Slido
  • Izmantošanas scenāriji
  • Slido

Sli.do

Sli.do ir web aplikācija, kas ļauj cilvēkiem uzdot jautājumus, kā arī izpaust pašu viedokli tiešsaistes sarunās.

Kad cilvēki pievienojas konferencēm un tikšanām tiešsaistē, tie parasti nāk ar jautājumiem. Sli.do dod iespēju uzdot viskarstākos no tiem, tajā pašā laikā dodot iespēju atbildēt uz citu uzdotajiem. Tas veido šo patīkamo saikni starp prezentētāju un skatītājiem.

Pasākumi un tikšanās tiešsaistē ir ļoti dinamiska vide. Viss ir strauji mainīgs, tāpēc tiešsaistes čats un telefona zvani mums palīdz vienmēr būt kontaktā ar klientiem. Savukārt e-pasti ļauj mums prioritizēt svarīgākās sarunas. Varam karogot, izveidot tagus un sadalīt atbildības.

Labākais par LiveAgent ir tas, ka tas spēj organizēt visu vienuviet. Vai tie būtu telefona zvani, sarakstes vai e-pasti. Ir ļoti vienkārši sarunāties ar klientiem pat visaizņemtākajās dienas daļās. Šī programmatūra ļauj mūs sasniegt ātrāk, kā arī nodrošina pludenu un veiksmīgu pieredzi mūsu klientam. Tādēļ arī mūsu vidējais atbildēšanas ātrums šobrīd tuvojas 30 minūtēm.

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju