Bezmaksas Izmēģinājums
  • Šabloni
  • E-pasta veidne atbildei naudas atgriešanai

E-pasta veidne atbildei naudas atgriešanai

Produktu atgriešana, atcelšana, un naudas atgriešana ir ikdiena jebkurā online biznesā. Lai arī cik ļoti jūs censtos iztikt bez naudas atgriešanām, vienmēr būs klienti, kas būs neapmierināti ar jūsu produktu un vēlēsies savu naudu atpakaļ, lai arī cik labs tas būtu. Pastāv dažādi iemesli, kādēļ klienti vēlās atgūt savu naudu atpakaļ. Klients saprata, ka jūsu piedāvātā prece vai serviss viņiem neder vai arī nav vairāk nepieciešams.

E-pasta veidne atbildei naudas atgriešanai

Lai arī kāds būtu atgriešanas iemesls, tas kā jūs atbildat uz klientu naudas atgriešanas pieprasījumu bieži vien var būt norādošais faktors, kā klients skatīsies uz jūsu sadarbību. Ja jūs neesiet pārliecināti par to kā tikt galā ar naudas atgriešanu, izmantojiet mūsu naudas atgriešanas e-pasta veidni, kas var būt noderīga veidojot jūsu atbildes.

Kā tikt galā ar naudas atgriešanas pierasījumiem, lai saglabātu klientu uzticību.

1. Esiet pārliecināti par atgriešanas politiku

Skaidri definējiet jūsu naudas atgriešanas politiku un pārliecinieties, ka tā ir viegli pieejama jūsu mājaslapā(jūsu klienta kontā).  Naudas atgriešanas politikā vajadzētu būt iekļautiem visiem nosacījumiem, nodošanas laikiem, paskaidrotiem iemesliem, kuros gadījumos nauda tiek atgriezta. Tādā veidā jūs vienmēr variet norādīt klientiem, lai apskata to, kad pieprasa naudas atgriešanu. Bez tās jums nebūs autoritātes noraidīt klientu pieprasījumu.

2. Atbildiet uz naudas atgriešanas pierasījumu pēc iespējas ātrāk

Gadījumos, kad saņemiet naudas atgriešanas pieprasījumu iesakām reaģēt tūlītēji. Jūsu klients jau sākotnēji ir neapmierināts ar savu pasūtījumu, likt tiem gaidīt jūsu pārāk ilgi var sadusmot tos vairāk. Situācijās, kad nevarat tās atrisnāt uzreiz, dodiet jūsu klientiem zināt, ka esat saņēmuši viņu pieprasījumu un dosiet tiem atbildi pēc iespējas ātrāk.

Naudas atgriešanas atteikums

3. Esiet nosvērti un profesionāli

Ir pavisam vienkārši kļūt nokaitinātam,dusmīgam un aizvainotam, kad ar jums negatīvi runā par jūsu produktu,servisu un ieguldīto darbu pieprasot atgriezt naudu. Šīs emocijas neplīdzēs risināt problēmas un uzlabot klientu apmierinātību. Šajos gadījumos, iesakām mirkli kārtīgi pārdomāt un izlemt labāko risinājumu un pārliecināties, ka jūsu atbilde ir nekonfliktējoša.

4. Paskaidrojiet savu lēmumu.

Kad jūs būsiet izlēmuši kā atbildēt klientam uz naudas atgriešanas pieprasījumu, informējiet savu klientu paskaidrojot savu lēmumu un kas notiks tālāk. Gadījumos, kad atgriezīsiet klientu naudu, paskaidrojot kad un kā klients saņems savu naudu. Situācijās, kad pieprasījumu noraidīsiet, detalizēti paskaidrojiet klientiem savu lēmumu un kāpēc tas nesakrīt ar jūsu kompānijas naudas atgriešanas politiku.

Interested in making your own templates?

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates, thus helping you to improve the customer service. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

5. Piedāvā citu risinājumu

Lielāko daļu gadījumos jūs varat risināt situāciju citos veidos, neatgriežot klientu naudu. Izprotot, kas neapmierināja jūsu klientus un to vajadzības jums būs iespēja izveidot citu piedāvājumu un risinājumu situācijai, kas apmierinās jūsu klienta vajadzības.

6. Aicieniet sniegt atsauksmes

Naudas atgriešanas pieprasījums vienmēr sniegs jums iespēju iegūt klientu atsauksmes. Gadījumus kad iemesls naudas atgriešanai nav saprotams, uzdodiet savam klientiem sekojušus jautājumus, lai iegūtu lielāku skaidrību par to, ko jūsus klients sagaidīja no jūsu produkta vai pakalpojuma un kas viņus neapmierināja. Lai arī šīs nebūs pozītivas atsaukmes , taču tās dos lielāku ieskatu, kas palīdzēs uzlabot jūsu biznesu un piedāvājumu nākotnes klintiem.

Capterra LiveAgent klientu atsauksmju atbildes
Pielāgo e-pasta veidnes

Naudas atgriešanas pieprasījumu e-pasta veidnes atbildes

Naudas atgriešanas pieprasījumu atbildes e-pasta veidnes ir vissvarīgākā no klientu servisa e-pasta veidnēm, kas jums garantēs, ka atbildes tiks sniegtas ātri un profesionāli.

Visparastākas naudas atgriešanas pieprasījuma atbildes

Naudas atgriešanas apstiprināšana

Klientu atsauksmes iegūšana pēc naudas atgriešanas pieprasījuma

Atbilžu sniegšana dusmīgu cilvēku naudas atgriešanas pieprasījumam

Sarunas par naudas atgriešanu

Naudas atgriešanas noraidīšana

Naudas atgriešanas statusa paskaidrošanas e-pasts

Parasts naudas atgriešanas statusa e-pasts

Naudas atgriešana nav saņemta

Naudas atgriešanas pieprasījuma e-pasta atbildes veidne- Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc ir svarīgi pareizi apstrādāt naudas atgriešanas pieprasījumus?

Veids kā jūs apstrādājat produktu un naudas atgriešanu, nosaka to kādas attiecības jūs saglabājiet ar saviem klientiem un kādu iespaidu uz tiem atstājiet. Lielāko daļu gadījumos, kad naudas atgriešanas process ir bijis veiksmīgs klientiem ir lielāka vēlme atgriezties pie jums un rekomendēt jūs citiem ar pozitīvu pieredzi, neņemot vērā, ka jūsu produkts tiem nederēja.

Kas būtu jāiekļauj klientu naudas atgriešanas pieprasījuma e-pastā?

Galvenie atslēgas punkti, kam vajadzētu būt iekļautiem naudas atgriešanas pieprasījumu e-pastos:

  • Informējiet savus klientus, ka viņu pieprasījums ir saņemts.
  • Informējiet savus klientus, ka viņu problēma tiek risinātu un dosiet atbildi pēc iespējas ātrāk.
  • Detalizēti paskaidrojiet savu lēmumu, kādēļ pieprasījums ir ticis noraidīts, norādot ar web linku, kur redzama jūsu naudas atgriešanas politika, lai nākotnē rastos mazāk jautājumu.
  • Paudiet sašutumu par to, ka jūsu prece/pakalpojums nav sasniedzis klientu ekspektācijas.
  • Aiciniet klientus sniegt atsauksmes, parādot, ka jūs vēlaties uzlabot savu produktu.
  • Piedāvājiet savu konsaltāciju, ja vēl kādreiz rodas kādi jautājumi.

Kā noraidīt klientu naudas atgriešanas pieprasījumu nesadusmojot klientu?

Gadījumos, kad noraidat klientu naudas atgriešanas peiprasījumu rīkojieties tik pat ātri, ja tā būtu klientu sūdzība. Apzinieties klientu problēmu, parādiet ka saprotat viņu un paskaidrojiet savu lēmumu un kādēļ nauda nevar tikt atgriezta( vai tās ir vecas garantijas, atmaksas termiņa nokavēšana, atgrieztā produkta stāvoklis utt.) un piedāvājiet iespējamos risinājumus, ja tādi ir iespējami.

Kā sniegt atbildi, ja klients nav saņēmis naudas atgriešanu?

Situācijās, kad klients nav saņēmis naudas atgriešanu, lielāko daļu gadījumos naudas aizture ir bankas pusē. Atgādiniet saviem klientiem, ka naudas atgriešana prasa noteiktu skaitu darba dienu, lai nauda varētu tikt atgriesta un parādiet, ka jūs esiet ieinteresēti šo problēmu atrisināt, gadījuma ja nauda tomēr netiek atgriesta.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Why is it important to handle refund requests properly?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “The way you handle product returns and refunds can determine whether or not you can maintain customer relationships and positive customer experiences. In many cases, if the refund process is painless, consumers are more likely to return and recommend your brand due to the positive customer service experience even though your product wasn’t the right fit for them.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “What should I include in your refund request response email?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Some of the key points that you can include in your emails when responding to refund requests are: letting a customer know you’ve received their request, informing a customer you are working on processing the refund, providing a clear explanation of why you have to deny their refund request, and more.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “How should I respond if a customer hasn’t received a refund?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “If the customer hasn’t received a refund, most of the time, the delay is on the bank’s end. Remind the customer that it may take a certain number of business days to process the refund, depending on the bank’s conditions, and show your clear intentions to resolve the problem, in case the refund doesn’t come through.” } },{ “@type”: “Question”, “name”: “How can I reject a refund request without frustrating the customer?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Whenever you need to decline a refund, you should act as if you are responding to a customer complaint. Acknowledge their request, show some empathy, provide a concise explanation on why you cannot issue a refund (whether it’s old warranties, missing the refund deadline, the condition of the returned product, etc.), and offer an alternative solution, if possible.” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju