Satur
  • Izmantošanas scenāriji
  • Satur

Satur

Ar Satur bezrūpīgi apkārt pasaulei 100 gadu garumā.

Tradīcijas un stabilitāte

Mēs jau 100 gadus dāvājam Jums neaizmirstāmu ceļojumu pieredzi. Dzīvojamās un apskates tūres Eiropā un eksotika, kruīzi, slēpošana un veselīgā atpūta ir priecājusi jau 5 mūsu apmierināto klientu paaudzes.

90000 klienti

Tieši tik daudz apmierinātu klientu ir izvēlējušies no mūsu plašā brīvdienu diapazona un ceļo ar mums, lai atslābināties un doties piedzīvojumos katru gadu.

150 komandas locekļi

Plaša komanda profesionālu delegātu, gidu, animatoru, un ceļojumu konsultantu rūpējas par Jūsu bezrūpīgām brīvdienām.

7 dienas nedēļā

Plašākais tīkls no 43 filiālēm, 600 līgumpartneru, informatīvā līnija, tērzētava un mājaslapa palīdz mums būt ar Jums, izvēloties braucienu.

Satur bērni

Rūpīgi atlasītu un profesionāli apmācītu animatoru komanda katru sezonu iekaro bērnu sirdis. Klientu apmierinātība ar Planet Fun ģimenes klubu sasniedz 96%.

… tas viss ar LiveAgent palīdzību un lielisku sadarbību.

Kompleksa saziņa vienuviet.

Agrāk mēs izmantojām LiveAgent kā galvenais tērzētavas rīks tiešsaistes saziņai ar klientiem mājaslapā. Vēlāk mēs sākām lietot šo lietojumprogrammu saziņai ar izvēlētiem e-pastiem, kur mums bija nepieciešams pārskats par pieprasījumiem un risinājumiem. Mūsu uzņēmumam, SATUR, ir vislielākais pārdošanas tīkls starp visām Slovākijas tūrisma aģentūrām, tādēļ tas bija tikai laika jautājums, kad mēs ķersim pārdevējus no visas Slovākijas caur viņu e-pasta adresēm vienā vietā.

Šobrīd mums ir viegli pārvaldīt pilnas saziņas vēsturi ar katru klientu. Tas dod mūsu pārdošanas komandai svarīgu informāciju par visām problēmām un jautājumiem, ar ko klients līdz šim ir sastapies pie mums, kā arī palīdz mums sekot, cik efektīvi mūsu pārdevēji apstrādā šādus pieprasījumus.

… mūsu iekšējā saziņā arī ir noteikumi

Mūsu organizacionālā struktūra ir diezgan plaša un mums ir vairākas nodaļas, kurām ir nepieciešama ikdienas saziņa. Tādēļ mēs izlēmām izveidot iekšējo saziņu maksimāli efektīvu, un izveidojām kontus katram kolēģim katrā nodaļā. Iekšējā tērzētava arī ir ļoti populāra.

LiveAgent ir arī zināšanu bāse priekš mūsu kolēģiem

Koronas krīzes laikā, mums bija jāizmaina iekšējās apmācības un dinamiska mainošās informācijas apmaiņas metodes, kas ir nepieciešamas mūsu darbinieku ikdienas darbā. Mēs izvēlējāmies vairākus variantus, tādus kā intranets, failu kopīgošana, elektroniskā pamācība, un daudz kas cits. Beigu beigās izlēmām izmantot zināšanu bāzi LiveAgent lietojumprogrammā, un mūsu operātori nevar neizcelt šo metodi. Visa informācija ir pieejama vienā vietā ar pilna teksta meklēšanas iespēju, bet šo datu atjaunošanas metode ir ļoti parasta, un mēs ikdienu varam piedāvāt mūsu kolēģiem aktuālo informāciju pa visu Slovākiju.

Jozef Granec, SATUR

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x