Mobilās programmatūras izstrādes komplekts (SDK)

Kas ir mobilā SDK?

Mobilās programmatūras izstrādes komplekts nodrošina rīkus tieši programmatūras integrēšanai lietotnē. Šādi varat piekļūt servisiem no jebkuras pasaules vietas, izmantojot mobilo ierīci. Darbības, ko varat veikt ar Mobile SDK, izmantojot palīdzības dienesta programmatūras nozari, ir iekļaut, izveidot, skatīt un komentēt pieteikumus un piekļūt zināšanu bāzei.

Lieliski darbojas gan ar Android, gan iOS operētājsistēmām.

Frequently asked questions

Ko nozīmē mobilā SDK?

Programmatūras izstrādes komplekts ir lejupielādējama programmatūras pakotne, kurā ir rīki, kas nepieciešami platformas izveidei. SDK ļauj integrēt programmatūru ar lietojumprogrammu. Pateicoties tam, varat piekļūt servisam no jebkuras pasaules vietas, izmantojot mobilo ierīci.

Kādas darbības varat veikt ar mobilo SDK?

Mobilā SDK ļauj integrēt programmatūru ar lietojumprogrammu. Pateicoties tam, varat paplašināt savas darbības jomu. Darbības, ko var veikt, izmantojot Mobile SDK, ir pieteikumu izveide, apskate un komentēšana, kā arī piekļuve zināšanu bāzei, ja to nodrošina palīdzības dienesta programmatūra.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju