Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

TimeCamp

Kas ir TimeCamp?

TimeCamp ir laika uzskaites lietotne, ar kuru var sekot līdzi komandas projektiem, uzdevumiem, rentabilitātei un produktivitātei. TimeCamp automātiski sāk veikt laika uzskaiti, kad vien sākat konkrētu uzdevumu, tāpēc nevajadzēs uztraukties par laika izsekošanas programmas ieslēgšanu. TimeCamp piedāvā arī pārskatu sniegšanu, rēķinu izrakstīšanas uzskaites iespējas un vienkāršu rēķinu izrakstīšanu.

Kā Jūs varat izmantot TimeCamp?

Izmantojiet TimeCamp priekšrocības, ja vēlaties sekot līdzi komandas sniegumam vai tam, cik daudz laika Jūsu darbinieki pavada, palīdzot Jūsu klientiem. Jūs varat sākt izmantot TimeCamp bez maksas vai maksāt nelielu maksu par papildu funkcijām. TimeCamp ir vairākas cenu plānu iespējas, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka pārmaksāsiet par funkcijām, kuras neizmantosiet. 

Izmantojiet automātiskās laika uzskaites priekšrocības

Ja esat pārāk aizņemts, atbildot uz palīdzības pieteikumiem, zvaniem vai rakstot zināšanu bāzes rakstus, varat izmantot automātisko laika uzskaiti, lai izsekotu savu darba aktivitāti visās tīmekļa platformās. Kā? TimeCamp automātiskā laika uzskaite atpazīst darbību pēc atslēgvārdiem.

Kādi ir ieguvumi no TimeCamp integrācijas?

  • Komandas snieguma uzskaite
  • Iegūstiet pārskatu par to, cik daudz laika pavadāt, veicot dažādus uzdevumus
  • Klientu atbalsta dienesta darba plūsmu uzlabošana un resursu pārdale, pamatojoties uz apkopotajiem datiem.

Kā integrēt TimeCamp?

Lai sāktu izmantot TimeCamp ar LiveAgent, vienkārši izveidojiet TimeCamp kontu un sāciet sekot savam darba laikam. Darba laika uzskaiti varat veikt, izmantojot tīmekļa vietnes lietotni, pārlūkprogrammas paplašinājumu (piemēram, šo Google Chrome pārlūkprogrammai) vai vienkārši lejupielādējot lietotni savā datorā.

TimeCamp lietotne operētājsistēmai Mac
TimeCamp operētājsistēmai Mac
Timecamp spraudņa iespējas Google Chrome
TimeCamp spraudnis Google Chrome
  • Dodieties uz TimeCamp vietni un izveidojiet savu bezmaksas kontu vai pierakstieties esošajā kontā. Konta izveide aizņem tikai minūti, un, lai sāktu darbu, nav nepieciešams ievadīt kredītkartes informāciju. Jaunais konts automātiski sākas ar bezmaksas 14 dienu Pro versijas izmēģinājuma versiju, kas pēc 14 dienām tiks pārslēgta atpakaļ uz bezmaksas versiju, lai Jūs nezaudētu savu darba laika uzskaites progresu.
TimeCamp pieteikšanās lapa
Piesakieties vai izveidojiet TimeCamp kontu
  • Izveidojiet jaunu darba laika ierakstu klientu atbalsta darbībām vai konkrētai darbībai. Piemēram, varat atsevišķi uzskaitīt komandas produktivitāti sociālo plašsaziņas līdzekļu platformās un otru laika ierakstu zvaniem vai e-pasta ziņojumiem. Izvēle ir Jūsu ziņā.
TimeCamp projekta izvēle ar sākuma taimeri
Izveidot jaunu projektu
  • Kad esat pabeidzis darbu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas un sāciet sekot līdzi savai aktivitātei veicot konkrētus uzdevumus. Kad esat pabeidzis kādu darbību, noklikšķiniet uz pogas apturēt, lai pārtrauktu darba laika uzskaiti
TimeCamp redzamās uzskaites iespējas, piemēram, prombūtnes laiks un laika grafiks.
Uzskaites iespējas

Varat arī aplūkot statistikas datus, piemēram, prombūtnes laiku un laiku, kas pavadīts, izmantojot konkrētas datorā esošās programmas. TimeCamp var uzlabot Jūsu klientu apkalpošanas komandu sniegumu, izmantojot visaptverošas darbinieku uzraudzības iespējas. Izmēģiniet TimeCamp kopā ar LiveAgent, lai Jūsu klientu apkalpošanas komandas sasniegtu labākos rezultātus.

Vēlaties uzzināt, kā vēl varat izmantot LiveAgent? Apskatiet mūsu izstrādājuma ekskursijas video vai apmeklējiet mūsu funkciju lapu, lai iepazītos ar visu, ko mēs varam piedāvāt.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir TimeCamp?

TimeCamp ir brīvi lietojama laika uzskaites lietotne. To var izmantot, lai manuāli vai automātiski reģistrētu savu laiku. Izsekojiet atsevišķus uzdevumus, laiku, kas pavadīts prom no datora, un lejupielādējiet statistikas datus par savu darba dienu. 

Vai TimeCamp lietošana kopā ar LiveAgent ir bezmaksas?

Jā, varat izmantot TimeCamp kopā ar LiveAgent bez papildu maksas. 

Vai es varu integrēt TimeCamp ar LiveAgent?

Jūs varat izmantot TimeCamp ar LiveAgent jebkādā veidā, neizmantojot spraudni vai trešās puses programmatūru. Vienkārši sāciet sekot līdzi klientu atbalsta darbībām ikreiz, kad strādājat.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju