Tawk.to tiešsaistes čata apskats

Compare Tawk.to tiešsaistes čata apskats with other in: How Tawk.to tiešsaistes čata apskats is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
742 reviews

Tawk.to ir tiešsaistes čata programmatūra, kas iegūst popularitāti, pateicoties tās bezmaksas cenas modelim un papildu maksas funkcijām. Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu, vai tiešsaistes čats un tā iespējas var veiksmīgi konkurēt ar citiem, neskatoties uz to, ka tas ietilpst bezmaksas paketē.

Pricing
Starting from:
$ bezmaksas   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
4.3
Lietotāja pieredze
4
Cena
4
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Tas ir pilnīgi bez maksas
  • Lieliska saskarne un vienkārša integrācija
  • Vienkāršākās, bet ļoti noderīgas funkcijas

Cons

  • Jāmaksā, lai noņemtu Tawk.to zīmolu
  • Tas var kļūt dārgs, ja izvēlaties, ka Tawk.to apstrādā jūsu čatus

Darba uzsākšana ar Tawk.to tiešsaistes čatu

Tawk.to ir tiešsaistes čata programmatūra, kurai ir pieejama tikai bezmaksas versija. Jā, jūs izlasījāt pareizi, vispār nav pieejamas maksas paketes. Uzņēmums ir ieguvis popularitāti, pateicoties labi izstrādātam tiešsaistes čatam, kura mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem labāk sazināties ar klientiem. Tomēr tā ir tikai viena daļa no uzņēmuma filozofijas. Tawk.to ir ļoti koncentrēts uz to, lai uzlabotu uzņēmumus un palīdzētu tiem atrisināt konkrētas problēmas saistībā ar pakalpojumiem.

Tawk.to ir ļoti vienkāršs reģistrācijas process, kas pirmajā solī prasa tikai jūsu vārdu, e-pastu un paroli. Otrajā solī tiek jautāts par jūsu mājaslapu un tiek piedāvāts piešķirt čatam nosaukumu, kā arī iespēju norādīt mājaslapas nosaukumu. Tas ir viens no ātrākajiem reģistrācijas un ieviešanas procesiem, izmantojot tiešsaistes čata programmatūru.

Tawk.to ieviešanas process

Vislabākais ir tas, ka savu tiešsaistes čata kodu varat ieviest gandrīz uzreiz, jo jau reģistrācijas procesa laikā iegūsiet šādu iespēju. Ieviešanu var veikt dažādos veidos. Varat kopēt un ielīmēt kodu savā mājaslapā vai izvēlēties integrāciju ar populāriem tīmekļa veidošanas pakalpojumiem. Tiešsaistes čata logrīka izskatu un uzvedību varat pielāgot vēlāk lietotnē. Pēc tam varat sākt pārlūkot saskarni un iepazīties ar Tawk.to tīmekļa lietotni.

Tawk.to tiešsaistes čata kods jūsu mājaslapai

Saskarne sākotnēji tiek atvērta ar pamācību, ko varat izlaist, tomēr es silti iesaku visiem to iziet. Lietotāja saskarni bez tās nav grūti lietot, taču pamācība ir ļoti īsa un ļoti labi veidota, tāpēc ir vērts to iziet. Ceļveža pēdējie soļi sniedz iespēju lejupielādēt Tawk.to mobilās lietotnes, izmantojot QR kodu, kas ir vēl viens lielisks papildinājums.

Tawk.to mobilās lietotnes QR kods

Tiklīdz aiz muguras ir visi šie soļi, varat nekavējoties sākt izmantot savu Tawk.to tiešsaistes čatu. Saskarne ir labi pārdomāta – tā ir tīra un vienmēr ir viegli navigējama. Kreisā sānu izvēlne kalpo kā galvenais piekļuves punkts visām apakšsadaļām, un augšējā panelī jūs varat piekļūt visiem galvenajiem rīkiem. Apakšā ir arī parocīga paziņojuma poga, kur varat atrast jaunāko informāciju par atjauninājumiem.

Tawk.to paziņojumi

Pirms mēs nonākam pie šī apskata testēšanas daļas, mēs tuvāk apskatīsim, kādas funkcijas jūs iegūstat ar Tawk.to tiešsaistes čata lietotni un kā varat tās savā labā izmantot. Plašāku informāciju varat iegūt Tawk.to mājaslapā, bet pati lietotne piedāvā labāku pārskatu par visām tiešsaistes čata funkcijām un iespējām.

Funkcijas un lietotāja saskarne

Tawk.to nav visbagātīgākais tiešsaistes čats, bet, ņemot vērā, ka tas ir pilnīgi bezmaksas risinājums, funkciju kopums ir vairāk nekā pietiekams. Varat rēķināties ar uzraudzības funkcijām, kas ļaus sekot sarunām, kā arī vairāk nekā 45 valodu variantus tiešsaistes čatam. Tawk.to piedāvā arī iepriekšminētās mobilās lietotnes, lai varētu ērti čatot, atrodoties ceļā, kā arī Saīsnes, kas būtībā ir iepriekšsagatavotas ziņas.

Tawk.to pievienojamas saīsnes (iepriekšsagatavotas ziņas)

Pārejot uz Tawk.to čata iestatījumiem, tiek parādīts vēl vairāk funkciju un iespēju, kas nav minētas galvenajā tiešsaistes čata mājaslapā. Varat iestatīt trigerējamas ziņas, e-pasta paziņojumus un tīmekļa āķus. Cilnē Čata Logrīks ir daudz citu pielāgošanas iespēju, un jūs varat pielāgot un mainīt gandrīz katru pieejamo logrīka darbības funkcionalitāti.

Tawk.to čata logrīka iestatījumi

Tawk.to funkciju kopums piedāvā daudz vairāk, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā, tāpēc pārskatiet visus iestatījumus, lai iepazītu katru funkciju. Tagad mēs apskatīsim Tawk.to tiešsaistes čatu un funkcijas darbībā. Testā tiek aplūkota gan klienta pieredze, gan aģenta pieredze darbā ar Tawk.to. Bez garām runām ķersimies pie lietas.

Tiešsaistes čata veiktspēja un lietotāja pieredze

Tawk.to tiešsaistes čata logrīks mājaslapā izskatās lieliski. Es izvēlējos pamata iestatījumu, vienkārši pamainot krāsu. Tiklīdz esat noklikšķinājis uz tā kā klients, logrīks piedāvā vispirms pārbaudīt palīdzības centrā pieejamās atbildes. Šī ir diezgan laba funkcionalitāte, jo tā var samazināt aģentu čata slodzi un mudināt lietotājus vispirms pameklēt atbildes pašiem. Neatkarīgi no tā, varat sākt čatu un izlaist šo iespēju.

Tawk.to čata logrīks mājaslapā

Tiklīdz esat uzrakstījis ziņu un nospiedis nosūtīšanas pogu, saņemsit paziņojumu Tawk.to, kuru noteikti nepalaidīsit garām. Tam ir ļoti skaidrs zvana signāls, un tas nepārstās, kamēr kāds neatbildēs uz čatu. Tas arī sniedz mums pirmo ieskatu čata saskarnē no aģenta puses, un pirmajā acu uzmetienā tā izskatās gluži labi. Nedaudz kaitinoša ir CTA (Aicinājums uz Rīcību) poga, kas aicina klientus pievienot bezmaksas Tawk.to tiešsaistes čatu savai mājaslapai. Tā nebūtu liela lieta, ja es itin bieži neuzklikšķinātu uz tās, nevis zem tās esošā čata lauka.

Tawk.to tiešsaistes čata klienta un aģenta skats

Čata funkcijas klienta pusē ir visai vienkāršas, taču atcerieties, ka mums ir darīšana ar bezmaksas risinājumu. Pat daži no maksas risinājumiem nepiedāvā šīs iespējas kā standartu. Tawk.to dažas no iespējām ietver čata vērtējumu, pielikumus un emocijikonas, un tās visas kopā sniedz jūsu čatojošajiem klientiem visu, kas nepieciešams efektīvai saziņai.

Tawk.to tiešsaistes čata emocijikonas

Tas pats un vēl labāk notiek čata aģenta pusē. Tur es atklāju jaunu funkciju “Čuksts”. Šī funkcija būtībā darbojas kā piezīme citiem aģentiem. To varat rakstīt tieši čata logā, un klienti to neredzēs. Pārējās aģenta funkcijas ir gandrīz tādas pašas kā klientam, izņemot Tawk.to pieejamo informāciju par klientu.

Tawk.to tiešsaistes čata čukstēšanas funkcija

Tawk.to tiešsaistes čats informē jūs par lielāko daļu darbību, ko klienti veic čata laikā. Jūs saņemsit paziņojumu, kad tie minimizēs vai maksimizēs čata logu. Pārsteidzošs, bet ļoti apsveicams papildinājums ir reāllaika rakstīšanas ieskats. Lai gan šī funkcija ir labi pazīstama un bieži tiek izmantota lielākajā daļā čata programmatūras, tā nav standarta līdzeklis visās. Tawk.to ir bezmaksas, un tas ir diezgan iespaidīgi, lai neteiktu vairāk.

Tawk.to reāllaika rakstīšanas skats

Kopumā Tawk.to tiešsaistes čats ir iespaidīgi labs rīks, ņemot vērā, ka tā ir bez maksas. Savas izpētes laikā es nesaskāros ar kaut ko, kas mani kaitinātu vai bremzētu. Jūs varat izvēlēties noņemt Tawk.to zīmolu no sava tiešsaistes čata, bet tas nav ne tik kaitinošs, ne uzkrītošs, turklāt ir patīkami dot kaut ko apmaiņā pret bezmaksas programmatūru tik smalkā veidā. Viss funkciju kopums darbojās bez kļūdām, un es nevaru teikt, ka bija kādas problēmas, kas būtu jārisina.

Cenas

Tawk.to ir pilnīgi bezmaksas un vispār nepiedāvā nekādus maksas paketes. Taču ir divas maksas iespējas tiem, kas ir ieinteresēti tās iegūt legāli, taču neviena no tām būtiski neuzlabo čata funkcionalitāti vai nepievieno jaunas funkcijas. Tās ir vērstas uz divām lietām: varat noņemt Tawk.to zīmolu no čata logrīka par $19 mēnesī vai ļaut Tawk.to apstrādāt visus jūsu tiešsaistes čata sakarus par tikai $1 stundā (summējot – $728 mēnesī). Izvēloties pēdējo variantu, Tawk.to var kļūt ļoti dārgs.

Slēdziens

Tawk.to ir lieliska, bezmaksas tiešsaistes čata programmatūra, kas savā piedāvājumā pārspēj daudzus maksas risinājumus. Funkciju kopums ir ierobežots, taču tas piedāvā visu nepieciešamo, tāpēc jūs nejutīsiet, ka jums kādā brīdī pietrūktu rīku. Kaut arī ir jāmaksā, lai noņemtu Tawk.to zīmolu, tas nav ārkārtīgi pamanāms, un es personīgi nesajutu to kā pārāk traucējošu. Kopumā Tawk.to ir lielisks risinājums, un jūs nenožēlosiet, ka to izvēlējāties.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nesaņemu paziņojumus Android tālrunī

Šī problēma var rasties, izmantojot dažu Android viedtālruņu ražotāju produkciju, kas izmanto tādu datu taupīšanas funkciju, kas var bloķēt paziņojumus, pārslēdzot kādas lietotnes miega režīmā. Pārbaudiet paziņojumu iestatījumus un atļaujiet programmai Tawk.to rādīt paziņojumus. Turklāt varat apskatīt akumulatora enerģijas taupīšanas vai datu saglabāšanas iespējas un noskaidrot, vai tās nebloķē saziņu ar Tawk.to.

Logrīks netiek parādīts, izmantojot WordPress spraudni

Visizplatītākais risinājums ir iespējot trešās puses sīkfailus Tawk.to WordPress spraudnī. Dodieties uz Tawk.to spraudņa iestatījumiem un atveriet Konta iestatījumus. Tur varat atrast saiti, kas aizvedīs uz katras populārās pārlūkprogrammas sīkdatņu iespējām. Pēc izmaiņu veikšanas noteikti atjauniniet lapu, lai redzētu izmaiņas.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju