Socialbakers

Kas ir Socialbakers?

Socialbakers ir ar mākslīgo intelektu aprīkots mārketinga uzņēmums, kas koncentrējas uz sociālajiem medijiem. Uzņēmums pārvalda mārketinga komplektu, kas ietver vairākus jaudīgus rīkus sociālo plašsaziņas līdzekļu pārvaldībai.

To vidū ir Analytics, lai gūtu ieskatu par konkurenci un veiktu salīdzinošo novērtēšanu, Builder – publicēšanas rīks, Ads, lai pārvaldītu reklāmas sociālajos plašsaziņas līdzekļos, Listening, lai sekotu sarunām par konkrētiem zīmoliem, un Professional Services, lai sniegtu konsultācijas.

Kā Jūs varat izmantot Socialbakers?

Socialbakers integrācija LiveAgent var palīdzēt Jums ar sociālo mediju pārvaldību, atbildēšanu un palīdzības pieteikumu reģistrēšanu. Jūsu Socialbakers Community platforma sekos līdzi jūsu sociālajiem medijiem, piemēram, Facebook un Twitter, un iegūs visu svarīgo informāciju.

Pēc integrēšanas ar LiveAgent tiek izveidots lietotāja konts Socialbakers. Pēc tam šo lietotāju var piešķirt saziņai. Katru reizi, kad Socialbakers tiek izveidots jautājums vai pieprasījums, to var piešķirt aģentam LiveAgent.

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra var uzlabot visu klientu mijiedarbību no viena vienota kontaktu centra. Veidojiet labākas attiecības ar klientiem un uzlabojiet klientu apmierinātību, izmantojot mūsu sociālo mediju funkcijas.

LiveAgent sociālo mediju palīdzības pieteikumu funkcijas ļauj Jums apstrādāt saziņu no Facebook, Instagram un Twitter vienā daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēmā. Sociālo mediju ziņojumus, komentārus, ziņojumus un tērzēšanas ziņojumus var apstrādāt no LiveAgent, un Jums nav jāpārslēdzas starp lietotnēm.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādi ir ieguvumi no Socialbakers integrācijas?

  • Sekojiet līdzi saviem sociālo plašsaziņas līdzekļu kontiem
  • Palīdzības pieteikumu sistēma organizē komentārus, ziņojumus, pieminējumus un daudz ko citu.
  • Viss ir vienā ērtā vadības panelī
  • Tūlītēja atbilde, izmantojot palīdzības pieteikumu sistēmu
  • Palieliniet darbplūsmu

Kā integrēt Socialbakers ar LiveAgent

Lai uzzinātu, kā integrēt Socialbakers ar LiveAgent, sekojiet tālāk sniegtajai pamācībai. Ņemiet vērā, ka Jums ir jābūt apmaksātam Socialbakers plānam, lai iegūtu piekļuvi visiem iestatījumiem un pabeigtu integrācijas procesu ar LiveAgent.

Socialbakers sākumlapa ar izmēģinājuma iespēju un apakšlapām
Socialbakers mājaslapa
  • Atveriet savu Socialbakers kontu un pievienojiet jaunu lietotāju, izmantojot LiveAgent akreditācijas datus. Tas nodrošinās, ka visa LiveAgent paredzētā saziņa nonāks palīdzības pieteikumu sistēmā. Atrodoties savā vadības panelī, noklikšķiniet uz bultiņas blakus profila attēlam augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi. Atrodiet Lietotāji un pievienojiet jaunu lietotāju ar saviem LiveAgent akreditācijas datiem.
Socialbakers iestatījumi ar daudzām opcijām
Socialbakers iestatījumi
  • Tagad dodieties uz Iestatījumi > Uzdevumu automatizācija un iestatiet noteikumu LiveAgent lietotājam Socialbakers. Katru reizi, kad tiks pieminēts Jūsu uzņēmuma nosaukums vai cita Jūsu izvēlēta frāze, Socialbakers eksportēs pieteikumu uz LiveAgent.

Tagad integrācija ir pabeigta, un pakalpojumā LiveAgent varat skatīt sociālo mediju komentārus. Aplūkojiet LiveAgent sociālo mediju funkcijas, lai uzzinātu, kā tās var izmantot tālāk, vai noskatieties ekskursijas video, lai gūtu pilnīgu priekšstatu par LiveAgent funkcijām.

Frequently asked questions

Kas ir Socialbakers?

Socialbakers ir sociālo mediju mārketinga platforma, kas palīdz Jums izprast savu auditoriju, izveidot piemērotu saturu un uzlabot iesaisti.

Kādas ir Socialbakers un LiveAgent integrācijas priekšrocības?

- labāka darbplūsma

- iespēja atbildēt no palīdzības dienesta sistēmas

- organizēti palīdzības pieteikumi, komentāri un atsauces 

Kā Jūs varat integrēt Socialbakers ar LiveAgent?

Izveidojiet jaunu lietotāju ar LiveAgent akreditācijas datiem Socialbakers. Izveidojiet noteikumu LiveAgent lietotājam Uzdevumu automatizācijā. Tas ir viss. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju