Bezmaksas Izmēģinājums
  • Šabloni
  • Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbilžu sagataves

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbilžu sagataves

Sitel Group nesen veiktais pētījums atklāja, ka 49% cilvēku drīzāk dalās savā pozitīvajā pieredzē sadarbībā ar uzņēmumiem, nekā ar negatīvajā (30% respondentu).

Neatkarīgi no tā, vai tās ir pozitīvas vai negatīvas, visas atsauksmes ir vērtīgas, jo tās var palīdzēt saskatīt, ko jūs darāt pareizi un ko var uzlabot.

Kas ir atsauksme?

Biznesa kontekstā atsauksmes attiecas uz klientu, kas izmanto produktu vai pakalpojumu un informē par apmierinātības līmeni ar tām. Bieži vien klienti sniedz arī ieteikumus uzlabojumiem.

Piemēram, tiešsaistes veikala gadījumā var dalīties ar viedokli par iegādātu produktu, pakalpojumu, ko sniedz atbalsta pārstāvji, tīmekļa vietnes noformējumu vai produktu cenām, un vēl daudz ko citu. Parasti katrs uzņēmums nosaka, par ko vēlas atpakaļsaiti, un aktīvi meklē atsauksmes no klientiem. Klienti var arī dalīties ar savu atsauksmi, to neprasot, un tādā gadījumā tā būs vēl vērtīgāka.

Kāpēc klientu atsauksmēm ir nozīme?

Klientu komentāri ir noderīga informācija, kas palīdz saprast, cik apmierināti ir jūsu klienti ar jūsu produktiem un/vai pakalpojumiem. Šie ieskati sniedz vispārīgu priekšstatu par to, kā klienti uztver jūsu produktus un jūsu uzņēmumu.

Turklāt klientu atsauksmes:

Palīdz optimizēt jūsu produktus un/vai pakalpojumus

Jauna produkta un/vai pakalpojuma ieviešana parasti pamatojas iepriekšējā mērķauditorijas vajadzību un interešu izpētē. Šāda pētījuma rezultāti var būt ļoti iepriecinoši un pacilājoši. Tomēr pēc tam, kad auditorija izmantos jūsu produktu un/vai pakalpojumu, tās viedoklis var mainīties.

Analizējot klientu atsauksmes, var uzzināt gan piedāvājuma stiprās, gan vājās puses. Vissvarīgākais ir tas, ka varat arī saprast, ko klienti ir pieredzējuši, izmantojot jūsu produktus un/vai pakalpojumus. Pamatojoties uz šo informāciju, varat uzlabot nepieciešamo, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu pieredzi.

Palīdz novērtēt klientu apmierinātību

Viena no vissvarīgākajām metrikām, kas palīdz uzzināt, cik veiksmīgi ir jūsu produkti un/vai pakalpojumi, ir jūsu klienta apmierinātība. Jums ir jānodrošina, lai jūsu klienti būtu apmierināti ar jūsu piedāvājumu, pat ja tas ir saistīts ar problēmu risināšanu un viņu vajadzību apmierināšanu.

Klienti vēlas, lai viņu iecienītākie zīmoli piedāvātu personiskāku, mazāk automatizētu pieredzi. Ņemot vērā klientu viedokli, jūs parādāt viņiem, ka jums tas rūp un ka jūs esat apņēmības pilni nodrošināt viņiem pakalpojumu, ko viņi gaida.

Turklāt klientu iesaistīšana iekšējo stratēģiju optimizēšanā palielina viņu piesaisti uzņēmumam.

Rezultātā viņi kļūs par jūsu zīmola vēstniekiem, izplatot informāciju par jūsu produktiem un pakalpojumiem izdevīgā mutvārdu veidā, darot to pat bez prasīšanas.

Iedrošina uzņēmējdarbības lēmumu pieņemšanu

Uzņēmējdarbības lēmumu pieņemšanai, pamatojoties tikai uz klientu viedokļiem, ir sekas: uzņēmuma pagrimums gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Konkurētspējīgos tirgos nav izdevīgi pieņemt svarīgus lēmumus, pamatojoties tikai uz klientu viedokļiem.

Tomēr klientu viedokļi sniedz vērtīgus datus, lai atbalstītu nākotnes stratēģiju izstrādi.

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbilžu sagatavju idejas

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbildes sagatave 1

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbildes sagatave 2

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbildes sagatave 3

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbildes sagatave 4

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbildes sagatave 5

Sociālo mediju pozitīvās atsauksmes – Biežāk uzdotie jautājumi

Vai būtu jāatbild uz visām pozitīvajām atsauksmēm?

Atrisināts pieteikums

Apskatīsim šo jautājumu otrādi – kā jūs varētu neatbildēt uz ziņojumu ar pozitīvām atsauksmēm? Ja klients ir tik apmierināts ar jūsu produktu vai pakalpojumu, ka ir nolēmis dalīties savā viedoklī ar jums, nav šaubu, ka jums ir jāatbild uz viņa ziņu un jāpateicas viņam par to, ka dalījās ar savām domām.

Vai varu publiski dalīties ar klientu pozitīvajiem viedokļiem?

Sociālo mediju pozitīvo atsauksmju atbilžu sagataves

Ja klients ir atstājis atsauksmes profila komentārā, kas jau ir publisks, jums ir tiesības dalīties viņa viedoklī ar visu pasauli. Tomēr nebūtu par sliktu lūgt komentāra autoram atļauju ar to dalīties jūsu sociālajos medijos. Ja saņemat pozitīvu informāciju privātā ziņā, pirms tās publiskošanas noteikti jautājiet klientam. Šie noteikumi neattiecas uz anonīmiem viedokļiem vai liecībām, taču vienmēr ir jācenšas dalīties ar pozitīvajām atsauksmēm, kurām ir autora vārds, jo tādas ir ticamākas.

Vai vajadzētu darīt vēl ko, nekā tikai pateikties klientam par pozitīvajām atsauksmēm?

Vērtība

Tas ir atkarīgs no jūsu uzņēmuma iekšējās politikas. Ir uzņēmumi, kas, piemēram, nosūta klientiem kuponus kā pateicību, bet tā ir daļa no lielākas stratēģijas. Jūs varētu kaut ko darīt izcila klienta labā un spontāni nosūtīt viņiem nelielu dāvanu, bet atcerieties, ka jums, visticamāk, būs jādara tas pats katram klientam, kas dalās ar jaunu pozitīvu atsauksmi. Ja tā nenotiks, jūs riskējat saskarties ar negatīvu atpakaļsaiti.

Ready to put our positive feedback reply templates to use?

Use the templates in conjunction with our social media customer service software. Answer clients on Instagram, Facebook, and Twitter directly from LiveAgent.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Vai būtu jāatbild uz visām pozitīvajām atsauksmēm?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ja klients ir tik apmierināts ar jūsu produktu vai pakalpojumu, ka ir nolēmis dalīties savā viedoklī ar jums, nav šaubu, ka jums ir jāatbild uz viņa ziņu un jāpateicas par to, ka dalījās savās domās.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Vai varu publiski dalīties ar klientu pozitīvajiem viedokļiem?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ja klients ir atstājis atsauksmes publiska profila komentārā, jums ir tiesības dalīties savā viedoklī ar visu pasauli. Tomēr nebūtu par sliktu lūgt komentāra autoram atļauju ar to dalīties jūsu sociālajos medijos.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Vai man vajadzētu darīt ko vairāk, nekā tikai pateikties klientam par pozitīvajām atsauksmēm?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tas ir atkarīgs no jūsu uzņēmuma iekšējās politikas. Taču, piemēram, jūs varat nosūtīt kuponu kā pateicību klientam.” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju