TimeCamp

Kas ir TimeCamp?

TimeCamp ir laika uzskaites lietotne, ar kuru var sekot līdzi komandas projektiem, uzdevumiem, rentabilitātei un produktivitātei. TimeCamp automātiski sāk veikt laika uzskaiti, kad vien sākat konkrētu uzdevumu, tāpēc nevajadzēs uztraukties par laika izsekošanas programmas ieslēgšanu. TimeCamp piedāvā arī pārskatu sniegšanu, rēķinu izrakstīšanas uzskaites iespējas un vienkāršu rēķinu izrakstīšanu.

Kā Jūs varat izmantot TimeCamp?

Izmantojiet TimeCamp priekšrocības, ja vēlaties sekot līdzi komandas sniegumam vai tam, cik daudz laika Jūsu darbinieki pavada, palīdzot Jūsu klientiem. Jūs varat sākt izmantot TimeCamp bez maksas vai maksāt nelielu maksu par papildu funkcijām. TimeCamp ir vairākas cenu plānu iespējas, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka pārmaksāsiet par funkcijām, kuras neizmantosiet. 

Izmantojiet automātiskās laika uzskaites priekšrocības

Ja esat pārāk aizņemts, atbildot uz palīdzības pieteikumiem, zvaniem vai rakstot zināšanu bāzes rakstus, varat izmantot automātisko laika uzskaiti, lai izsekotu savu darba aktivitāti visās tīmekļa platformās. Kā? TimeCamp automātiskā laika uzskaite atpazīst darbību pēc atslēgvārdiem.

Kādi ir ieguvumi no TimeCamp integrācijas?

  • Komandas snieguma uzskaite
  • Iegūstiet pārskatu par to, cik daudz laika pavadāt, veicot dažādus uzdevumus
  • Klientu atbalsta dienesta darba plūsmu uzlabošana un resursu pārdale, pamatojoties uz apkopotajiem datiem.

Kā integrēt TimeCamp?

Lai sāktu izmantot TimeCamp ar LiveAgent, vienkārši izveidojiet TimeCamp kontu un sāciet sekot savam darba laikam. Darba laika uzskaiti varat veikt, izmantojot tīmekļa vietnes lietotni, pārlūkprogrammas paplašinājumu (piemēram, šo Google Chrome pārlūkprogrammai) vai vienkārši lejupielādējot lietotni savā datorā.

TimeCamp lietotne operētājsistēmai Mac
TimeCamp operētājsistēmai Mac
Timecamp spraudņa iespējas Google Chrome
TimeCamp spraudnis Google Chrome
  • Dodieties uz TimeCamp vietni un izveidojiet savu bezmaksas kontu vai pierakstieties esošajā kontā. Konta izveide aizņem tikai minūti, un, lai sāktu darbu, nav nepieciešams ievadīt kredītkartes informāciju. Jaunais konts automātiski sākas ar bezmaksas 14 dienu Pro versijas izmēģinājuma versiju, kas pēc 14 dienām tiks pārslēgta atpakaļ uz bezmaksas versiju, lai Jūs nezaudētu savu darba laika uzskaites progresu.
TimeCamp pieteikšanās lapa
Piesakieties vai izveidojiet TimeCamp kontu
  • Izveidojiet jaunu darba laika ierakstu klientu atbalsta darbībām vai konkrētai darbībai. Piemēram, varat atsevišķi uzskaitīt komandas produktivitāti sociālo plašsaziņas līdzekļu platformās un otru laika ierakstu zvaniem vai e-pasta ziņojumiem. Izvēle ir Jūsu ziņā.
TimeCamp projekta izvēle ar sākuma taimeri
Izveidot jaunu projektu
  • Kad esat pabeidzis darbu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas un sāciet sekot līdzi savai aktivitātei veicot konkrētus uzdevumus. Kad esat pabeidzis kādu darbību, noklikšķiniet uz pogas apturēt, lai pārtrauktu darba laika uzskaiti
TimeCamp redzamās uzskaites iespējas, piemēram, prombūtnes laiks un laika grafiks.
Uzskaites iespējas

Varat arī aplūkot statistikas datus, piemēram, prombūtnes laiku un laiku, kas pavadīts, izmantojot konkrētas datorā esošās programmas. TimeCamp var uzlabot Jūsu klientu apkalpošanas komandu sniegumu, izmantojot visaptverošas darbinieku uzraudzības iespējas. Izmēģiniet TimeCamp kopā ar LiveAgent, lai Jūsu klientu apkalpošanas komandas sasniegtu labākos rezultātus.

Vēlaties uzzināt, kā vēl varat izmantot LiveAgent? Apskatiet mūsu izstrādājuma ekskursijas video vai apmeklējiet mūsu funkciju lapu, lai iepazītos ar visu, ko mēs varam piedāvāt.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir TimeCamp?

TimeCamp ir brīvi lietojama laika uzskaites lietotne. To var izmantot, lai manuāli vai automātiski reģistrētu savu laiku. Izsekojiet atsevišķus uzdevumus, laiku, kas pavadīts prom no datora, un lejupielādējiet statistikas datus par savu darba dienu. 

Vai TimeCamp lietošana kopā ar LiveAgent ir bezmaksas?

Jā, varat izmantot TimeCamp kopā ar LiveAgent bez papildu maksas. 

Vai es varu integrēt TimeCamp ar LiveAgent?

Jūs varat izmantot TimeCamp ar LiveAgent jebkādā veidā, neizmantojot spraudni vai trešās puses programmatūru. Vienkārši sāciet sekot līdzi klientu atbalsta darbībām ikreiz, kad strādājat.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Laika nosacījumi var parūpēties par plānošanu, automātiskām atbildām, uzdevumiem un daudz ko citu. Iestatiet laiku un laika nosacījumu, kas aktivizēs jūsu izvēlētu darbību.

Laika nosacījumi

LiveAgent apvieno tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, lai uzlabotu klientu atbalstu. Tajā ir dažādas komandas un iespējas, piemēram, laika nosacījumi, kas samazina cilvēcisko kļūdu risku un kas var palielināt klientu apmierinātību. Automatizācijas nosacījumi samazina aģentu stresu un ļauj tiem koncentrēties uz citiem uzdevumiem.

Sekojiet, cik daudz laika Jūsu aģenti tērē darbojoties ar biļetēm un klientiem. Laika pārskats tiek veidots automātiski un vienmēr ir aktīvs.

Laika pārskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas un sadarbības programmatūru, kā arī VoIP tālruņa un e-pasta pārvaldības sistēmas. Uzņēmums piedāvā arī integrācijas un atbalstu. Reģistrēties ir iespējams demonstrācijai ar sales kontaktiem. Quality Unit, LLC, kas izveidojis LiveAgent, rezervē visas tiesības.

Sekojiet līdzi laikam, kas pavadīts, risinot pieteikumu. Laika kontrole darbojas automātiski, visu laiku kad vien aģents darbojas ar pieteikumu.

Laika kontrole

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas, sūdzību un e-pasta pārvaldības programmatūru. Tā cena ir atkarīga no funkcijām, integrācijām un lietotāju skaita. LiveAgent ir arī pieejams demonstrācijas veidā un ir atbalsta portāls. Uzņēmumā ir pieejamas arī citas programmatūras un sadarbības iespējas.

Aizturēšanas laiks ir laiks, kamēr klientam jāgaida zvans, lai izveidotu savienojumu ar aģentu. Sekojot aizturēšanas laikam, uzņēmums var pārvaldīt savu personālu.

Aizturēšanas laiks

Tekstā ir gan norādes uz konkrētiem uzņēmuma noteikumiem un privātuma politiku, gan reklāmas paziņojumi par LiveAgent platformas izveidi un piedāvājumu pierakstīties uz individuālu zvanu, lai uzzinātu, kā šī platforma var palīdzēt uzņēmumiem. Teksts arī norāda, ka mājaslapa izmanto sīkdatnes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju