• Šabloni
  • Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagataves

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagataves

Tas ir izaicinājums regulāri rakstīt vērtīgas emuāra publikācijas, vienlaikus noturot klientu interesi un iesaisti jūsu biznesā. Bet ir vēl viens izaicinājums – informēt savu auditoriju par to, ka jūsu vietnē ir izvietota jauna emuāra publikācija.

Protams, var būt daži cilvēki, kas iestatīs paziņojumu saņemšanu par jaunām emuāra publikācijām, savukārt citi var atcerēties, ka jāpaskatās katru otro dienu, nedēļu vai mēnesi.

Savukārt citi var vēlēties saņemt paziņojumus e-pastā, jo regulāri neskatās jūsu emuāru. Lielākā daļa cilvēku vienkārši ir pārāk aizņemti vai aizmirst tik bieži apmeklēt jūsu emuāru un tāpēc nelasīs jūsu jaunākās ziņas. Un šeit ir vieta jauno emuāra publikāciju e-pasta ziņām.

The Economist jaunā raksta paziņojums
Jauns emuāra publikācijas e-pasts no The Economist

Kas īsti ir jaunas emuāra publikācijas e-pasts?

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā informēt savus lasītājus par jaunu emuāra publikāciju, ir nosūtīt viņiem pa e-pastu raksta fragmentu vai ieskatu. Tieši tas ir domāts ar jaunu emuāra publikāciju e-pastu, un tā mērķis ir dot ziņu abonentiem par jaunajiem rakstiem.

Šī e-pasta mērķis ir nodrošināt saviem abonentiem iespēju lasīt visu emuāra publikāciju, lai tie varētu iesaistīties jūsu uzņēmuma darbībā, noklikšķinot uz “lasīt vairāk” vai reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam.

Jūs varat izdarīt šo, nosūtot jaunas emuāra publikācijas e-pastu:

  • Ieinteresēt adresātu par raksta tēmu
  • Apraksta, kā emuāra publikācija palīdzēs lasītājam sasniegt to mērķus vai atrisināt konkrētu problēmu
  • Ietvert skaidru aicinājumu uz rīcību (CTA), kas ir saistīta ar pilnu publikāciju
MailChimp jaunās emuāra publikācijas sagatave

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta temata rindiņa

  • Jūs neesat vienīgais, kurš cīnās ar [sāpīgs temats]…
  • Apnicis negūt vēlamo rezultātu? Mēs esam šeit, lai palīdzētu
  • Nepalaidiet garām šos lieliskos padomus [mērķa] sasniegšanai!
  • Vai esi dzirdējis šo triku par [uzdevums]?
  • Atvēriet, lai uzzinātu, kā jūs varat sasniegt [mērķis]
  • Vai nav pienācis laiks [uzdevums]? Šie [X] padomi palīdzēs.

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagataves

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagatave 1 – empātiska sāpīgajai tēmai


Hi [name],

Are you having difficulty with [pain point 1]? Does just thinking about [pain point 2] give you a headache?

It’s really annoying, right? You’ve been working hard on [task] for hours, then you start struggling to make progress, and now you’re stuck.

Believe us, you’re not alone. In fact, these are very common problems that many of our readers have been facing.

But don’t worry, because we’re here to help. We’ve just published a new guide to help people just like you, which you can read on our website by clicking the button below.

[Read our new blog post]

Kind regards,
[Name], [position] at [company]

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagatave 2 – interesi raisoša


Hey there,

Do you know what the single, most effective tip for completing [task] is? Well, you’re just one click away from finding out!

In our latest blog post, we are sharing our favorite tips for helping people achieve [objective].

Just click below to head on over to our website

[Go to the blog]

Thanks for reading!
[Company]

Jaunas emuāra publikācijas e-pasta sagatave 3 – kā sasniegt zināmu mērķi


Hi [name],

We know as well as anyone that trying to achieve your [objective] goals can be tough, which is why we’ve written a new blog post with [X] tips on how to do just that.

Here’s a sneak peek of the advice that you’ll find in our latest publication:

Tip for achieving objective 1
Tip for achieving objective 2
Tip for achieving objective 3…

To read the rest of our tips, click here [link] to read the full blog post on our website.

Best,
[Name], content writer for [company]

Jaunu emuāra publikāciju e-pasti – Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ir ieteicams iekļaut visu jauno emuāra publikāciju e-pastā?

Daži autori mēdz nosūtīt visu emuāra publikāciju e-pastā, bet šī nav labākā stratēģija. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu biznesa mērķis ir veicināt datplūsmu uz jūsu tīmekļa vietni un/vai lasītāju pievienošanu jūsu mārketinga sarakstiem, nevis vēlme, lai pēc iespējas vairāk cilvēku izlasītu jūsu uzrakstīto. Tādēļ ieskatam vai fragmentam ir jāmudina adresātam izlasīt pilno rakstu jūsu tīmekļa vietnē.

Cik bieži būtu jāsūta jauno emuāra publikāciju e-pasti?

Ieteicams nosūtīt ziņu ikreiz, lai informētu lietotājus, ka esat publicējis jaunu emuāra publikāciju. Tādējādi rodas nākamais jautājums par to, cik bieži vietnē ir jāpublicē jauna emuāra publikācija. Atbilde uz šo jautājumu, protams, ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, cik daudz laika tiek veltīts rakstīšanai un cik daudz jauna materiāla rodas, par ko rakstīt.

Tomēr vissvarīgāk ir ieplānot jauno emuāra publikāciju publicēšanu konsistenti. Šādi rīkojoties, jūs ne tikai turpināt rakstīt jaunu saturu, bet, vēl svarīgāk, tas palīdz veidot lasītājiem zināmu ieradumu un vairo uzticību jūsu zīmolam.

Vai jaunas emuāra publikācijas e-pastam ir jābūt vienkāršam tekstam vai HTML formatējumā?

Jaunas emuāra publikācijas e-pastā nav obligāti jāiekļauj īpaši elementi, kam nepieciešama HTML kodēšana. Ja e-pasta mērķis ir novirzīt lietotājus uz jūsu tīmekļa vietni, kur viņi var lasīt pilnu publikāciju, e-pasts varētu būt vienkārši teksts, kurā aprakstīts, par ko ir emuāra publikācija (un saite uz to).

Tomēr, tā kā vēlaties mudināt adresātu veikt vēlamo darbību – apmeklēt jūsu vietni, lai izlasītu visu emuāru, iespējams, ir labāk padarīt e-pastu vizuāli pievilcīgu, iekļaujot tajā HTML elementus, piemēram, attēlus, krāsas un dažādas citas formatēšanas iespējas.

Discover all that LiveAgent has to offer

Take advantage of our free 14-day trial! No credit card required, and you'll have access to all of our advanced features like live chat, email templates, ticketing, call center, social media integrations, and more.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Vai ir ieteicams iekļaut visu jauno emuāra publikāciju e-pastā?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Labākā prakse ir sūtīt nelielu ieskatu vai jaunā bloga publikācijas fragmentu. Tā adresātam nāksies lasīt pilno rakstu jūsu tīmekļa vietnē.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Cik bieži ir jāsūta jauno emuāra publikāciju e-pasti?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ieteicams sūtīt ziņu, lai informētu lietotājus ikreiz, kad publicējat jaunu emuāra publikāciju.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Vai jaunas emuāra publikācijas e-pastam ir jābūt vienkāršam tekstam vai formatētam ar HTML?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jaunas emuāra publikācijas e-pastā nav obligāti jāiekļauj elementi, kuriem nepieciešama HTML kodēšana. Ja jūsu e-pasta mērķis ir virzīt lietotājus uz jūsu tīmekļa vietni, kur viņi var lasīt pilnu publikāciju, saturs var būt vienkārši teksts, kurā aprakstīts, par ko ir emuāra publikācija(un saite uz to.)” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju