Hibrīdo pieteikumu plūsma

Hibrīdo pieteikumu plūsma ir palīdzības dienesta funkcija, kas klientu atbalsta aģentiem ļauj sekot klienta pieteikuma risinājumam vairākos kanālos vienotā pieteikuma pavedienā. Piemēram, ja klients sāk sarunu tiešsaistes čatā, bet vēlāk turpina e-pastā vai pa tālruni, visas trīs saziņas ir pieejamas tajā pašā vienotā pieteikuma plūsmā.

Kāpēc hibrīdo pieteikumu plūsma ir neaizstājama funkcija?

Tas, ka palīdzības dienestam ir pieejama hibrīdo pieteikumu plūsmas funkcija, var būt patiešām izdevīgi, jo:

  • Novērš apjukumu
  • Uzlabo aģenta efektivitāti
  • Paātrina atbildes laiku

  • Uzlabo klientu apmierinātību
  • Sniedz kopskatu par katra klienta problēmu risināšanas ceļu

Kādus kanālus tā atbalsta?

Liveagent lietotāji var turpināt saziņu tajā pašā hibrīdo pieteikumu pavedienā, izmantojot:

Connect the dots with ease

Get a complete overview of the customer’s resolution journey, even across different channels. Try it today. No credit card required.

Kā izskatās hibrīdo pieteikumu plūsma. Kā tā darbojas praksē?

Hibrīdo pieteikumu pavedienu var salīdzināt ar Facebook Messenger sarunu. Jūs varat redzēt savstarpējās īsziņas, kā arī to, ka notika videozvans vai balss zvans.

Tomēr LiveAgent iet tālāk un nodrošina saviem lietotājiem zvanu ierakstus, kurus var atskaņot jebkurā laikā. Turklāt, ja hibrīdo pieteikumu plūsmā ir e-pasti, tiešsaistes čati vai sociālo mediju ziņas, tie tiek parādīti tieši pavediena iekšpusē.

Skatiet šo video, lai uzzinātu, kā tas darbojas:

Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview

Kā jūs varat gūt labumu no hibrīdo pieteikumu plūsmas?

Būtībā hibrīdo pieteikumu plūsma uzlabo klientu pieredzi. Klientu pieredzes uzlabošana paaugstina klientu apmierinātības līmeni, kas ir viens no labākajiem veidiem, kā vairāk pārdot, samazināt kurnēšanu un iegūt uzticamus klientus, kuriem ir augsta dzīves cikla vērtība.

 - App - Uploads - 2021 - 03 - Super Office CX Statistic.jpg
SuperOffice attēls

Kā to veicina hibrīdo pieteikumu plūsma? Kā iepriekš teikts, tas novērš apjukumu, uzlabo aģenta efektivitāti, paātrina atbildes laiku un sniedz kopskatu par katra klienta problēmu risināšanas gaitu.

Aplūkosim tuvāk katru no šiem punktiem.

Neskaidrību novēršana

Būsim godīgi, visu galu savilkšana ir visai smags uzdevums bez hibrīda pieteikuma plūsmas. Ja klients var izmantot dažādus kanālus, lai sazinātos ar jūsu uzņēmumu, jūsu aģenti var viegli saputroties, kas ir pateikts un kam piekrists.

Piemēram, viens aģents varbūt palīdzējis klientam tviterī un piekritis piešķirt kompensāciju un pēc tam devies atvaļinājumā. Ja klients izlemtu sekot atmaksai ar e-pasta palīdzību, aģents, kas to pārņem, nemaz nezinātu, par ko ir runa (tas ir, ja abiem aģentiem nav piekļuves hibrīdo pieteikumu plūsmām).

Tas var radīt dažādas neērtas situācijas jūsu aģentiem un pat izraisīt klientu kurnēšanu. Patiesībā saskaņā ar Gladly pētījumu 54% klientu apgalvoja, ka labprātāk pavadītu dienu slapjās zeķēs nekā vairākkārt atkārtotu sakāmo klientu apkalpošanas aģentiem, un tas izsaka diezgan daudz.

HubSpot Research attēls

Aģenta efektivitātes uzlabošana

Hibrīdo pieteikumu plūsma ir lieliska arī aģenta efektivitātei. Izmantojot plūsmu, aģenti netērēs laiku, meklējot konkrētus pieteikumus, ja rastos iepriekšaprakstītais scenārijs.

Izmantojot hibrīdo pieteikumu plūsmu, viss tiek glabāts vienuviet, ļaujot viegli aptvert klientu lūgumus.

tiešsaistes-čata-priekšrocības-LiveAgent

Paātrina atbildes laiku

Ja aģenti vienuviet var skatīt visas ziņas par vienu un to pašu problēmu, viņiem nebūs jātērē laiks, meklējot papildinformāciju. Tas ne tikai ļauj jūsu aģentiem izskatīties zinošākiem, bet arī paātrina viņu atbildes laiku, kas ir faktors, kas lielā mērā ietekmē klientu apmierinātību.

Pēc būtības, jo ātrāks ir problēmas risinājums, jo labāk.

 - App - Uploads - 2021 - 03 - Channel Response Time Benchmarks Graphic 1024x759 1.png
Astute attēls

Kopskats par katra klienta problēmu risināšanas gaitu

Šajā punktā apkopotas visas iepriekš minētās priekšrocības. Hibrīdo pieteikumu plūsma ļauj aģentiem labāk izprast klientus un viņu problēmas. Tā rezultātā ir labāka klientu pieredze, lielāka apmierinātība, vairāk ieteikumu un vairāk pārdošanas darījumu.

Aģentu reitings

Zināšanu bāzes resursi

Lai uzzinātu vairāk par LiveAgent pieteikumu programmatūrā pieejamajām funkcijām, skatiet šos rakstus vai mūsu apskata video.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Esi gatavs izmēģināt mūsu hibrīdo pieteikumu plūsmu?

Atklājiet, cik viegli ir sniegt personalizētu, savlaicīgu un zinošu atbalstu ar LiveAgent. Sāciet savu bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu jau šodien. Kredītkarte nav nepieciešama.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju