WooCommerce

Kas ir WooCommerce?

Woocommerce ir bezmaksas e-komercijas spraudnis programmatūrai WordPress. Tas var palīdzēt pārvērst jūsu tīmekļa vietni par e-komercijas vietni, kurā varat pārdot savus produktus vai pakalpojumus. Ja vēlaties sākt lietot WooCommerce, jums ir nepieciešama tikai WordPress vietne, un jums viss notiks.

Woocommerce piemīt visas svarīgākās īpašības, kas nepieciešamas, lai izveidotu lielisku e-veikalu. Tai ir lieliski emuāru veidošanas līdzekļi, iegulti produkti, grozu sistēmas, pielāgotas kategorijas, birkas, produktu vērtējumi un recenzijas, kā arī neierobežotas attēlu galerijas.

Iespējas ir bezgalīgas — variet pārdot gan digitālās, gan fiziskās preces, pārdot produktus kā starpnieks, nodrošināt piegādes iespējas, maksājumu iespējas, nodokļu iespējas un pat ģeolokācijas atbalstu. Woocommerce var palīdzēt arī labāk pārvaldīt pasūtījumus un veikala optimizāciju, lai vairāk cilvēku atrastu jūsu produktus tiešsaistē.

Kā Jūs to varat izmantot?

WooCommerce spraudni var izmantot, lai sekotu informācijai par jauniem klientiem, kuponiem, pasūtījumiem, produktiem, pasūtījumu detaļām vai rezētu aktuālos abonementus no LiveAgent. To var izmantot arī, lai no palīdzības dienesta programmatūras izveidotu un atjauninātu kuponus, klientus, pasūtījumus, produktus un abonementus.

Klientu atbalsts joprojām ir būtiska jebkura fiziskā vai tiešsaistes veikala sastāvdaļa. Izmantojiet WooCommerce, lai pārdotu fiziskos vai digitālos produktus, vienlaikus nodrošinot labāko klientu apkalpošanu. Savienojums starp LiveAgent un WooCommerce nodrošinās, ka klientu atbalsta komanda vienmēr zinās par jūsu klienta pasūtījumiem un vajadzībām.

WooCommerce spraudņa ieviešanas priekšrocības

 • Visaptverošs e-komercijas un klientu apkalpošanas rīks
 • Paziņojumi par e-komercijas pasūtījumiem tieši jūsu palīdzības dienesta programmatūrā
 • Ļauj izveidot un atjaunināt pielāgotus CRM laukus no vienota risinājuma

Kā integrēt WooCommerce ar LiveAgent

 • Jūs varat savienot LiveAgent ar WooCommerce, izmantojot mūsu izveidoto integrāciju. To var atrast LiveAgent konfigurācijas panelī. Atveriet savu kontu un atveriet Konfigurācija > Sistēma > Spraudņi un sarakstā atrodiet spraudni WooCommerce Pasūtījumi. Noklikšķiniet uz aktivizēšanas slēdža, un LiveAgent tiks restartēts.
Woocommerce pasūtījumu spraudnis LiveAgent konfigurācijas panelī
Woocommerce pasūtījumu spraudnis LiveAgent
 • Pēc restartēšanas atrodiet aktivizēto spraudni WooCommerce Pasūtījumi saraksta augšpusē un noklikšķiniet uz zobrata ikonas pogas. Ievietojiet savu Veikala URL, Administratora saiti, Klienta atslēgu un Klienta slepeno atslēgu un tad noklikšķiniet uz Saglabāt.
Kā integrēt WooCommerce ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 04 - Liveagent Woocommerce Plugin Configuration 1.png
WooCommerce konfigurācija
 • Tagad esat pabeidzis, un spraudnis ir aktīvs. Pieteikumu skatā varat redzēt WooCommerce pasūtījumus un veidot jaunus maksājumus. Noklikšķiniet uz Rediģēt, lai pārietu uz WordPress un rediģētu pasūtījuma informāciju.
Kā integrēt WooCommerce ar LiveAgent
WooCommerce ir aktīvs

Kā integrēt WooCommerce ar LiveAgent, izmantojot Zaier

Ja vēlaties izveidot pielāgotu integrāciju, varat mēģināt to darīt ar Zapier. Ja jums nav Zapier konta, izveidojiet to šeit. Pēc tam turpiniet darbu LiveAgent + WooCommerce integrācijas lapā.

Varat atlasīt savus trigerus un darbības, lai izveidotu pielāgotu integrāciju starp abām programmām. Trigeris vienā lietotnē aktivizēs darbību otrajā lietotnē, izveidojot integrāciju starp abām.

Liveagent un WooCommerce integrācija Zapier
LiveAgent + WooCommerce
 • Ritiniet uz leju līdz sadaļai Savienojiet LiveAgent + WooCommerce dažās minūtēs. Šeit varat izvēlēties, kas notiks jūsu pielāgotajā integrācijā.

  Ir vairākas iespējas, no kurām izvēlēties, tāpēc apsveriet, kāda veida darbplūsma jums der. Kad atlasījāt trigeri un darbību, noklikšķiniet uz zilās turpināšanas pogas.
Woocommerce trigera un LiveAgent darbība, kas atlasīta Zapier integrācijas lapā
Atlasīta woocommerce trigera un LiveAgent darbība
 • Tālākais solis ir pietiekami vienkāršs, lai gan tas var atšķirties atkarībā no izvēlētā trigera un darbības iespējām. Mūsu gadījumā mums jāpiesakās trigera lietotnē ar mūsu WordPress pieteikšanās datiem un jānodrošina piekļuve Zapier. Ir arī trigera tests, kas pārbaudīs savienojumu ar trigera programmu.
WooCommerce trigera uzstādīšana ar pieteikšanās opciju
WooCommerce trigera uzstādīšana
 • Nākamais solis ir darbības konfigurācija. Mēs izvēlējāmies darbību Izveidot Sarunu, kas nozīmē, ka ikreiz, kad WooCommerce tiks pievienots jauns produkts, mūsu pieteikumu apstrādes sistēmai tiks nosūtīts e-pasta ziņojums.

  Mums jāatlasa attiecīgā LiveAgent nodaļa, jāaizpilda e-pasta adrese, ziņas tēma un teksts, kā arī jāaizpilda nenepieciešamie lauki, piemēram, vārdi, e-pasta kopijas un ziņojuma ID.
LiveAgent darbības iestatīšana ar obligāti nepieciešamajiem laukiem
LiveAgent darbības iestatīšana

Pēdējais solis ir integrācijas tests, tā nu turpiniet un pārbaudiet darbplūsmu. Varat arī pārbaudīt LiveAgent informācijas paneli, lai noskaidrotu, vai esat saņēmis atbilstošu e-pasta paziņojumu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir WooCommerce?

Woocommerce ir e-komercijas spraudnis WordPress tīmekļa vietnēm, kas maziem un vidējiem uzņēmumiem ļauj izveidot tiešsaistes veikalu.

Kādas ir priekšrocības, lietojot WooCommerce kopā ar LiveAgent?

- Iegūt informāciju par saviem pasūtījumiem LiveAgent

- Sekot pasūtījuma ID, statusam un vērtībai no vienota risinājuma

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju