Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

slido2

Slido

Sli.do ir web aplikācija, kas ļauj cilvēkiem uzdot jautājumus, kā arī izpaust pašu viedokli tiešsaistes sarunās.

Kad cilvēki pievienojas konferencēm un tikšanām tiešsaistē, tie parasti nāk ar jautājumiem. Sli.do dod iespēju uzdot viskarstākos no tiem, tajā pašā laikā dodot iespēju atbildēt uz citu uzdotajiem. Tas veido šo patīkamo saikni starp prezentētāju un skatītājiem.

Mēs nevēlamies klientiem tikai sniegt iespēju nopirkt mūsu produktu, bet arī sniegt palīdzību, ja tāda ir vajadzīga. Mūsu Veiksmes Komanda sazinās ar jaunajiem klientiem un izved cauri pamatiem un sniedz atbildes uz pat visvienkāršākajiem jautājumiem. LiveAgent ir lielisks rīks, kas ļauj mums to paveikt ērti, vienkārši un tiešsaistē. Pasākumi un tikšanās tiešsaistē ir ļoti dinamiska vide. Viss ir strauji mainīgs, tāpēc tiešsaistes čats un telefona zvani mums palīdz vienmēr būt kontaktā ar klientiem. Savukārt e-pasti ļauj mums prioritizēt svarīgākās sarunas. Varam karogot, izveidot tagus un sadalīt atbildības. Labākais par LiveAgent ir tas, ka tas spēj organizēt visu vienuviet. Vai tie būtu telefona zvani, sarakstes vai e-pasti. Ir ļoti vienkārši sarunāties ar klientiem pat visaizņemtākajās dienas daļās. Šī programmatūra ļauj mūs sasniegt ātrāk, kā arī nodrošina pludenu un veiksmīgu pieredzi mūsu klientam. Tādēļ arī mūsu vidējais atbildēšanas ātrums šobrīd tuvojas 30 minūtēm.

Atpakaļ

Vairāk Stāstu

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju