Palīdzības pieteikuma dzīves cikls

Kas ir palīdzības pieteikuma dzīves cikls?

Palīdzības pieteikums tā dzīves cikla laikā var iziet dažādus posmus. Parasti, kad pieteikums tiek saņemts pirmo reizi, tā statuss ir “Jauns”. Kad aģents atbild uz pieteikumu, tā statuss tiek mainīts uz “Atbildēts”. Ja klients atbild uz to pašu pieteikumu, tā statuss tiek mainīts uz “Atvērts”. Pēc tam aģents var vai nu atbildēt uz palīdzības pieteikumu vēlreiz (un tas pats process turpinās), vai arī vienkārši atrisināt pieteikumu, un tā statuss tiks mainīts uz “Atrisināts”.

Pēc izvēles visā pieteikuma dzīves cikla laikā palīdzības pieteikumu var “Atlikt uz vēlāku laiku”, “Atzīmēt kā surogātpastu”, “Dzēst” vai “Notīrīt”.

Visas ar palīdzības pieteikumu saistītās darbības tiek atzīmētas ar laika zīmogu palīdzības pieteikuma pavedienā.

Frequently asked questions

Kā var definēt palīdzības pieteikuma dzīves ciklu?

Palīdzības pieteikuma dzīves cikls ir visi posmi, kurus iziet katrs klientu apkalpošanas dienestā saņemtais pieteikums. Kad pieteikums parādās pirmo reizi, tas iegūst statusu "Jauns", un turpmākie dzīves cikla posmi ir "Atvērts", "Atbildēts", "Atrisināts" un "Atlikts". 

 

Kāpēc jāanalizē palīdzības pieteikuma dzīves cikls?

Palīdzības pieteikumu dzīves cikla analīze ļauj noteikt, kāda veida pieteikumi parādās visbiežāk, vai tos ir grūti atrisināt, vai arī tie dod iespēju ātri saņemt atbildi.

 

Vai ir iespējams pārbaudīt palīdzības pieteikuma dzīves ciklu programmā LiveAgent?

Pakalpojumā LiveAgent varat pārbaudīt palīdzības pieteikuma dzīves ciklu. Visas ar konkrētu palīdzības pieteikumu saistītās darbības ir atzīmētas ar laika zīmogu pie katra palīdzības pieteikuma.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Palīdzības pieteikuma dzīves cikla posmi ir 'Jauns', 'Atbildēts', 'Atvērts', 'Atrisināts' un 'Atlikts'. Analizējot šo ciklu, var izprast, kādi pieteikumi tiek saņemti un kā tos ātri atrisināt.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
LiveAgent automātiski izcels palīdzības pieteikumus un sakārtos tos pēc prioritātes. Palīdzības pieteikuma statusu sauc arī par palīdzības pieteikuma fāzi.

Palīdzības pieteikuma statuss

LiveAgent ir palīdzības sniegšanas programma, kas nodrošina skaidrību un efektīvu komunikāciju starp klientiem un palīdzības sniedzējiem. Palīdzības pieteikuma statuss ir svarīgs, lai palīdzības meklētāji varētu uzzināt savu pieprasījuma stāvokli. Palīdzības pieteikums var iziet cauri dažādām fāzēm, to var atlikt uz vēlāku laiku, atzīmēt kā surogātpastu, dzēst vai notīrīt. LiveAgent neatbalsta pielāgotu statusu funkciju.

Bieži vien vēlaties redzēt palīdzības pieteikuma izpildes gaitu, pat ja tas ir piešķirts konkrētam aģentam vai nodaļai. Tas var notikt vairākās situācijās

Palīdzības pieteikumu novērotājs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas nodrošina palīdzības pieteikumu pārvaldību un izsekošanu, tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centru. Tai ir daudz piedāvājumu, partneru programma un drošības politikas. Andreja Saxona ieteikums ir to izmēģināt.

Pieteikumus var atkārtoti piešķirt (pārsūtīt) no viena aģenta citam pieteikuma dzīves cikla laikā. Iemesli tam var būt dažādi.

Pieteikumu atkārtota piešķiršana

Klientu uzticība un uzņēmuma stabilitāte ir svarīgi faktori, kuriem var palīdzēt lieliska kvalitātes pakalpojuma sniegšana un proaktīva pieeja. Palīdzības pieteikumu sadalīšana ir veids, kā atrisināt dažādus jautājumus, kas ir vērsti uz dažādiem aģentiem un nodrošina efektīvāku palīdzību klientiem. Iepauzēti pieteikumi var tikt uzraudzīti palīdzības pieteikuma novērotājā, un to var novērst ar ātrāku un efektīvāku risinājumu.

Ja palīdzības pieteikumam tiek norādīts, ka tas ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai nepieciešams papildu laiks. Šajā brīdī SLA taimeris tiek apturēts.

Procesā esošs palīdzības pieteikums

Pieejamā uzņēmuma LiveAgent klientiem piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldību, datu migrāciju un citus izstrādājumus. Uzņēmums sadarbojas ar VoIP partneriem un piedāvā partneru programmu. LiveAgent ir saņēmis balvas un sertifikātus, kā arī piedāvā bezmaksas demonstrācijas un atbalstu. Turklāt, tiek informēts par jaunumiem par LiveAgent atjauninājumiem un atlaidēm. Teksts apraksta arī palīdzības pieteikumu sistēmu un klientu apkalpošanas programmatūras integrāciju iespējas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju