Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Integrācija

Kas ir integrācija?

Integrējiet savu vietni ar citām lietojumprogrammām, lai paplašinātu jūsu biznesu. Izvēlieties kādu no plašā programmu, rīku un spraudņu klāsta. E-pasta mārketings, norēķinu pārvaldība, CSM, CRM, projektu pārvaldība, sadarbības rīki, migrācijas rīki. Viss, kas nepieciešams, lai apmierinātu klientus.

Skatiet LiveAgent integrāciju, spraudņu un programmu klāstu.

BUJ

Kas ir integrācija?

Integrācija ir iespēja savienot dažādu veidu vietnes, lietojumprogrammas, rīkus un vadlīnijas. Pateicoties integrācijai, vienuviet var pārvaldīt, piemēram, rēķinus, e-pastu, sociālo mediju mārketingu, CRM, sadarbības un migrācijas rīkus. Tas ļauj veikt efektīvākas darbības un uzlabo digitālo risinājumu veiktspēju.

& nbsp;

Kā integrācija palīdz?

Integrācija ir īpaši noderīga darbā, kas prasa daudzu rīku un spraudņu izmantošanu. Pateicoties integrācijai, jums nav jāpārslēdzas starp komunikāciju un pārvaldības rīkiem, jūs ietaupāt laiku, kas nepieciešams atkārtoti piesakoties. Turklāt vienas saskarnes izmantošana palīdz organizēt aktivitātes.

& nbsp;

Kas ir integrācijas LiveAgent?

LiveAgent nodrošinātās integrācijas ļauj savienot daudzus rīkus, piemēram, VOIP provaideri, uzņēmuma pārvaldības rīkus, Google veidlapas, pasūtījumu izpildes rīkus, CRM, e-pastkastes, maksājumu rīkus un plānošanas rīkus. Tas ļauj automatizēt uzdevumus un nodrošina arī klientu apkalpošanas komandas efektivitāti.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju