Everhour

Kas ir Everhour?

Everhour ir brīvā laika kontroles lietotne, kas var tikt galā arī ar norēķiniem un budžeta veidošanu, uzdevumu pārvaldību, vizuālo plānošanu, izdevumu pārvaldību un rēķinu izrakstīšanu. Tā tiek izmantota laika kontroles automatizācijai un tā piedāvā lielu skaitu integrāciju ar citām populārām lietotnēm. Everhour var lejupielādēt arī kā pārlūkprogrammas paplašinājumu vai kā iPhone lietotni. Tomēr Everhour spēj tikt galā arī ar daudz ko citu. Aplūkojiet viņu lapu Everhour funkcijas un apskatiet, ko vēl tas var paveikt jūsu un jūsu uzņēmuma labā.

Kā varat izmantot Everhour un LiveAgent integrāciju?

Everhour laika kontroles iespējas var izmantot, lai mērītu laiku, ko veltat pieteikumiem LiveAgent programmā. Varat vienkārši lejupielādēt Everhour pārlūkprogrammas paplašinājumu, kas ir pieejams visām populārākajām pārlūkprogrammām, ieskaitot Chrome, Safari, Firefox un Microsoft Edge. Integrācija ir lietojama pilnīgi bez maksas. Varat reģistrēt bezmaksas Everhour kontu un sākt kontrolēt laiku visiem pieteikumiem bez ciļņu pārslēgšanas.

Kādas ir Everhour integrācijas lietošanas priekšrocības?

  • Precīza laika kontrole
  • Bezmaksas pārlūkprogrammas paplašinājums
  • Viegla lejupielāde un ieviešana

Kā integrēt Everhour un LiveAgent?

Integrācijas process ir ļoti vienkāršs. Jums tikai jālejupielādē Everhour pārlūkprogrammas paplašinājums un jāpiešķir tam piekļuve LiveAgent. Aplūkojiet tālāk esošo ceļvedi, lai redzētu norādījumus soli pa solim.

  • Pēc reģistrācijas visu soļu pabeigšanas, jūs uzaicinās lejupielādēt pārlūkprogrammas paplašinājumu. Paplašinājums ir pieejams Chrome, Safari, Firefox un Edge pārlūkiem. Noklikšķinot uz saites, tiks atvērts pārlūkprogrammas paplašinājums vai pievienojumprogrammu krātuve.
Instalējiet Everhour pārlūka paplašinājumu
  • Ja neizmantojāt Google pieteikšanos, jums tagad ir jāpiesakās savā kontā paplašinājumā. Ja izmantojāt Google pieteikšanos, jums vajadzētu jau būt pieteikušamies. Varat arī izmantot piespraudes ikonu, lai nodrošinātu, ka paplašinājums vienmēr ir redzams.
Everhour laika kontroles paplašinājums
  • Nākamais solis ir piešķirt Everhour atļauju kontrolēt laiku LiveAgent tīmekļa lietojumprogrammā. Pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz ikonas Everhour un pēc tam noklikšķiniet uz sava profila. Atveriet Integrācijas, atrodiet LiveAgent un iespējojiet atļauju.
Everhour - iespējota LiveAgent integrācija
  • Tas arī viss. Tagad varat sākt uzdevumu laika kontroli programmā LiveAgent. Kontroles statusu vienmēr var redzēt pēc mainīgās ikonas, kā arī pēc kontrolētā laika vērtības, kad uz tās noklikšķināt.
LiveAgent laika kontrole ar Everhour
  • Caur saiti app.everhour.com varat piekļūt visiem laika ierakstiem un tos apskatīt. Everhour automātiski kopē LiveAgent pieteikumu nosaukumus un saites uz visiem laika ierakstiem, lai tās būtu viegli pieejamas.
Everhour vadība LiveAgent programmā

Integrate your site with other applications to expand your business.

Choose from LiveAgent's wide range of apps, tools and plugins.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju