CS-Cart

Lai savā CS-Cart veikalā ievietotu LiveAgent tiešsaistes tērzēšanas pogu, vienkārši sekojiet tālāk sniegtajai integrācijas rokasgrāmatai vai noskatieties pievienoto video.

Youtube video: How to add live chat to CSCart store | www.liveagent.com
  • Pirmais solis ir izveidot un pielāgot jaunu tērzēšanas pogu LiveAgent panelī (Jums nav LiveAgent konta? Reģistrējieties šeit). Nokopējiet tās HTML kodu (Ctrl+C) uz starpliktuvi.
  • Dodieties uz CS-Cart administratora paneli un izvēlieties Ātrā izvēlne > Dizains > Bloki > Ritiniet līdz GRID 16 > Bloks “Klientu apkalpošana” > Noklikšķiniet uz Bloka opcijas > izvēlieties sadaļu Saturs > ielīmējiet (Ctrl + V) HTML kodu zem “” līnijas > Saglabājiet.
  • Piezīme: nav nepieciešams izmantot bloku “Klientu apkalpošanas dienests”. Varat izveidot savus blokus un izmantot arī tos.
  • Dodieties uz veikala tīmekļa vietni, atsvaidziniet to, un tērzēšanas poga ir gatava.

Kas ir CS-Cart?

CS-Cart ir labākais iepirkumu sistēmas risinājums jebkura lieluma e-komercijas vietnes izveidei: no neliela interneta veikala līdz virtuālam iepirkšanās centram. Gatavs veikala logs, daudzu maksājumu un piegādes iespēju atbalsts, pilnīga krājumu kontrole, neierobežots produktu skaits, reklāmas rīki un citas jau gatavas e-komercijas programmatūras funkcijas.

Kā Jūs to varat izmantot?

LiveAgent CS-Cart integrācija ļauj izvietot tiešsaistes tērzēšanas pogu Jūsu CS-Cart veikalā.

Frequently asked questions

Kādi ir ieguvumi no CS-cart integrācijas?

Integrācija ļauj izvietot tiešsaistes tērzēšanas pogu savā CS-cart vietnē. Galvenās priekšrocības, ko sniedz tiešsaistes tērzēšanas pogas integrēšana, ir šādas:

- uzlabota pārdošana

- samazinātas izmaksas

- konkurences priekšrocības

- labāka klientu apmierinātība

Kā Jūs varat integrēt CS-cart LiveAgent sistēmā?

Sekojiet šim īsajam ceļvedim, lai nodrošinātu vienkāršu integrāciju:

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Izveidojiet/pielāgojiet tiešsaistes tērzēšanas pogu

3. Kopējiet HTML kodu

4. Ievietojiet kodu CS-cart iekšpusē

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Izvietojiet tiešsaistes tērzēšanas pogu savā CoreCommerce veikalā un nodrošiniet lielisku klientu atbalstu. Izveidojiet savu e-komercijas veikalu ar CoreCommerce.

CoreCommerce

LiveAgent ir populāra klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā vairākas sistēmas, piemēram, VoIP tālruņa un ienākošo zvanu centra programmatūru. Tāpat ir pieejama arī tiešsaistes izmaksu kalkulators un pircēju portāla programmatūra. LiveAgent piedāvā arī sūdzību pārvaldības sistēmu un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzziniet vairāk, apmeklējot mājaslapu.

Pārvērsiet lapas skatītājus par maksājošiem klientiem, izmantojot ātru tērzēšanu tiešsaistē savā tīmekļa vietnē. X-cart integrācija LiveAgent nodrošina vislabāko klientu atbalstu.

X-Cart

Priekšapskates numura sastādīšanas režīms samazina nomesto zvanu skaitu un sniedz aģentiem pamatinformāciju, kas uzlabo aģenta veiktspēju un produktivitāti. Xero piedāvā klientu atbalstu caur zvanu centrām, sociālo mediju un zināšanu bāzi. LiveAgent programmā tiek piedāvāta iespēja samazināt iepirkumu groza atlēcienu un uzlabot klientu apkalpošanu 24/7.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

Lai uzlabotu reklāmas stratēģijas un pārsniegtu klientu cerības, ir svarīgi iegūt atgriezenisko saiti no klientiem. Aptaujas ir efektīvs veids, kā to panākt, bet dažreiz var būt grūti saņemt klientu atbildes. Lai to atvieglotu, ieteicams piedāvāt stimulu vai atlaidi, izmantot īsas aptaujas, precizēt mērķus, izteikt pateicību un dalīties aptaujas rezultātos ar klientiem.

Vai LiveAgent vietnē meklējat konkrētu tīmekļa lapu? Lūdzu, aplūkojiet mūsu vietnes karti, lai ātri atrastu meklēto informāciju.

Vietnes karte

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, tostarp VoIP tālruņa sistēmas, ienākošo zvanu centra un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmums piedāvā arī e-pasta pārvaldības programmatūru un pircēju portāla programmatūru. Pieejama arī bezmaksas demonstrācija un cenas ir atkarīgas no izvēlētajiem pakalpojumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju