Pārejat no Zendesk?

Datu importēšana no Zendesk uz LiveAgent ir pavisam vienkārša. Sekojiet mūsu ceļvedim un veiciet to paši, vai arī sazinieties ar mums, un mūsu tehniskā atbalsta dienesta darbinieki ar prieku veiks Jūsu Zendesk migrāciju Jūsu vietā.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
uploading file - illustration

Patstāvīga Zendesk migrācija

Datu pārsūtīšanai no Zendesk nepieciešami tikai daži klikšķi. Viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās savā LiveAgent vadības panelī un jānoklikšķina uz aktivizēšanas slīdni savā spraudņu sadaļā. Zendesk migrācijai būs nepieciešama tikai Jūsu API atslēga – papildu kodēšana nav nepieciešama.

Uzzināt vairāk

Bezmaksas Zendesk migrācija

Sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu tiešsaistē vai e-pastu, lai paziņotu, ka vēlaties pārvietot datus no Zendesk. Mēs droši un bez maksas migrēsim Jūsu datus. Tikmēr Jūs varēsiet mierīgi atpūsties un baudīt tasi kafijas.

maintenance - illustration

Kādus datus var pārnest no Zendesk

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Priekšrocības, pārejot no Zendesk uz LiveAgent

Izcils klientu atbalsts

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem, lai palīdzētu atrisināt Jūsu problēmas.

Pilnībā aprīkots palīdzības dienesta risinājums

Mūsu programmatūra piedāvā vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas, ko papildina vairāk nekā 40 integrāciju

Atbalsts vairākās valodās

LiveAgent ir pieejams 43 dažādu valodu tulkojumos (dažos daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet no Zendesk jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arMigrācija no Zendesk
LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu, kas palielina veiksmi un apmierinātību.

LiveAgent Tīmekļa Seminārs 1: Ievads un Vispārējs Pārskats

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu, kas palielina veiksmi un apmierinātību.

Pārraugiet savu aģentu pieejamību. Izmēģiniet LiveAgent funkciju — Aģenta Pieejamība. Iegūstiet pārskatu, kad jūsu aģenti ir tiešsaistē. Vairāk par to lasiet tālāk.

Aģenta pieejamība

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru un funkcijas, kas uzlabo aģentu efektivitāti un piedāvā masveida darbības klientu apkalpošanā.

Izmantojiet LiveAgent sistēmā esošās piezīmes. Atstājiet piezīmi, kas paredzēta tikai Jūsu aģentiem un ko var redzēt tikai viņi. Kopīgojiet progresu un atjauninājumus.

Piezīmes

LiveAgent piedāvā ātrs un efektīvs klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzām funkcijām, kas uzlabo apkalpošanas pieredzi un klientu atbalstu. Tas ir populārs uzņēmumu vidū un var būt derīgs jūsu uzņēmumam.

E-pasta paziņojumi var nosūtīt e-pastu aģentiem, ja aģentam ir piešķirts Pieteikums vai klients ir atbildējis piešķirtajā pieteikumā. Lasiet par šo funkciju.

E-pasta paziņojumi

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tai ir bezmaksas izmēģinājuma periods. Uzņēmums piedāvā funkcijas kā VoIP tālruņa sistēmas un sūdzību pārvaldību.

LiveAgent piedāvā uzlabotas iebūvētas funkcijas, kas palīdz ātri un efektīvi pārvaldīt klientu pieprasījumus no vienas koplietotas pastkastes.

Labākā koplietotā pastkaste pilsētā

Koplietojama pastkaste uzlabo klientu apmierinātību, reklāmguvumu un ieņēmumus, sniedzot ātrus, personalizētus pakalpojumus, ko var izmantot vairāki aģenti, uzlabojot produktivitāti un drošību.

Uzziniet, kā nodrošināt vislabāko klientu atbalstu nākotnes patērētājiem tiešsaistē. Liveagent var parādīt, kā to izdarīt pareizi.

Palīdzības dienesta programmatūra e-komercijas nozarei

Teksts runā par klientu apkalpošanas uzlabošanu, izmantojot iesūtni, tiešsaistes čatu un CRM sistēmu. Ar šiem pasākumiem var paaugstināt klientu apmierinātību un samazināt atbildes laiku par 26%. Turklāt, teksts piedāvā bezmaksas kontu izveidi un produktu reklāmas piedāvājumu saņemšanu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju