• Funkcijas
  • Satura pārvaldības sistēma (CMS)

Satura pārvaldības sistēma (CMS)

Pārvaldiet savu saturu LiveAgent informācijas panelī, izmantojot jaudīgu rīku kopu. Funkcijas, kā piemēram, WYSIWYGredaktors rakstu, e-pasta sagatvju un citu dokumentu rediģēšanai, atvieglos iespēju sazināties ar jūsu abonentiem.

Čata pogas var izvietot arī jebkurā atbalstošajā CMS sistēmā. Izmantojiet integrēšanas iespējas, piemēram, WordPress, Squarespace un Drupal.

Integrate project management tools with ease

Want to connect your favorite project management tools with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Dažādas veselības aprūpes iestādes paļaujas uz LiveAgent kā uz savu risinājumu atbalsta sniegšanai klientiem. Izmēģiniet un redziet, kāpēc.

Palīdzības dienesta programmatūra Fitnesa nozarei

TEXT satur informāciju par uzņēmuma LiveAgent izstrādātajām programmatūrām, kas palīdz klientu apkalpošanā un dažādiem citiem uzdevumiem. Lasītājiem ir pieejami arī uzņēmuma kontakti un iespēja pieteikties parādītām demonstrācijām. LiveAgent izstrādā savu programmatūru kopš 2004. gada un ir veltījis uzmanību arī drošības noteikumu un privātuma politikas uzstādījumu ievērošanai.

LiveAgent ir rentablāka salīdzinājumā ar citiem palīdzības dienesta risinājumiem. LiveAgent piedāvā rīkus, funkcijas un integrāciju labākai klientu atbalsta nodrošināšanai. Izmantojot vairāk nekā 175 palīdzības dienesta funkcijas, atbalsta sniegšana būs tīrais nieks.

MeklējatBitrix24 alternatīvu?

Liveagent ir risinājums uzņēmumu atbalstam, ar rīkiem un funkcijām, lai uzlabotu klientu atbalstu. Piedāvā trīs paketes par samērīgu cenu un varat iegādāties atsevišķus līdzekļus pielāgotai paketei. Integrējas ar Bitrix24 un nesagraus jūsu budžetu.

Uzglabājiet klientu datus un saglabājiet informāciju savos palīdzības pieteikumos, izmantojot Palīdzības pieteikumu/klientu ieskatu (CRM). Tādējādi Jūs vienmēr būsiet gatavībā un informēts.

Palīdzības pieteikumu/klientu ieskats (CRM)

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas, ienākošo zvanu centra, sūdzību pārvaldības, e-pasta pārvaldības un pašapkalpošanās programmatūru. Tam ir cenas, funkcijas, integrācijas un alternatīvas opcijas. Uzņēmums piedāvā atbalstu un atbalsta portālu. LiveAgent piedāvā arī demonstrations versiju un datu migrāciju. Uzņēmums ir voip partneris un piedāvā sadarbību.

LiveAgent provides a large number of integrations in the form of plugins. Check out all the available integration solutions right now.

Integrācija

LiveAgent integrācija sniedz iespēju paplašināt klientu apmierinātību un palielināt esošās palīdzības dienesta programmatūras vērtību, izmantojot spraudņus un lietotnes. Ir pieejamas dažādas integrācijas, piemēram, Feederloop, Everhour, Sangoma, Zoiper, Bria, MicroSIP, Cal4Care, FlyNumber, Firmao, OneTone, Equada, iPlan, ComMeett, Telnyx, CYN Solutions Inc., Maxtel.dk, ClickPhone, MCN Telecom, Voip do Brasil, Digitale, Datium, IP Voice, Fontumi, VoipTel Italia, VoipTel International, GMX un DirectCall. Ir arī pieejami dažādi e-pasta serveru risinājumi, piemēram, Kopano, Dovecot, Zentyal, Axigen, Cisco Secure E-pasts, IceWarp Pasta Serveris, MDaemon, Kerio Connect un Scalix, kas var tikt izmantoti palīdzības dienestā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju