ProjectManager.com

Lai savienotu ProjectManager ar LiveAgent, jums būs nepieciešams Zapier konts.

  • Piesakieties savā Zapier kontā
  • Noklikšķiniet uz šīs saites
  • Noklikšķiniet uz savienot šīs lietotnes
  • Aizpildiet nepieciešamos laukus un izvēlieties vajadzīgo darbību un aktivizētāju
  • Ja jums nepieciešama API atslēga, varat to atrast savā LiveAgent informācijas panelī sadaļā Iestatījumi & gt; Sistēmas & gt; API.

Kas ir Project Manager?

Projektu vadītājs ir tiešsaistes godalgota projektu vadības programmatūra, kas paredzēta komandām, lai plānotu, izsekotu un sadarbotos tiešsaistē.

Kā jūs to varat izmantot?

Projektu vadītājs palīdz pārvaldīt aģentus un nodaļas, izveidojot jaunus uzdevumus, laika grafikus vai projektus, kad LiveAgent pievienojas jauni klienti.

Frequently asked questions

Kas ir ProjectManager?

ProjectManager ir rīks, kas palīdz jūsu komandai vienmēr būt organizētai un pildīt savus uzdevumus, plānojot un plānojot projektus.

Kā integrēt ProjectManager ar LiveAgent?

ProjectManager ir jāintegrē, izmantojot Zapier. Tādējādi noklikšķiniet uz LiveAgent - Zapier integrācija un izvēlieties ProjectManager lietotni un vēlamo aktivizētāju/uzdevumu.

& nbsp;

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citus rīkus. Uzņēmums piedāvā arī demonstrācijas un atbalstu. © 2004-2023 Quality Unit, LLC. Visas tiesības rezervētas. Noteikumi un nosacījumi Drošības Noteikumi Privātuma politika VDAR Vietnes karte.

Posmi

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citus rīkus. Uzņēmums piedāvā arī demonstrācijas un atbalstu. © 2004-2023 Quality Unit, LLC. Visas tiesības rezervētas. Noteikumi un nosacījumi Drošības Noteikumi Privātuma politika VDAR Vietnes karte.

Iedarbiniet projektu pārvaldību, izmantojot LiveAgent projektu vadības iespējas un integrāciju. Plānojiet uzdevumus un vadiet aģentus un nodaļas.

Projektu vadība

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmumam ir partneru programma, akadēmija, emuārs, glosārijs, tīmekļa semināri, rakstīšanas tests un izmaksu kalkulators. LiveAgent ir ieguvis balvas un sertifikātus, un piedāvā datu migrāciju, atbalsta portālu, sistēmas statusu un piedāvājuma pieprasījumu. Uzņēmums ir partnerībā ar VoIP partneriem. Pārdošanas kontakti ir ielasīti. Quality Unit, LLC ir izveidojis LiveAgent.

Apvienojiet savus tīmekļa pakalpojumus ar palīdzības dienesta programmatūru, izmantojot Zapier integrāciju LiveAgent. Zapier var savienot kopā daudzas lietotnes.

Zapier

LiveAgent piedāvā klientiem un darbiniekiem dažādas integrācijas, tai skaitā ar Zapier un Zoiper, kā arī tiešsaistes čatu rīku un zināšanu bāzi. Šīs iespējas uzlabo klienta un agenta pieredzi un atvieglo darbu ar palīdzības dienestu. Uzņēmums arī piedāvā email mārketinga rīkus un citus sadarbības rīkus, kā arī datu migrāciju un atbalsta portālu. LiveAgent ir vienkārši lietojama programmiskā tālruņa programma, kas bez kavēšanās var iesaistīties jūsu LiveAgent zvanu centra darbā.

Vai meklējat bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru? Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un noskaidrojiet, vai tā Jums ir piemērota, vai arī reģistrējieties bezmaksas kontam.

Meklējat bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru?

CRM ir saīsinājums, kas apzīmē klientu attiecību pārvaldību, un lieliska bezmaksas klientu pārvaldības programmatūra apvieno e-pastu, zvanus, klientu portālu un tērzēšanas sarunas vienā universālā iesūtnē. CRM sistēma ļauj Jūsu aģentiem segmentēt klientus un skatīt iepriekšējo informāciju par tiem, tādējādi nodrošinot vienmērīgāku saziņu ar klientiem un sniedzot uzņēmumam priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju