WordPress kontrolsaraksta spraudnis

Ātrā laikā izveidojiet veicamo uzdevumu sarakstus.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Industry background

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūsu Kontrolsaraksta spraudni?

Cilvēkiem patīk kontrolsaraksti. Ja vēlaties padarīt savu WP vietni interesantāku, izveidojiet interaktīvu kontrolsarakstu, nevis pierasti garlaicīgo sarakstu ar aizzīmēm, un dalieties ar to ar citiem lietotājiem.

cleverness of LiveAgent

Viegli izveidojams

Izveidojiet kontrolsarakstu tiešsaistē tāpat kā emuāra ziņu un kopējiet īskodu uz jebkuru saturu, kur vēlaties to izmantot.

personalization features of LiveAgent

Interaktīvs

Kontrolsarakstus var izdrukāt, kopīgot sociālajos medijos un saglabāt mobilajās ierīcēs.

provide help with LiveAgent

Pielāgojams

Varat pielāgot gandrīz visu kontrolsarakstā esošo, piemēram, attēlus, partneru saites, iekšējās saites, ārējās saites un visu sagataves dizainu.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

SEO-draudzīgs

Viss kontrolsaraksts ir uzrakstīts JSON LD, kas nozīmē, ka tas ir saderīgs ar Schema Markup. Tādējādi kontrolsaraksta saturs var tikt attēlots bagātinātos sīkrīkos, un tam ir pozitīva ietekme uz meklētājprogrammu reitingiem.

Kādas ir WP kontrolsaraksta spraudņa lietošanas priekšrocības?

Integrations pricing-icon

Samazināts atlēcienu līmenis

Integrations pricing-icon

Palielināta mājaslapas datplūsma

Integrations pricing-icon

Uzlabota zīmola atpazīstamība

Integrations pricing-icon

Uzlabota lietotāja pieredze

Kā izveidot uzdevumu sarakstu, izmantojot WP kontrolsaraksta spraudni

Kontrolsaraksts ir vienkāršs veids, kā izveidot jūsu vietnē veicamo darbu sarakstu. Un kas ir labākais? Varat to izmantot jebkurā tēmā, kas atbalsta īskodus! Lai kontrolsaraksts darbotos pareizi, jums vienkārši jāpievieno atsevišķie saraksta elementi.

Kādas ir atšķirības starp populārajiem kontrolsaraksta spraudņiem?

Ir svarīgi saprast, ka, runājot par kontrolsarakstu spraudņiem, mēs runājam tieši par tiem, kas ir izveidoti galvenokārt jūsu mājaslapas skatītājiem vai lietotājiem, nevis par aizmugursistēmas kontrolsarakstiem autoriem utt.

Ir pieejami daudz lieliski kontrolsaraksta spraudņi, taču lielākajai daļai no tiem ir viena kopīga iezīme: tie izveido kontrolsarakstu ar soļiem, kas lietotājiem jāveic. Ja tas ir viss, kas jums nepieciešams, tad labi, taču, ja vēlaties pievienot saites, attēlus vai iekļaut kontrolsarakstu Schema Markup, skatiet tālāk esošo tabulu.

Jūs varat atrast īsu pieejamo WordPress mājaslapas kontrolsarakstu spraudņu salīdzinājumu, lai varētu izlemt, kuram no tiem dodat priekšroku, pamatojoties uz savām vajadzībām un vēlmēm.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Vai vēlaties to izmēģināt?

Mūsu Kontrolsaraksta spraudnis ir bezmaksas WP kontrolsarakstu veidotājs, kas ir vienkāršs un viegli lietojams. Uzlabojiet savu lietotāju pieredzi dažu minūšu laikā.

Lietojiet to kopā ar citiem noderīgiem spraudņiem

Vai vēlaties uzlabot savu klientu apkalpošanu, lietotāju pieredzi un SEO centienus, izmantojot WP paplašinājumus? Izmēģiniet šos spraudņus.

Tiešsaistes čata spraudnis

Lai gan WP kontrolsaraksta spraudnis var jums palīdzēt uzlabot lietotāja pieredzi, vislabāk ir nodrošināt arī atbalstu. Tiešsaistes čats ļauj lietotājiem iztikt bez balss vai teksta kontaktiem. Tiešsaistes čatā vislabāk ir tas, ka tas var samazināt pieprasījumu skaitu, palīdzot jums koncentrēties uz svarīgākiem uzdevumiem.

Integrations pricing-icon

Iekšējo saišu spraudnis

Iekšējās saites ir populārs mārketinga paņēmiens. Iekšējo saišu spraudnis automātiski pievieno saites, pamatojoties uz jūsu iestatītajiem atslēgvārdiem un vēlmēm. Turklāt jūs varat iekļaut melnajā sarakstā konkrētus URL, lai neiekļautu tos iekšējo saišu automatizācijas procesā.

Saistītie Raksti arWordPress kontrolsaraksta spraudnis

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x