Pārejat no Zendesk?

Datu importēšana no Zendesk uz LiveAgent ir pavisam vienkārša. Sekojiet mūsu ceļvedim un veiciet to paši, vai arī sazinieties ar mums, un mūsu tehniskā atbalsta dienesta darbinieki ar prieku veiks Jūsu Zendesk migrāciju Jūsu vietā.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
uploading file - illustration

Patstāvīga Zendesk migrācija

Datu pārsūtīšanai no Zendesk nepieciešami tikai daži klikšķi. Viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās savā LiveAgent vadības panelī un jānoklikšķina uz aktivizēšanas slīdni savā spraudņu sadaļā. Zendesk migrācijai būs nepieciešama tikai Jūsu API atslēga – papildu kodēšana nav nepieciešama.

Bezmaksas Zendesk migrācija

Sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu tiešsaistē vai e-pastu, lai paziņotu, ka vēlaties pārvietot datus no Zendesk. Mēs droši un bez maksas migrēsim Jūsu datus. Tikmēr Jūs varēsiet mierīgi atpūsties un baudīt tasi kafijas.

maintenance - illustration

Kādus datus var pārnest no Zendesk

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Priekšrocības, pārejot no Zendesk uz LiveAgent

Izcils klientu atbalsts

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem, lai palīdzētu atrisināt Jūsu problēmas.

Pilnībā aprīkots palīdzības dienesta risinājums

Mūsu programmatūra piedāvā vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas, ko papildina vairāk nekā 40 integrāciju

Atbalsts vairākās valodās

LiveAgent ir pieejams 43 dažādu valodu tulkojumos (dažos daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet no Zendesk jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kas tiek izmantots, lai migrētu datus no Zendesk uz LiveAgent?

Lai migrētu datus, vienkārši izmantojiet migrācijas spraudni LiveAgent. Lai saņemtu palīdzību vai papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Kādus datus var pārnest no Zendesk uz LiveAgent?

Zendesk un LiveAgent var sinhronizēt lietotāju, palīdzības pieteikumu, pielikumu, lietotāju lauku un citus datus.

Kā migrēt datus no Zendesk uz LiveAgent?

Ja vēlaties migrēt no Zendesk uz LiveAgent, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Related Articles to Migrācija no Zendesk
Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Palīdzēt klientiem uzlabot apkalpošanas pieredzi, izmantojot hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu un centralizētu daudzkanālu aģentu darbvirsmu. Izveidojiet savu zināšanu bāzi, lai nodrošinātu pašpalīdzības rīkus un uzlabotu klientu apmierinātību. Izmēģiniet bezmaksas LiveAgent un migrējiet uz jauno klientu apkalpošanas rīku.

LiveAgent piedāvā bezmaksas HappyFox datu migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta personāls. Migrējiet savus datus no HappyFox jau šodien.

Datu pārnešana no HappyFox?

LiveAgent piedāvā vairākus plānus par izdevīgu cenu, kā arī valodas pielāgojumus. Programmējums ir saņēmis pozitīvas atsauksmes, kā arī ir piemērots maziem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājumu.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

Dažādu uzņēmumu pārstāvji, kas saskaras ar lielu klientu apkalpošanas apjomu, atzīst LiveAgent sniegtās priekšrocības. Lietotne piedāvā efektīvu saziņas rīku ar klientiem, uzlabo atbalstu un padara to vieglāk paveicamu. LiveAgent ļauj uzlabot klientu pieredzi un palielināt pārdošanas apjomus. Izmantojot šo rīku, darbs kļūst vieglāks un produktīvāks.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

LiveAgent ir helpdeska sistēma, kas atbalsta 43 tulkojumus un piedāvā pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent, jo tā cena un atbalsta komanda ir pārsteidzoši pieņemami, un tai ir uzlabota automatizācija un daudz integrāciju. Lietotāji apsver LiveAgent kā alternatīvu ZenDesk, jo tai ir labāka funkcionalitāte un ērtāka lietošana. LiveAgent arī atbalsta izklājlapas un ir lieliska vērtība mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Vai vēlaties pārvietot savus datus no Samange uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu pārsūtīšanu, kā arī datu pārvietošanas spraudņus helpdesk programmatūrām, ieskaitot Samanage. Lai izveidotu kontu, jāizvēlas subdomēna nosaukums, ko parasti nosaka uzņēmuma vai komandas nosaukums. Noteikumi un privātuma politika ir jāapstiprina. Atbalsta speciālisti palīdzēs datu pārvietošanas procesā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju