Sakiet ardievas lēnai programmatūrai

Pārslēdzieties uz LiveAgent un migrējiet jūsu datus no Helprace.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Neprasam kredītkarti
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Pārejat no Helprace?

Vai apsverat pāreju no Helprace uz citu palīdzības dienesta programmatūru? Migrējiet no Helprace uz LiveAgent ātri un iegūstiet piekļuvi pilnībā aprīkotai palīdzības dienesta sistēmai, kas var palīdzēt nodrošināt apbrīnojamu klientu atbalstu.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Helprace un LiveAgent salīdzinājums

< td>Zvanu centrs< tr>< /tr>
FunkcijaLiveAgentHelpprace
Pieteikumu apstrāde✅Jā✅Jā
Tiešsaistes čats✅Jā❌Nē
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās< /strong>✅Jā✅Jā
Facebook ✅Jā❌Nē
Twitter✅Jā❌ Nē
Instagram✅Jā❌Nē
Viber✅Jā❌Nē
WhatsApp< /strong>✅Jā✅Jā
Zināšanu bāze✅Jā✅Jā
Klientu forums✅Jā✅Jā
Automatizācija un nosacījumi✅Jā✅Jā
API✅Jā✅Jā
< strong>Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ✅Jā
Neierobežotas čata pogas✅Jā❌Nē
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā✅Jā
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā✅Jā
Maximum queue time

Bezmaksas Helprace migrācija

Helprace ir lielisks klientu apkalpošanas programmatūras risinājums, kas apkalpo daudzus uzņēmumus visā pasaulē, taču mēs saprotam, ka ne jebkurš risinājums ir īstā izvēle Jūsu biznesam. Vai esat izmēģinājis LiveAgent kā iespējamo programmu, kas palīdzētu nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu?

Pārejiet uz citādu atbalsta pieteikumu sistēmu un jau šodien migrējiet no Helprace. Atlasiet nepieciešamos datus un migrējiet jau šodien. Un, ja jūs vispirms vēlaties redzēt, uz ko LiveAgent ir spējīgs, nospiediet zemākesošo pogu un gūstiet pilnīgu mūsu klientu apkalpošanas risinājuma pieredzi.

Kādus datus Jūs varat pārnest no Helprace?

Personas

Pārnesiet Jūsu administratoru, aģentu un klientu profilus

Atbalsta pieteikumi

Pārnesiet atbalsta pieteikumus kopā ar visu pieteikumu vēsturi

Birkas

Pārnesiet birkas un nodaļas

Pārejiet un pārbaudiet mūsu rīkus darbībā

Atbalsta pieteikumu sistēma, epasta konti un zināšanu bāze ir tikai iesākums, kad pāriesit uz LiveAgent. Paveiciet vairāk ar īstajiem rīkiem.

Jūs iegūsit superātru tiešsaistes čata logrīku, uzticamu zvanu centru unsociālo mediju integrāciju, piemēram, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp un Viber. Tas viss darbojas saskaņoti ar atbalsta pieteikumu sistēmu, e-pasta integrācijām un zināšanu bāzi. Vienīgais, kas Jums jāizdara, ir jāizvēlas pareizais plāns un jāizvēlas, kurus rīkus vēlaties izmantot. Kad esat to izdarījis, varat iet tālāk un izmantot papildus iespējas un neskaitāmas integrācijas, kas padara Jūsu darbplūsmu ātrāku un vēl efektīvāku.

liveagent tools

Apskatiet dažus no mūsu rīkiem

get inspired

Klientu serviss ir mūsu stiprā puse

Lieliska programmatūra ar lieliskiem rīkiem var atvieglot darbu Jūsu klientu atbalsta aģentiem un līdz ar to padarīt Jūsu klientus apmierinātākus. Apmierināts klients nozīmē lielāku peļņu un lielāku lojalitāti. Lai izveidotu lielisku klientu atbalsta rīku, uzņēmumam būtu jāzina, kā vispirms nodrošināt lielisku atbalstu saviem klientiem. Tāpēc mēs piedāvājam 24/7 klientu atbalstu visiem saviem klientiem. Sazinieties ar mums jebkurā laikā, kad vien jums ir nepieciešama palīdzība par programmatūru vai vienkārši vēlaties saņemt informāciju.

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd atsauksmes

Lūk, kā izskatās apmierināti klienti

Esiet gatavi migrēt uz LiveAgent?

Piesakieties 30 dienu izmēģinājumam un pārejiet uz LiveAgent jau šodien! Nospiediet uz sekojošās pogas vai sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par pāreju no Helprace.

LiveAgent - Powerful WYSIWYG editor

Pārejat no citas klientu atbalsta programmatūras?

Pārnesiet datus no visiem zemākminētajiem palīdzības dienestu risinājumu nodrošinātājiem bez maksas. Pārejiet šodien. Mēs parūpēsimies par pārējo.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arHelprace migrācija
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības programmatūra mārketinga nozarei, kas sniedz dažādas iespējas klientu apkalpošanai un atbalsta risinājumus. Tas nodrošina personalizētus pakalpojumus un var tikt izmantots vairākiem aģentiem, uzlabojot produktivitāti. LiveAgent arī piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kā arī valodas pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi var migrēt uz LiveAgent no citām programmatūrām, lai uzlabotu klientu apmierinātību, piesaisti un reklāmguvumu. Tas nodrošina arī 24/7 klientu atbalstu un ir pieejams bez maksas vai arī ar maksas tarifu plāniem.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Pārejiet uz LiveAgent, lai paaugstinātu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot daudzas integrācijas un multivalodu atbalstu. Tas ir praktisks un efektīvs rīks klientu apkalpošanai ar pielāgojamu valodas izvēli, sākot no $29/mēn. LiveAgent ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, piedāvājot 175 funkcijas, 40 integrācijas, un sociālo tīklu savienošanu.

LiveAgent piedāvā bezmaksas HappyFox datu migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta personāls. Migrējiet savus datus no HappyFox jau šodien.

Datu pārnešana no HappyFox?

Pārejiet uz LiveAgent, lai uzlabotu klientu apmierinātību un konversijas likmes. Atbalsts 43 valodās un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas. Mēneša maksa sākas no $29.

Vai vēlaties migrēt datus no Extend uz citu risinājumu? Notestējiet LiveAgent un redziet ieguvumus! Sāciet savu bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārcelieties no Extend uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā beztermiņa bezmaksas paketi, kā arī vēl trīs izdevīgas paketes. Atbalsta 43 valodas un daudzas integrācijas. Uzmanību piesaista ar klientu servisu un noderīgiem rīkiem.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā plašu valodu atbalstu un pielāgotus plānus, lai palielinātu ietaupījumus un ieņēmumus. Uzziniet vairāk par šo augsti novērtēto atbalsta programmatūru!

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Vai vēlaties pāriet no Vision uz LiveAgent? Mēs Jums palīdzēsim!

Pārejat no Vision uz LiveAgent?

Izvēlies LiveAgent, pāriet no citiem pakalpojumu sniedzējiem, kā Customerly, Outlook vai Vocalcom. Piedāvājumi sākot no $15/mēn. Palieliniet klientu apmierinātību ar 24/7 atbalstu un daudzvalodu atbalstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x