• Šabloni
  • Ieskata tiešsaistes seminārā e-pasta sagataves

Ieskata tiešsaistes seminārā e-pasta sagataves

Tātad jūs esat daudz laika pavadījuši, plānojot un organizējot lielisku tiešsaistes semināru, un viss ir sagatavots pasākuma dienai. Prezentācija ir gatava un izmēģināta, skaļruņi ir sakārtoti, esat izveidojis pasākuma lapu, kā arī ir pārbaudīta straumēšanas aparatūra un programmatūra. Visi svarīgākie punkti ir aptverti, vai ne? Nepareizi. Ja pasaulē notiek vislabākais tiešsaistes seminārs, bet nav neviena, kas tajā piedalītos, vai tas vispār notiek?

Un tā, viens no svarīgākajiem tiešsaistes semināra gatavošanas aspektiem ir mudināt cilvēkus reģistrēt savu apmeklējumu un pēc tam nodrošināt pēc iespējas lielāku skaitu no viņiem faktiski apmeklēt semināru, kad tas notiek. Ir neskaitāmi veidi, kā popularizēt savus tiešsaistes seminārus, tostarp maksas reklāmas un publikācijas sociālo mediju platformās.

E-mārketings joprojām ir viens no populārākajiem un rentablākajiem reklāmas risinājumiem. Tādējādi tiešsaistes semināru ieskata peak e-pasti ir viens no labākajiem veidiem, kā popularizēt gaidāmo tiešsaistes konferenci vai sarunu.

MarketMuse tiešsaistes semināra ieskata e-pasta sagatave
MarketMuse tiešsaistes semināra ieskata e-pasts

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta saturs

Pirms pasākuma e-pasta datu bāzes lietotājiem ieteicams nosūtīt ziņojumu sēriju. Lai cilvēki varētu apmeklēt Zoom konferences vai tīmekļa seminārus, viņiem jāuzzin, ka tas notiek. Sāciet ar uzaicinājuma e-pastu, pēc tam izmantojiet reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu, un visbeidzot lieciet lietā vienu vai vairākus atgādinājuma e-pastus, kas ir tuvu tiešsaistes semināra datumam. Lielākajā daļā šo e-pastu ir jāiekļauj šādi informācijas fragmenti, lai dotu e-pasta saņēmējiem ieskatu, ko viņi var sagaidīt:

  • Jūsu pasākuma laiks un datums – cilvēkiem acīmredzot ir jāzina, kad notiks vebinārs, lai viņi varētu piefiksēt datumu. Atcerieties, ka ir jāiekļauj laika zona pasākumam, par kuru rakstat, jo tiešsaistes konferences var piesaistīt auditoriju no visas pasaules.
  • Piedāvātā vērtība — popularizējiet savu pasākumu, ieskicējot, ko auditorija var uzzināt tīmekļa semināra laikā, un, kas ir vissvarīgāk, kā informācija palīdzēs viņiem atrisināt problēmas, ar kurām viņi saskaras.
  • Detalizēta informācija par runātājiem ietver tādu informāciju kā, piemēram, to vārdu un uzvārdu, to izglītību, fotoattēlus, prezentācijas tematus un iepriekšējo pieredzi, kas padara viņus par konkrētā temata ekspertiem. Iekļaujiet saites uz viņu YouTube kanāliem, Instagrams un citiem sociālajiem tīkliem, lai auditorija varētu iepazīties ar viņiem un viņu iepriekšējo darbu.
LinkedIn tiešsaistes semināra īsa ieskata e-pasta sagatave

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta temata rindiņas

  • Jūsu ielūgums uz [uzņēmums] tīmekļa semināru par [temats]
  • Jūs negribēsiet palaist garām gaidāmo [virsraksts] tīmekļa semināru
  • Reģistrācija pabeigta! Lūk, kas sagaidāms…
  • Tīmekļa semināra [virsraksts] reģistrācijas apstiprinājums un ieskats
  • Atgādinājums: mūsu tiešsaistes pasākums notiks [šodien/rīt/šonedēļ]
  • Neaizmirstiet par gaidāmo [uzņēmums] tīmekļa semināru!

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta sagataves

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta sagatave 1- Ielūgums ar ieskatu


Hello,

We wanted to provide you with additional info about our upcoming webinar, [title], which will be taking place at [time including zone] on the [date].

We’ve secured [X] speakers that will cover a wide range of topics in the [subject] area, including:

Speaker and presentation 1
Speaker and presentation 2
Speaker and presentation 3…

You can find more information about the speakers and the event here [link]. Click on the button below to save your spot.

[Sign up]

Best,
[Name] from [company]

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta sagatave 2- Reģistrācijas apstiprinājums ar ieskatu


Dear [name],

Thank you for registering for our upcoming webinar, [title].

You’re all signed up, and you’ll be able to watch the live stream on the day of the event by following the link below:

[View the webinar]

Here are just a few of the things you’ll be able to learn by watching the live broadcast:

Insight 1
Insight 2
Insight 3…

Check out the website [link] for more info or reply to this email if you have any questions.

Kind regards,
[Name]

Tiešsaistes semināra ieskata e-pasta sagatave 3- atgādinājums ar videoieskatu


Hi [name],

We’re just letting you know that the [title] webinar that you registered for is taking place [today/tomorrow/this week] at [time including zone].

Below you can watch a sneak peek of the event to get a taste of what you can expect.

[Video trailer]

More information about the webinar can be found on our website.

[Find out more]

See you soon!
[Name], [position] at [company]

Discover all that LiveAgent has to offer with our free 14-day trial.

No credit card required. Enjoy advanced features like live chat, automations, email templates, canned responses, and social media integrations.

Frequently asked questions

Cik ilgu laiku iepriekš vajadzētu nosūtīt e-pastu ar tiešsaistes semināra ieskatu?

Droši nosūtiet uzaicinājumu, tiklīdz jūsu pasākums ir pilnībā izplānots. Reģistrācijas apstiprinājums jānosūta, tiklīdz lietotājs ir veicis dalības apstiprinājumu, lai tas pārliecinātos, ka reģistrēšanās process ir bijis veiksmīgs. Visbeidzot, jums būtu jāizsūta e-pasta atgādinājums nedēļu pirms pasākuma norises un vēl viens atgādinājums dienu pirms pasākuma.

Vai manā tiešsaistes semināra ieskata e-pastā vajadzētu iekļaut aicinājumu rīkoties?

Ielūguma e-pastā vienmēr ir jāiekļauj poga aicinājumam uz rīcību, lai adresātiem būtu pēc iespējas vieglāk reģistrēties uz jūsu semināru. Jūsu aicinājumā uz rīcību var izmantot frāzes “Reģistrēties”, “Reģistrējieties tūlīt” vai “Rezervējiet sev vietu”, tie ir tikai daži no piemēriem. Varat pat iekļaut vairākus aizcinājumus uz rīcību, piemēram, pogu “Skatiet vairāk”, kas aizved uz lapu ar papildinformāciju par notikumu.

Kādus rezultātus var sasniegt semināri?

Iespēja sazināties ar potenciālajiem klientiem, iespējams, ir tīmekļa semināru galvenā priekšrocība, tāpēc jūs vēlaties piesaistīt lielu auditoriju ar labi uzrakstītiem ieskata e-pastiem. Veiksmīgi tīmekļa semināri var:

Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju