Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā LiveCall alternatīva.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu LiveCall?

Atbalsta sniegšana pa tālruni ir tikai sākums. Iegūstiet e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus un zināšanu bāzi, lai sniegtu saviem klientiem vairāk iespēju.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Zvanu centra atbalsts

Papildus daudzām citām funkcijām LiveAgent atbalsta arī zvanu centra integrāciju. To var ātri un vienkārši iestatīt!

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkciju, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu ērtāku un patīkamāku.

Pieņemamas cenas

LiveAgent ir efektīvs risinājums par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no trim mūsu maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas, lai pielāgotu savu palīdzības dienestu.

smart phone calling

Jaudīga LiveCall alternatīva

Uzlabojiet savas atbalsta dienesta iespējas, izmantojot e-pasta vēstules, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus un zināšanu bāzi.

Sniedziet klientiem vairāk iespēju sazināties ar Jums un pārvērst viņus par maksājošiem klientiem. Tas viss ir pieejams par saprātīgu cenu, kas neapdraudēs Jūsu budžetu.

Ātrākā tērzēšana tiešsaistē

Tiešsaistes tērzēšana nodrošina visātrāko veidu, kā Jūsu klienti var ar Jums sazināties. Jūs varat palielināt konversiju skaitu un efektīvi pārvērst lapas apmeklētājus par maksājošiem klientiem.

LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks tirgū – tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes. Vai spējat turēt līdzi?

Watch the website loading time
Book demo with LiveAgent -illustration

Zvanu centra atbalsts

Zvanu centru ir viegli iestatīt un lietot. LiveAgent saskarne Jūs netraucēti vadīs cauri visam procesam. Sazinieties ar klientiem, izmantojot pārlūkprogrammu, tālruni vai jebkuru citu Jūsu izvēlētu iekārtu.

LiveAgent parūpēsies par visu Jūsu vietā, tāpēc nav nepieciešams piesaistīt trešās puses pakalpojumu sniedzējus. Jūs varat koncentrēties uz svarīgāko un nodrošināt atbalstu bez papildu raizēm.

Kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent?

Savings illustration

Iegūstiet vairāk un ietaupiet

Tas, ka klientiem un aģentiem tiek piedāvātas plašākas iespējas, nenozīmē, ka Jums ir jāpārmaksā. LiveAgent ir trīs lieliski maksas plāni, kuros ir labākie rīki un funkcijas klientu atbalsta nodrošināšanai.

Ja vēlaties, vienmēr varat iegādāties atsevišķas funkcijas, par tām nepārmaksājot. Uzklikšķiniet zemāk, lai uzzinātu vairāk.

Saistītie Raksti arLiveCall alternatīva
Vai meklējat alternatīvu Novocall? Neskatieties tālāk, LiveAgent var pārņemt darbu. Apskatiet tās galvenās iezīmes un iespējas jau tagad.

Vai meklējat alternatīvu Novocall?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar dažādām funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un reklāmas guvumu. Cena ir pieņemama, funkcijas pielāgojamas.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

Tiešsaistes čata programmatūra var uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas komandas efektivitāti, piedāvājot pieejamību, attiecību veidošanu un palielinātu produktivitāti. Tas var būt arī budžetam draudzīgs risinājums, kuram klienti dod priekšroku. Integrējot izvēlēto programmatūru, uzņēmumiem ir jāņem vērā dažādi faktori, piemēram, cenu modeļi, atbalsta iespējas un integrācijas.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir laba alternatīva Verloop un Smartsupp programmatūrām, piedāvājot labāku klientu apmierinātību un integrācijas ar citiem rīkiem.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

Uzlabot marketingu ar LiveAgent. Labā pirmā iespaida radīšana tiešsaistē var uzlabot mārketinga centienus. Izmantojiet palīdzības dienesta programmatūru un uzlabosiet klientu apmierinātību. Bezmaksas izmēģinājums 7 vai 30 dienas. Izvēlieties savu LiveAgent subdomēnu nosaukumu. Piedāvā konsjerža migrācijas pakalpojumus no citiem Helpdesk risinājumiem. Uzlabosies produktivitāte un klientu apmierinātība ar LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x