IT pakalpojumu dienests

Kas ir IT pakalpojumu dienests?

IT pakalpojumu dienests ir vienots kontaktpunkts starp pakalpojumu sniedzēju un pakalpojumu lietotāju. Tipisks IT pakalpojumu dienests pārvalda incidentus un servisa pieprasījumus, kā arī nodrošina saziņu ar lietotājiem. Pamatpienākumi, kas ir jānodrošina IT pakalpojumu dienestam, ir visu pakalpojumu lietotāju pieprasījumu apmierināšana un aprīkojuma apkalpošana, kā arī standarta servisa datu plūsmas atjaunošana dīkstāves gadījumā pēc iespējas ātrāk.

Frequently asked questions

Kā jūs definējat IT pakalpojumu dienestu?

IT pakalpojumu dienests ir galvenais kontaktpunkts starp lietotājiem un organizāciju, kas piedāvā IT pakalpojumus vai risinājumus. Tas ir bieži lietots kontaktpunkts, kas pārvalda incidentus un pakalpojumu pieprasījumus un uztur saziņu ar lietotājiem par tādām lietām kā dīkstāve vai plānotās izmaiņas piedāvātajos pakalpojumos.

Kādām funkcijām vajadzētu būt katrā IT pakalpojumu dienestā?

Funkcionalitāte, kas noteikti būs noderīga katrā IT pakalpojumu dienestā, ir lietotāju importēšana palīdzības dienesta lietojumprogrammā, ziņu pārvēršana par pieteikumu, incidentu atklāšana, to piešķiršana tehniķim, risinājumu atrašana no zināšanu bāzes, kā arī komandas darba plūsmas automatizācija.

Vai LiveAgent nodrošina IT pakalpojumu dienestu?

Liveagent, protams, sniedz IT atbalstu. Tas ir viens no svarīgākajiem pakalpojumiem, kas ir obligāts IT produktiem. Pateicoties tam, problēmu gadījumā var ātri sazināties ar tehnisko atbalstu, kas sniegs konsultācijas un palīdzēs atrisināt problēmu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju