgent palīdzības dienestā
Exim konfigurācija

Integrācija ar Exim ir pabeigta, un jūsu e-pasta adrese ir savienota ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu. Varat atgriezties šajā pamācībā, lai izveidotu savienojumu arī ar citiem e-pasta kontiem. Noteikti apskatiet LiveAgent pieteikumu apstrādes funkcijas, lai redzētu visu, ko varat darīt ar palīdzības dienestu, vai skatiet zemāk redzamo videoklipu, lai uzzinātu, ko vēl var paveikt.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir Exim?

EXIM ir pasta pārsūtīšanas aģents, kas darbojas ar Unix-veidīgajām operētājsistēmām. To var izmantot kā elastīgu pasta sūtījumu aģentu bez maksas. Tam ir ļoti elastīga konfigurācija, un to var iestatīt, lai varētu izpildīt daudzus uzdevumus, piemēram, paplašināt adresātu sarakstus un izveidot virtuālos domēnus.

Kā var izmantot Exim?

Exim var izmantot kā LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmas primāro vai sekundāro e-pasta kontu. Tas lieliski noder lietotājiem, kuriem nepieciešama elastīga konfigurācija un kuri vēlas veikt daudzus uzdevumus ar e-pasta klientu.

Kādas ir Exim integrācijas priekšrocības?

 • papildu IP adreses

 • adresu pārbaudes

 • atpakaļatlēcošs ziņojums

 • manuāla domēnu pārvirzīšana

 • papildu domēni

& nbsp;

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju