VoIP zvanu bloķēšana

Diemžēl vienmēr būs traucējoši zvani. Un, tā kā tie var ietekmēt jūsu darbplūsmu un samazināt produktivitāti, labākais veids, kā tos samazināt, ir tos bloķēt. Tas attiecas uz “parastajiem” traucējošajiem zvaniem. Gadījumā, ja saņemat zvanus, kas ir draudīgi vai aizvainojoši pēc būtības, ziņojiet par tiem attiecīgajām iestādēm.

Vai VoIP zvanus var bloķēt?

Īsā atbilde uz jūsu jautājumu ir – VoIP zvanus var bloķēt, veicot dažas vienkāršas darbības gan aģenta ierīcē, gan mobilajā ierīcē instalētajā programmatūrā. Šī prakse pierādījusi sevi kā lieliska, liedzot aģentiem veikt zvanus bez patērētāju piekrišanas, jo jūs varat vienkārši pievienot numurus noraidāmo zvanu sarakstam un paļauties uz Ne-Zvanīšanas sarakstu likumiem savā valstī vai reģionā.

Kādi ir VoIP zvanu bloķēšanas iemesli?

VoIP zvanu bloķēšanai ir vairāki iemesli. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties bloķēt konkrētus zvanītājus vai ne, ņemot vērā pareizos zvanu bloķēšanas iemeslus, varat pieņemt pareizos lēmumus. Daudzi cilvēki šos zvanus uztver kā uz traucēkļus. Traucējošus zvanus sauc arī par nevēlamiem zvaniem un nelūgtiem zvaniem.

Kāpēc VoIP zvani tiek bloķēti?

Šī ir plaša grupa, kas aptver dažāda veida zvanus. Sāksim ar, piemēram, nelikumīgiem zvaniem. Izmantojot nelegālus zvanu centrus, šie zvani ne tikai prasa lielu daļu no jūsu darba ražīguma, bet var arī izraisīt kādu apkrāpšanas gadījumu. Jūsu datori var tikt inficēti ar vīrusiem, un jūs varat nopludināt sensitīvus biznesa datus.

Mazāk kaitīgi, bet joprojām laiku zogoši ir telemārketinga zvani. Šo VoIP zvanu bloķēšana palīdzēs paaugstināt jūsu produktivitāti. To pašu var darīt ar surogātzvanu zvanītājiem, kuri ir kaitinoši un uzbrūkoši.

Potenciāla surogātzvana ID numurs

Kā bloķēt nevēlamos VoIP zvanus

Izmantojot VoIP, varat pilnībā kontrolēt ienākošos VoIP zvanus. Tā kā katrs VoIP pakalpojumu sniedzējs piedāvā unikālus pakalpojumus, nav iespējams sniegt jums detalizētus norādījumus zvanu bloķēšanai. Labākais, ko varam izdarīt, ir sniegt jums vispārīgu informāciju.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties bloķēt krāpnieku zvanus vai anonīmos zvanus, process ir tāds pats. Ir dažādi zvanu bloķēšanas pakalpojumi. Šie pakalpojumi var palīdzēt automatizēt nevēlamu zvanu bloķēšanu. Automatizētais skripts katru reizi pārbauda visu to zināmo numuru saraksts, kas tiek izmantoti nevēlamiem zvaniem, tostarp krāpšanai un telemārketingam.

Skripts ir ērts veids, kā bloķēt VoIP zvanus. Tas darbojas reāllaikā, un atkarībā no izmantotā servisa varat izvēlēties to bloķēt pilnībā vai pārsūtīt to uz balss pastu.

Nevēlamus zvanus uz VoIP var bloķēt arī manuāli. Process atšķiras vienam pakalpojumu sniedzējam no cita, bet kopumā tas izmanto vienu un to pašu metodi. Tālruņa katalogā no saraksta “Saņemtie zvani” jāsaglabā tas numurs, kuru vēlaties bloķēt.

Kad to darāt, dodieties uz tālruņa katalogu un izdzēsiet ierakstus “Vārds” un “Uzvārds”, atstājot tikai tālruņa numuru. Atrodiet noraidīšanas iespēju un iespējojiet to šim kontaktam. Saglabājiet sava tālruņa katalogu, un no šī brīža, no šī numura saņemtos zvanus tālrunis nezvanīs.

Kā iestatīt programmu, lai filtrētu un noteiktu surogātzvanus

VoIP zvanu bloķēšanai nav obligāti jābūt nomācošam darbam. Izmantojot jūsu rīcībā esošo pareizo rīku, varēsit apklusināt nezināmus zvanītājus, piemēram, trešās puses analītikas uzņēmumus, kas pastāvīgi mēģina iegūt vairāk datu.

Izvēloties programmu, ir svarīgi noskaidrot, vai tai ir funkcija filtrēt un noteikt surogātzvanus. Šīs programmas ir ļoti parocīgas, strādājot automātiskā režīmā. Piemēram, programma var automātiski bloķēt nevēlamus zvanītājus, vienkārši izmantojot visu zināmo surogātzvanītāju melno sarakstu.

Klientu pētījuma ilustrācija

Jebkurā gadījumā, ja ir automātiskās noraidīšanas saraksta funkcija un jūs to iespējojat, lietotne pārņems un samazinās risku, ka jūs varētu pārtraukt nevēlams zvans.

Varat iestatīt filtrus manuāli. Ja izmantojat filtru, programma vienmēr pārbauda zvanītāja ID, izmantojot filtru. Ja zvanītāja ID atbilst tam, kas atrodas filtrā, zvans netiek izpildīts. Citiem zvanītājiem nekas nemainās — no viņiem varēsiet saņemt zvanus bez problēmām.

Šī funkcionalitāte tiek izmantota arvien biežāk, jo pieaug telemārketinga pakalpojumu sniedzēju un lietotāju, kuri ļaunprātīgi izmanto lielapjoma zvanus, skaits. Izmantojot blokfiltrus un automātisko bloķēšanu, ietaupīsit daudz laika un varēsit paveikt vairāk darbu bez traucējumiem.

Zvana bloķēšanas ikonas

Kā pārtraukt VoIP zvanu bloķēšanu

Ja iepriekš esat bloķējis dažus VoIP zvanus un tagad vēlaties tos atkal saņemt, pastāv veids, kā tos atbloķēt. Tas pats attiecas uz tām neveiksmīgajām situācijām, kad kāds izrādās nejauši bloķēts. Lai pārliecinātos, vai VoIP zvani nav bloķēti, ir jāpārbauda divas lietas.

Vispirms pārbaudiet tālruni. Atveriet savu tālruņu katalogu un pārejiet uz ierakstiem bez vārda un uzvārda. Pārbaudiet, vai ir aktivizēta noraidīšanas vai bloķēšanas iespēja. Atspējojiet to, un jūs varēsit atkal saņemt zvanus no šiem numuriem.

Ja izmantojat programmu, arī tā ir jāpārbauda. Ir divas lietas, kas jāpārbauda lietotnē. Vispirms jāpārbauda, vai esat izveidojis filtrus. Ja jums ir filtri VoIP zvanu bloķēšanai, pārliecinieties, ka tie tiek atspējoti vai izdzēsti. Otrkārt, pārbaudiet, vai ir iespējota automātiskās noraidīšanas iespēja, un izslēdziet to. Ja esat izdarījis visu iepriekš minēto, VoIP zvani vairs netiks bloķēti.

Set up your VoIP system in few minutes with LiveAgent.

Curious about VoIP and how it can give you the ability to make affordable calls?

Frequently asked questions

Vai VoIP zvanus var bloķēt?

Jā, VoIP zvanus var bloķēt. Neatkarīgi no tā, vai nolemjat izmantot ierīces iestatījumus vai programmu, lai automatizētu zvanu bloķēšanu un iestatītu noteiktus filtrus, VoIP zvanus var bloķēt.

Kā bloķēt nevēlamus VoIP zvanus?

Ir vairāki veidi, kā bloķēt nevēlamus VoIP zvanus. Lai to veiktu, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju. To var veikt arī manuāli, izmantojot VoIP ierīces iestatījumus vai programmu.

Kā iestatīt programmu, lai filtrētu un noteiktu spama zvanus?

Varat iestatīt programmu, lai tā filtrētu un noteiktu spama zvanus, iespējojot automātisko spama zvanu bloķēšanas funkciju. Programma automātiski noraidīs zvanus, ja tā tos atradīs bloķēšanas sarakstā. Varat arī pats izveidot filtru, lai norādītu programmai, kurus spama zvanus bloķēt.

Kā apturēt VoIP zvanu bloķēšanu?

Ja nesaņemat dažus VoIP zvanus, pastāv iespēja, ka tos esat bloķējis. Pārbaudiet tālruņu katalogu, lai noskaidrotu, vai daži numuri ir bloķēti manuāli. Pārbaudiet arī programmu, lai atspējotu filtrus un automātiskās bloķēšanas iespējas. Ja jums joprojām ir problēmas, sazinieties ar savu VoIP pakalpojumu sniedzēju.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju