WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts

Navigācija

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts

52
Sakļaut Visu Izvērst Visu

Pēc mēnešiem ilga jūsu vietnes projektēšanas un būvēšanas beidzot tā ir gatava palaišanai. Pirms publiskošanas vēlreiz pārliecinieties, vai viss ir sagatavots.

Šo kontrolsarakstu varat izmantot, lai atzīmētu visus tos elementus, kurus, iespējams, esat piemirsis. To darot, jūs sagatavojat sevi panākumiem.

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksta svarīgums

WordPress mājaslapas palaišana var būt nogurdinoša, it īpaši, ja tā ir jūsu pirmā reize. Viens no veidiem, kā pārliecināties, vai jūsu vietne ir gatava palaišanai, ir mūsu WordPress Mājaslapas Palaišanas Kontrolsaraksts.

Mūsu kontrolsaraksts aptver aspektus, sākot ar dizainu un izstrādi, izmantojot spraudņu konfigurāciju, līdz pat mārketingam. Atzīmējiet pabeigtos uzdevumus un esiet pārliecināts par iznākumu.

Ps! Tiklīdz jūsu mājaslapa ir gatava palaišanai, bet jūs vēlaties uzlabot tās SEO, izmantojiet mūsu WordPress SEO kontrolsarakstu, lai to pārvietotu uz meklētājprogrammu reitingu augšdaļu.

Kurš būs ieguvējs no WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksta?

Mūsu kontrolsaraksts ir noderīgs ikvienam, kurš vēlas pārliecināties, vai viņa mājaslapa ir gatava palaišanai:

 • merketologi
 • uzņēmuma īpašnieki
 • tīmekļa dizaineri
 • pašnodarbinātie

Kā palaist WordPress vietni

Tehniskā pārbaude

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksts

Iegūstiet licenci visiem WordPress spraudņiem, kas tiek izmantoti jūsu vietnē. Pārliecinieties, vai tie ir saderīgi ar jaunāko WordPress versiju un vai ar tiem nav saistītas drošības problēmas. Izskatiet katru savā vietnē esošo papildus spraudni un pārliecinieties, vai esat to aktivizējis, izmantojot licences atslēgu.

WP licence pārvaldnieka piemērs
WP licences pārvaldnieka piemērs (avots: wordpress.org)

Nodrošiniet, lai jūsu mājaslapas privātuma noteikumi un pakalpojuma sniegšanas noteikumi būtu atjaunināti un saskaņā ar GDPR noteikumiem, ja tiek iegūti dati no lietotājiem. Pārbaudiet, vai jūsu tīmekļa vietnē ir juridiskie dokumenti, piemēram, apstiprināmi lietošanas noteikumi vai pakalpojuma sniegšanas noteikumi, un pārliecinieties, ka jums ir atruna.

Privātuma noteikumu piemērs - LiveAgent
Liveagent privātuma noteikumu lapa

Atjauninot daudzas lappuses, apsveriet iespēju pievienot spraudni Yoast, kas to darīs automātiski. Tas ir saderīgs ar visiem WordPress dizainiem un var tikt izmantots ar bezmaksas un premium spraudņiem.

Ja izmantojat pielāgotas pastāvīgās saites, pārliecinieties, vai tās joprojām ir spēkā un nav mainītas, jauninot uz jaunāko WordPress versiju. Pielāgotai URL struktūrai, piemēram, mysite.com/blog vai mysite.com/category/post nosaukumam, ir jābūt relatīvam, kas nozīmē, ka tas joprojām darbosies pareizi, ja kāds apmeklēs jūsu vietni no citas atrašanās vietas.

Izmantojiet pareizu URL savai mājaslapai (avots: quoracdn.com)

Ja izmantojat noklusējuma WordPress laika zonas iestatījumu, pārliecinieties, vai tas ir pareizs. Pielāgotas laika zonas iestatīšana jūsu mājaslapas konfigurācijas panelī būtu labākā iespēja, lai lietotāji visā pasaulē varētu lasīt un publicēt saturu savā vietējā laikā. Dažas WordPress tēmas var izmantot arī savas laika un datuma formatēšanas metodes, tāpēc skatiet tēmas dokumentāciju.

WP laika zonu iestatījumi
WordPress laika zonas iestatījumi (avots: coschedule.com)

Ja jums ir noteikumu un nosacījumu lapa, pārliecinieties, vai tā ir pievienota pareizi, tā, lai visi lietotāji varētu tai piekļūt pirms personisku datu nosūtīšanas.

Noteikumu un nosacījumu lapa LiveAgent
Noteikumi un nosacījumi LiveAgent lapā

Ja savā vietnē izmantojat sīkdatnes, pārliecinieties, vai ir iespējots atbilstošs brīdinājuma paziņojums. Tas informēs apmeklētājus, ka jūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai viņi varētu tam piekrist vai noraidīt.

LiveAgent sīkdatnes
Sīkdatņu brīdinājuma piemērs

Nepieļaujiet, ka apmeklētāji ziņo par jūsu vietni kā “nedrošu”, jo tā izmanto sīkdatnes bez brīdināšanas.

Atkarībā no jūsu atrašanās vietas, iespējams, būs jāievēro dažas papildu vietējās prasības.

Dažas valstis pieprasa, lai jūsu WordPress mājaslapa tiktu hostēta serveros, kas fiziski atrodas valstī, bet citas atļauj izmantot savus pakalpojumus tikai vietnēm ar lokālu saturu. Un dažu valstu iestādes var vispār neatļaut palaist paša hostētu vietni.

Noteikti pārbaudiet visus hostēšanas ierobežojumus savā valstī (avots: engineeringmaterials.in)

Šī informācija bieži vien tiek aprakstīta līgumā, ko jūs parakstāt ar savu tīmekļa vietnes hostētāju.

Ja kādu laiku esat izmantojis vienu un to pašu hostinga risinājumu, iespējams, jūsu WordPress vietnē ir veci faili un spraudņi, kas vairs nedarbojas. Atcerieties nedzēst neko, kas saistīts ar jūsu pašreizējo aktīvo vietni, kamēr tā nav pilnībā palaista. Tomēr, ja ir kāda neaktīva mape vai spraudnis, ko var droši noņemt, tagad ir īstais laiks to izdarīt.

Ir labi saglabāt WordPress tīru un kārtīgu (avots: ayokay.com)

Viens no svarīgākajiem labas WordPress mājaslapas izveides aspektiem ir adaptivitāte. Tai ir labi jādarbojas neatkarīgi no tā, ar kāda veida ierīci tai piekļūst, un lapām ir jāmaina izmēri, lai tās ietilptu jebkura lieluma ekrānā.

Adaptivitāte ir izšķiroša

Ne visas tēmas pēc noklusējuma ir pilnībā adaptīvas, tāpēc pirms palaišanas mēģiniet piekļūt savai no dažādām ierīcēm. Ja tā nav adaptīva, varat mainīt tēmu vai mēģināt WordPress spraudņu katalogā atrast adaptīvāku.

Pārbaudiet savas mājaslapas mobilo vērtējumu, izmantojot Google Mobile-Friendly Test. Tas parādīs, cik viegli cilvēkiem ar viedtālruņiem un citām mobilajām ierīcēm ir piekļūt jūsu vietnei. Ja rezultāti nav labi, ir dažas lietas, kā varat tos uzlabot:

 • pārliecinieties, vai jūsu vietnes fonts ir lasāms, neveicot tālummaiņu
 • , izmantojot lielākas pogas un skārienjutīgas vietas
 • izvietojiet saites pietiekami tālu vienu no otras, lai tās būtu viegli klikšķināt ar pirkstu
Google Mobile-Friendly Test
Google Mobile-Friendly Test

Pirms vietnes palaišanas savienojiet tās domēnu ar izmantoto e-pasta pakalpojumu nodrošinātāju. Visi no tā nosūtītie jaunie e-pasti tiks pārsūtīti uz jūsu galveno iesūtni.

informējošu e-pastu sagataves
Visu e-pastu saņemšana vienā iesūtnē

Tā kā jūsu WordPress mājaslapā būs daudz attēlu, videoklipu un citu mediju, jums vajadzētu pievērst uzmanību tās ielādes laikam. Ja apmeklētāji ir spiesti pārāk ilgi gaidīt, kamēr tiek ielādēts lapas saturs vai elementi, viņi var doties prom, nevis gaidīt. Pārliecinieties, ka jūsu WordPress mājaslapa neielādējas pārāk ilgi, it īpaši, ja tā ir vietne ar lielu datplūsmas slodzi.

Sekojiet mājaslapas ielādes laikam
Pārliecinieties, ka lapas ielādes laiks ir īss

Optimizējiet servera konfigurācijas īsam atbildes laikam, izmantojot tādu rīku kā Google PageSpeed Insights vai Pingdom Tools. Tie norādīs, cik ātri tiek ielādēts katrs vietnes elements, kādas lapas ir jāuzlabo un kādi resursi konkrētajā brīdī tiek ielādēti.

Google PageSpeed Insights
Google PageSpeed Insights

Kešatmiņas spraudnis palīdz paātrināt WordPress vietnes ielādes laiku, saglabājot tā lapu statisko versiju pārlūkprogrammas kešatmiņā. Šādā veidā ikreiz, kad kāds pārskatīs jūsu vietni pēc tam, kad tā jau ir bijusi ielādēta, viņam nebūs jāgaida, līdz lapa tiks ielādēta pilnīgi no jauna katru reizi.

Ir daudz šādu rīku. Piemēram, WP Super Cache var arī sakompresēt lapas un noņemt nevajadzīgās atstarpes, lai vēl vairāk uzlabotu ielādes laiku.

WP Super Cache spraudnis
WP Super Cache spraudnis

Neaizmirstiet izmantot papildu WordPress spraudņus un rīkus, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietni. Izlemiet, kuri no tiem jums būs nepieciešami.

Aplūkojiet LiveAgent tuvāk. Tas ir rīks, kas var palīdzēt ietaupīt daudz laika, integrējot tā risinājumus jūsu mājaslapā. Varat izmantot WordPress Live Chat spraudni un ieviest (dažos vienkāršos soļos) efektīvu čatu savā mājaslapā.

WordPress LiveAgent spraudnis

Varat pamēģināt to bez maksas. Redzēsiet, cik labi tas jums noder, neiztērējot naudu.

Ja izmantojat Google Webmaster Tools, pirms palaišanas noteikti pievienojiet tam savu mājaslapu. Tas palīdzēs pārraudzīt vietnes stāvokli un atklāt iespējamās problēmas.

Google Search Central
Google Search Central lapa

Drošības pārbaude

Drošs savienojums ir ļoti svarīgs, ja pārvaldāt tiešsaistes veikalu vai cita veida vietni, kurā personas sniedz personisku informāciju, lai veiktu pirkumus. Izmantojot SSL Checker, pārbaudiet savas vietnes SSL savienojumu.

Aktivizējiet SSL sertifikātu (avots: sitechecker.pro)

Ja neesat pārliecināts, vai jūsu vietnē ir iespējots SSL, sazinieties ar hostinga nodrošinātāju, kas to pārvalda. Viņiem vajadzētu būt iespējai jums pateikt, ja kaut kas nav kārtībā, un palīdzēt atrisināt jebkādas problēmas.

Tiklīdz esat apstiprinājis, ka jūsu vietnei ir derīgs SSL sertifikāts, nākamais solis ir iespējot drošu savienojumu (HTTPS), izmantojot WordPress vietnes iestatījumus. To var izdarīt, uzstādot un aktivizējot Really Simple SSL spraudni. Tas parūpēsies par visām nepieciešamajām izmaiņām, lai sāktu izmantot drošu pieslēgumu.

Iespējojiet HTTPS protokolu (avots: sitechecker.pro)

Ja nevēlaties izmantot spraudni vai jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējs to neatļauj, varat instalēt un aktivizēt Jetpack opciju Force SSL. Tādējādi apmeklētāji tiks pārvirzīti no nešifrēta savienojuma uz drošu savienojumu (HTTPS).

Rezerves kopēšanas spraudņa instalēšana un aktivizēšana programmā WordPress ir ļoti svarīga gadījumam, ja kaut kas noiet greizi. Tas var automātiski izveidot jaunus dublējumus jūsu vietnei, kad tas ir nepieciešams, vai manuāli ikreiz, kad spraudņa izvēlnē noklikšķināt uz ‘Veikt rezerves kopiju tūlīt’.

WP BackItUp spraudnis
WordPress BackItUP informācijas panelis

Ir daudz rezerves kopēšanas spraudņu, no kuriem izvēlēties – gan bezmaksas, gan maksas. BackWpup, WPBackItUp un Duplicator ir daži no populārākajiem.

Aktivizējiet pretsurogātpasta spraudni savā WordPress vietnē. Tas palīdzēs aizsargāties pret surogāt-komentāriem, kas var būt apnicīgi un kaitēt jūsu vietnes reputācijai, ja paliek nepārbaudīti.

Nepieciešams pretsurogātpasta spraudnis (avots: thedotstore.com)

Uzbrucējs var mēģināt piekļūt jūsu WordPress mājaslapai, izmantojot dažādas e-pasta adrešu kombinācijas, līdz atrod pareizo adresi. Tāpēc ir svarīgi kontrolēt e-pasta adresi, kas tiek izmantota, lai pieteiktos WordPress administrēšanas daļā.

LiveAgent Pieteikšanās
Pārliecinieties, ka pieteikšanās ir droša

To var izdarīt, instalējot un aktivizējot spraudni Limit Login Attempts. Tādējādi jūsu vietnei tiks pievienots papildu drošības līmenis, bloķējot visas IP adreses, kas ir mēģinājušas piekļūt jūsu vietnei pārāk daudz reižu ar nepareiziem akreditācijas datiem.

Tas ir vienkāršs solis, kas var pasargāt jūsu vietni jau pašā sākumā. Pieteikšanās aizsardzībai tiek bloķēti visi konti, izņemot “admin”, kas neļauj botiem vai skriptiem netraucēti ielauzties vietnēs.

Pieteikšanās LiveAgent
Aizsargājiet savu pieteikšanos

Savā WordPress informācijas panelī atveriet sadaļu Iestatījumi – > Vispārīgi un ritiniet uz leju līdz sadaļai Pieteikšanās aizsardzība, lai aktivizētu aizsardzību pret pieteikšanos. Pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu “Iespējot pieteikšanās aizsardzību” un saglabājiet izmaiņas.

Stipra parole ir nepieciešama jebkurai WordPress vietnei. Jo stiprāka būs jūsu parole, jo grūtāk hakeriem būs tajā iekļūt, tāpēc neizmantojiet parasto sākumparoli. Spēcīgai parolei jāsatur lielie un mazie burti, cipari un speciālās rakstzīmes. Izvēlieties nejaušu secību ar vairāk nekā astoņiem simboliem, lai iegūtu maksimālo efektu.

Izveidot stipru paroli
Izveidojiet paroli pareizi

Vienmēr ir svarīgi pārliecināties, ka HTML un CSS kods jūsu vietnē ir derīgs, pretējā gadījumā tas var radīt problēmas noteiktām pārlūkprogrammām. Lai pārbaudītu savu HTML un CSS, varat izmantot rīku WPTest.io, kas pārbaudīs kļūdas jūsu kodā un sniegs ieteikumus to novēršanai.

WPtest
Wptest oficiālā lapa

Viens no apdraudējumiem pēc mājaslapas palaišanas, ir tas, ka tā ātri kļūst par spama izplatītāju mērķi. Lai aizsargātu savu kontaktformu no ļaunprātīgas izmantošanas, noteikti pārbaudiet visu formu iesūtītos datus, vai tajos nav spama. Ir pieejami vairāki spraudņi, kas palīdz to darīt, piemēram, Akismet un WP-Spam Shield.

WP-Spam Shield
Wp-spam-shield mājaslapa

Noformējuma un satura pārbaude

Viena no pirmajām lietām, ko cilvēki redzēs, apmeklējot jūsu mājaslapu, ir jūsu logotips. Un, ja galvenē ir saite uz jūsu sākumlapu, tā ir viena no pirmajām lietām, uz kuras viņi arī noklikšķinās.

Lai pārliecinātos, ka tas strādā, WordPress informācijas panelī atveriet sadaļu Izskats – > Pielāgot un ritiniet uz leju līdz sadaļai Galvene. Pēc tam zem virsraksta “Logotips & Galvenes teksts” atzīmējiet lodziņu “Izveidot saiti no Logotipa uz Sākumlapu” un saglabājiet izmaiņas.

Saites izveidošana no logotipa galvenē un sākumlapu
Galvenes logotipa saistīšana ar sākumlapu

Ja savā tīmekļa vietnē izmantojat kontaktformas, ir svarīgi pārliecināties, vai tās pirms palaišanas darbojas pareizi. Lai to izdarītu, izveidojiet testa formu ar dažiem fiktīviem datiem un iesūtiet to no dažādām pārlūkprogrammām un ierīcēm.

Kontaktformu funkcija tiešsaistes čata programmatūrā - LiveAgent
Kontaktformu uzstādīšana un testēšana

Pēc formu pārbaudes nākamā darbība ir nodrošināt, lai tās veiksmīgi nosūtītu datus. Tiklīdz kaut kas gaida iesūtnē testa e-pasta adresē, noklikšķiniet uz formas iesūtījumu un apstipriniet, ka tas ir saņemts. Kad esat gatavs palaist, izdzēsiet testa datus no formām un aizstājiet tos ar faktisko informāciju.

Veiksmīga ziņa (avots: medium.com)

Ja izmantojat autoatbildētājus (piemēram, no AWeber vai MailChimp), pirms mājaslapas palaišanas pārliecinieties, ka tie ir iestatīti un darbojas pareizi. Izveidojiet testa e-pasta kampaņu un nosūtiet to sev. Pēc tam pārbaudiet iesūtni, lai redzētu, vai ziņas ir piegādātas pareizi.

Testa e-pasta kampaņas
Vienmēr testējiet savas e-pasta kampaņas

Ja savā mājaslapā izmantojat sociālo mediju ikonas, pārbaudiet, vai tām ir pareizi izvēlēti izmēri un tās atrodas pareizajās vietās. Varat pievienot jaunu sociālo mediju ikonu katrai publikācijai, izmantojot pogu Pievienot Mediju, kas atrodas redaktora augšpusē.

Sociālo ikonu piemērs - LiveAgent
Sociālās ikonas LiveAgent lapā

Ja jūsu mājaslapai ir īpašs noformējums, veidojiet to tā, lai tas atbilst jūsu sociālo mediju kanālu izskatam un sajūtai. Tas jūsu auditorijai radīs viendabīgāku zīmola uztveršanas pieredzi.

LiveAgent - Facebook lapa
Liveagent – Facebook lapa

Sīkikonas ir mazi attēli, kas tiek parādīti pārlūkprogrammas cilnē blakus URL, un to izmērs ir 16 × 16 pikseļi.

Lai mainītu sīkikonu, savā WordPress informācijas panelī atveriet Izskats – > Pielāgot, sadaļā Vietnes virsraksts un apakšvirsraksts noklikšķiniet uz “Vietnes identitāte” un augšupielādējiet izvēlēto attēlu.

LiveAgent sīkikonu iestatījumi
Liveagent sīkikonas iestatījumi

Pirms palaižat savu mājaslapu, ieteicams vēlreiz pārbaudīt visu tajā redzamo informāciju par uzņēmumu. Tas ietver visu, sākot no jūsu kontaktinformācijas līdz pat jūsu sociālo mediju profiliem. Pārliecinieties, vai viss teksts ir pareizs un atjaunināts un vai visi attēli vai logotipi ir kvalitatīvi un profesionāli.

LiveAgent produktu cilne
Liveagent produkta varianti un informācija

Ja esat ieguvis kādus apbalvojumus vai saņēmis pozitīvus apskatus no klientiem, noteikti atspoguļojiet to savā mājaslapā. Tas palīdzēs veidot potenciālo klientu uzticību un uzticamību. Varat savai mājaslapai pievienot apbalvojuma emblēmu vai apskata logrīku, izmantojot spraudni, piemēram, WP Review Pro spraudni.

LiveAgent apbalvojumi
Liveagent apbalvojumi

Pārbaudiet, vai visas jūsu lapas ir atbilstoši saistītas ar saitēm un vai saturs ir kvalitatīvs un atbilstošs jūsu mērķauditorijai. Apmeklētājiem ir nepieciešams iemesls palikt jūsu vietnē, tāpēc pārliecinieties, vai saturs ir aizraujošs un vērtīgs.

LiveAgent emuārs
Liveagent emuāra publikācijas

Pirms palaižat savu mājaslapu, noteikti izdzēsiet visu aizstājējsaturu (piemēram, tekstu vai attēlus).

Visa aizstājējsatura nomaiņa ir svarīga (avots: secretstache.com)

Visbeidzot, neaizmirstiet pārlasīt savu tīmekļa vietni, lai novērstu gramatikas un pareizrakstības kļūdas. Nekas nav briesmīgāk kā mājaslapa ar drukas un gramatikas kļūdām, tāpēc pirms palaišanas pārliecinieties, ka tā ir nevainojama.

Vienmēr pārbaudiet gramatiku un pareizrakstību (avots: travelpayouts.com)

Ja savā mājaslapā izmantojat ar autortiesībām aizsargātus attēlus vai tekstu, noteikti iekļaujiet autortiesību atrunu, lai pasargātos no jebkādām juridiskām problēmām. Ir tikpat svarīgi atjaunināt autortiesību informāciju kā pašas mājaslapas saturu. Ja kāds cits ir izveidojis šo vietni priekš jums, iespējams, ka viņš jau ir pievienojis atrunu katras lappuses kājenē, lai norādītu uz sevi.

LiveAgent mājaslapas autortiesības
Liveagent mājaslapas autortiesības

Ja jūsu mājaslapā ir multivides faili, noteikti pievienojiet tos. Tas palīdzēs piesaistīt cilvēkus. Pirms augšupielādes parūpējieties par attēlu optimizēšanu, jo to apstrāde var ilgt kādu laiku.

LiveAgent tiešsaistes semināri
Atbilstoša multivide uzlabos jūsu vietnes veiktspēju

Formatējot mājaslapas tekstu, pārliecinieties, ka satura sadalīšanai izmantojat virsrakstus un apakšvirsrakstus. Tas uzlabos lasāmību. Izmantojiet satura rādītāju, lai padarītu savu vietni ērtāku lietotājiem, kuri vietni pārskata, kā arī palīdzētu meklētājprogrammas botiem atrast atbilstošu saturu.

Rakstam vienmēr jābūt labi formatētam

Teksta formatēšana ļauj lasītājiem viegli sekot jūsu teiktajam, pat neizlasot katru vārdu lappusē. Izmantojiet apakšvirsrakstus un treknraksta/slīpraksta tekstu, lai izceltu galvenos punktus un, ja iederīgi, sarakstus.

Nav nepieciešams veidot atsevišķu stilu drukāšanai, vienkārši pielāgojiet esošo. Pārliecinieties, vai tas labi izskatās gan ekrānā, gan izdrukāts. Izmantojiet lielus fontus, daudz brīvas vietas (īpaši ap attēliem) un apsveriet iespēju izvēlēties lielāku fontu pamattekstam.

LiveAgent sākumlapa
Liveagent sākumlapa

Neaizmirstiet pirms palaišanas pārbaudīt visas saites (tās var sarūgtināt jūsu apmeklētājus). Varat izmantot tādu rīku kā BugBug, lai pārbaudītu, vai nav saišu, kas nedarbojas pareizi.

BugBug rīka mājaslapa
Bugbug rīka mājaslapa

Ja jums ir saites uz ārējām vietnēm, iestatiet tās atvēršanai jaunās cilnēs. Šī ir izplatīta prakse, kas palīdzēs izvairīties no sajukuma un noturēt apmeklētājus savā lapā. Pievērsiet uzmanību visām sociālo mediju dalīšanās pogām, jo arī tās, iespējams, var piesaistīt arī jaunai cilnei.

Jaunas cilnes piemērs LiveAgent lapā
Jaunas cilnes piemērs LiveAgent lapā

Ja piedāvājat lejupielādējamus failus, noteikti iekļaujiet pareizos paplašinājumus. Piemēram, PDF dokumentam kā paplašinājums ir jāizmanto pdf. Tas nodrošinās, ka apmeklētāji lejupielādēs derīgu failu.

sieviete lejupielādē atbalsta dokumentāciju
Pareizo paplašinājumu izmantošana lejupielādējamajiem failiem

RSS avots ir veids, kā vietnes apmeklētāji var abonēt jūsu saturu standartizētā formātā. Tas ļaus viņiem saņemt atjauninājumus ikreiz, kad publicēsit jaunu saturu savā tīmekļa vietnē.

RSS avota abonements (avots: oikotimes.com)

Ja apmeklētāji nonāk lapā, kuras jūsu tīmekļa vietnē nav, viņi redzēs 404 kļūdu. Noformējiet pielāgotu 404 kļūdas lapu, lai apmeklētāji, saskaroties ar šo situāciju, gūtu jauku pieredzi, kas palīdzēs pārvarēt viņu sarūgtinājumu.

LiveAgent 404 lapa
Liveagent 404 lapa

Pārbaude pirms palaišanas

Neaizmirstiet pārbaudīt savu mājaslapu ikkatrā pārlūkprogrammā un ierīcē. Tas palīdzēs notvert visas iespējamās kļūdas, kas var rasties dažādās platformās, un nodrošināt vienmērīgu palaišanu.

browsers icons
Vietnes pārbaude ar vairākām pārlūkprogrammām

Ja izmantojat ārējos rīkus vai spraudņus, pārbaudiet, vai tie ir saderīgi ar jaunāko WordPress versiju. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamām problēmām.

Vienmēr pārbaudiet WP spraudņu funkcionalitāti
Vienmēr pārbaudiet WP spraudņu funkcionalitāti

Pārbaudiet e-pasta saraksta aktīvos abonentus. Ja jūs lietojat e-pasta mārketinga pakalpojumu, pārbaudiet pašlaik abonēto personu skaitu. Tas palīdzēs saprast, ja liela auditorija apmeklēs jūsu jauno vietni.

LiveAgent reģistrēšanās iespēja
Liveagent reģistrēšanās iespēja

Google Analytics ir bezmaksas rīks, kas seko mājaslapas datplūsmai un uzvedībai. Tas sniegs vērtīgu ieskatu par jūsu mājaslapas veiktspēju un palīdzēs veikt nepieciešamās izmaiņas vai korekcijas.

Google Analytics piemērs
Google Analytics piemērs

Izmantojiet savu esošo auditoriju un tās sekotāju priekšrocību. Izveidojiet īsu, pievilcīgu publikāciju, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta emuāra publikāciju lasīšanas priekšrocībām. Rakstiet to vienkāršu un reklamējiet ar attēliem vai video.

Reklamējiet sevi sociālajos medijos

Iekļaujiet saiti uz savu mājaslapu un noteikti izmantojiet atbilstošas atsauces birkas. Neaizmirstiet informēt mājaslapas apmeklētājus par jaunām satura/emuāra publikācijām, izmantojot e-pasta mārketinga kampaņas.

Pirms palaišanas pārliecinieties, ka jūsu mājaslapa ir pieejama ikvienam. Programmā WordPress ir daudz spraudņu, kurus var izmantot, piemēram, WP Accessibility, ko ir viegli instalēt un kas ikvienam palīdzēs pārvietoties pa jūsu emuāra publikāciju saturu (un uzlabot lietotāja pieredzi).

WP Accesssibility spraudnis
WP Accesssibility spraudnis (avots: wordpress.org)

Tas arī būtu viss – esat gatavs doties ceļā! Noteikti pārraugiet savas mājaslapas datplūsmu un Google Analytics datus, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas/korekcijas. WordPress mājaslapas palaišana var būt nomācoša, bet sekojot šim kontrolsarakstam nodrošināsiet, ka tas notiek gludi. Vēlam jums veiksmi jaunajā izaicinājumā!

WordPress mājaslapas palaišanas kontrolsaraksta kopsavilkums

Tehniskā pārbaude:

 • Iegūstiet tēmas licenci
 • Pievērsiet uzmanību saviem privātuma noteikumiem
 • URL formāts
 • Iestatiet laika zonu
 • Pievienojiet noteikumus un nosacījumus
 • Iespējojiet sīkdatņu brīdinājumu
 • Izpildiet citas vietējās prasības
 • Dzēsiet vecos, neaktīvos failus un liekos spraudņus
 • Testējiet adaptivitāti
 • Pārskatiet savu mobilo novērtējumu
 • Savienojieties ar e-pasta nodrošinātāju
 • Sekojiet ielādes laikam
 • Pārbaudiet vietnes ātrumu un veiktspēju
 • Aktivizējiet kešatmiņas spraudni
 • Integrējiet mājaslapu ar citiem rīkiem, piemēram LiveAgent
 • Pievienojiet savu mājaslapu Google Webmaster Tools

Drošības pārbaude:

 • Aktivizējiet SSL Sertifikātu
 • Iespējojiet HTTPS
 • Ieslēdziet rezerves kopēšanas spraudni
 • Ieslēdziet rezerves kopēšanas spraudni
 • Pārvaldiet administratora e-pasta adresi
 • Aktivizējiet pieteikšanās aizsardzību
 • Izvēlieties stipru paroli
 • Notestējiet HTML un CSS
 • Atjauniniet spraudņus
 • Pārbaudiet formu laukus pret spamu

Noformējuma un satura pārbaude

 • Izveidojiet saiti no logotipa galvenē uz sākumlapu
 • Iestatiet un notestējiet kontaktformas
 • Apstipriniet kontaktformu iesūtīšanu
 • Pārbaudiet autoatbildētājus
 • Ievietojiet un pārbaudiet sociālo mediju ikonas
 • Integrējiet noformējumu ar sociālo mediju kanāliem
 • Neaizmirstiet par sīkikonām (favicons)
 • Divreiz pārbaudiet visu uzņēmuma informāciju
 • Pievienojiet apbalvojumus un apskatus
 • Satura pārbaude
 • Izdzēsiet visu aizstājējsaturu
 • Pārbaudiet gramatiku un pareizrakstību
 • Iekļaujiet autortiesību atrunu
 • Pievienojiet atbilstošos multivides failus: video, audio, attēlus
 • Formatējiet tekstu
 • Izveidojiet izdrukājamas lapas noformējumu
 • Nosakiet visas bojātās saites
 • Atveriet ārējās saites jaunā cilnē
 • Pārbaudiet lejeupielādei paredzētos failus
 • Izveidojiet RSS avotu
 • Noformējiet lapu 404

Pārbaude pirms palaišanas:

 • Pārbaudiet savu mājaslapu ikkatrā pārlūkprogrammā un ierīcē
 • Pārbaudiet ārējo rīku funkcionalitāti
 • Pārbaudiet jaunumu biļetena abonentu sarakstu
 • Ieslēdziet Google Analytics kontroli
 • Palaišanas paziņojuma sociālo mediju publikācija
 • Pārbaudiet pieejamību

WordPress website checklist FAQs

How do I share my WordPress site before launching?

If you plan on making an announcement before launching, consider scheduling a post in advance and creating a lead magnet for those who follow your newsletter. Once it's time to go live, create another post with directions where people can find you.

Can you edit a WordPress site after launch?

Yes, you can always change your WordPress site. However, it's best to make any changes after your site has been live for a while. This allows you to test it properly.

How long does it take to launch a WordPress site?

This is a difficult question to answer. The time it takes to launch your site depends on the size and complexity of the project and how quickly you can make decisions about features and design elements.

How long does it take for WordPress to launch the site?

WordPress will launch your site as soon as it is ready. There is no set time that this takes, but you should receive an email notification when the site is live.

How to remove the 'just another WordPress site' tagline?

You can remove the 'just another WordPress site tagline' at any time by going to 'Appearance' and then selecting 'Widgets'. Next, locate the widget area on your page where you want the text to be removed, select it, and hit 'delete'.

Saistīti Resursi

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju