MicroSIP

Kas ir MicroSIP?

Microsip ir VoIP programmiskā tālruņa risinājums, kas pārvērtīs jūsu datoru par plašu iespēju zvanīšanas ierīci. Tas pirmo reizi tika izlaists 2011. gadā, un kopš tā laika tiek pastāvīgi atjaunināts. Šo programmiskā tālruņa programmu varat lejupielādēt bez slēptas maksas vai papildu maksas par tā funkcijām, un tam nav nepieciešama arī kredītkartes maksājumu informācija. MicroSIP ir vienkāršs, bet efektīvs SIP zvanīšanas risinājums, kas strādā ar jebkuru VoIP pakalpojumu sniedzēju. Programmatūru ir viegli uzinstalēt un uzstādīt.

Kā jūs varat izmantot MicroSIP?

MicroSIP varat izmantot kā jūsu primāro SIP zvanīšanas risinājumu. Vienkārši lejupielādējiet to, uzinstalējiet un savienojiet to ar savu VoIP pakalpojumu sniedzēju vai ar palīdzības dienesta programmatūru, un jūs uzreiz varat sākt veikt un saņemt zvanus datorā. MicroSIP var apstrādāt arī īsziņas un videozvanus, un tas piedāvā vienkāršas, bet efektīvas kontaktu saraksta un zvanu žurnālu funkcijas. Programmatūrai ir minimālas prasības, un tā tiek uzskatīta par vieglu lietojumprogrammu ar ļoti mazu ietekmi uz datoratmiņu.

MicroSIP var mērķtiecīgi izmantot kā programmisko tālruni LiveAgent zvanu centrā. Tas labi darbojas ar visiem mūsu zvanu centra līdzekļiem, piemēram, IVR, zvanu pārvirzīšanu, zvanu pārsūtīšanu u.c. Zvanus varat veikt tieši no LiveAgent aģenta paneļa, izvēloties MicroSIP kā primāro zvanīšanas ierīci. Integrācijas process ir vienkāršs, un tā veikšanai nepieciešamas tikai pāris minūtes.

MicroSIP integrācijas izmaksas

MicroSIP ir bezmaksas programmatūra, kas nozīmē, ka to varat lejupielādēt bez maksas. Tas nepiedāvā neko par papildus maksu. Tomēr, lai izmantotu MicroSIP, ir nepieciešama VoIP pakalpojumu sniedzēja pakete, kas parasti nozīmē kādu maksu.

Kādas ir MicroSIP priekšrocības?

  • Bezmaksas SIP programmiskā tālruņa programmatūra
  • Viegla instalācija un uzstādīšana
  • Lietotājam draudzīga un vienkārša saskarne
  • Ļoti atvieglots risinājums

Kā integrēt MicroSIP un LiveAgent?

MicroSIP var viegli integrēt ar LiveAgent. Lai to izdarītu, būs bez maksas jālejupielādē MicroSIP. Lejupielādes saiti varat atrast šeit. Tā kā LiveAgent nenodrošina VoIP pakalpojumu, ir nepieciešams arī VoIP pakete un tālruņa numurs, lai jūs varētu sākt zvanīt, izmantojot MicroSIP kā programmisko tālruni. LiveAgent atbalsta daudzus VoIP pakalpojumu sniedzējus, tāpēc varat izvēlēties, ar kuru vēlaties uzsākt sadarbību.

Attēls, kas parāda MicroSIP mājaslapu
  • Lai tas darbotos, jums jābūt pieejamam tālruņa numuram no jūsu VoIP pakalpojumu sniedzēja un tam savienotam ar LiveAgent sistēmu. Ja nezināt, kā to izdarīt, apskatiet mūsu VoIP integrācijas, atrodiet VoIP pakalpojumu sniedzēju, ko izmantojat vai vēlaties izmantot, un apskatiet pieejamo ceļvedi.

    Tad atveriet savu LiveAgent kontu un dodieties uzKonfigurācija > Zvani > Ierīces > Pievienot tālruni > SIP. Pievienojiet savu VoIP tālruņa numuru, kuru vēlaties savienot ar MicroSIP, un piešķiriet šim tālrunim nosaukumu. Tiklīdz tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Izveidot.
Attēls, kurā redzams, kā LiveAgent konfigurācijā pievienot jaunu SIP tālruni
  • Tiklīdz esat izveidojis šo programmisko tālruni LiveAgent sistēmā, pārvietojieties uz pogu Skatīt un noklikšķiniet uz tās. Jūs redzēsiet informāciju, piemēram, lietotājvārdu, paroli un resursdatora nosaukumu. Izmantojiet šo informāciju nākamajā solī.
Attēls, kurā redzama informācija par jaunizveidotu SIP tālruni LiveAgent konfigurācijā
  • Tiklīdz uzinstalējat MicroSIP, atveriet to un dodieties uz augšējo pogu, kas izskatās kā lejupvērsta bultiņa. Noklikšķiniet uz tās un izvēlieties Pievienot Kontu. Aizpildiet laukus, izmantojot informāciju no iepriekšējā soļa, un izveidojiet savu jauno MicroSIP kontu. Integrācija ir pabeigta, bet atlikusi vēl viena pēdējā darbība, līdz var sākt zvanīt ar MicroSIP.
  • Tagad šī ierīce ir jāizvēlas kā primārā, lai atbildētu uz zvaniem. Dodieties uz ikonu Tālrunis savas LiveAgent lietotnes augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz tās. Kā primāro zvanīšanas metodi izvēlieties MicroSIP tālruni. Varat pat norādīt nodaļas vai pieejamos laikus.

Frequently asked questions

Kas ir MicroSIP?

Dators kļūs par pilnībā funkcionējošu tālruni, izmantojot MicroSIP, VoIP programmiskā tālruņa risinājumu. To var izmantot ar jebkuru VoIP pakalpojumu sniedzēju, un tas ir vienkāršs, bet efektīvs SIP zvanīšanas risinājums. To varat bezmaksas lejupielādēt, tam nav slēptas maksas vai papildu maksas, un nav nepieciešama kredītkartes informācija.

Kā varat izmantot MicroSIP?

MicroSIP ir lielisks risinājums SIP zvaniem. To lejupielādējot, uzinstalējot un savienojot ar savu VoIP pakalpojumu sniedzēju, varat, izmantojot savu datoru, veikt un saņemt zvanus, . MicroSIP ir iekļauta arī vienkārša, bet efektīva kontaktu saraksta un zvanu žurnāla funkcija, kā arī īsziņas un videozvani.

Kādas ir MicroSIP priekšrocības?

Galvenās priekšrocības ir vienkārša instalēšana un uzstādīšana, vienkārša saskarnes izmantošana atvieglotā programmiskā tālruņa risinājumā. Varat to lejupielādēt bez jebkādas maksas.

Kā integrēt MicroSIP un LiveAgent?

Vispirms LiveAgent ir jāizveido jauna zvanīšanas ierīce un pēc tam jāizmanto konfigurācijas informācijā pieejamie dati, lai MicroSIP izveidotu jaunu kontu. Pēc tam LiveAgent vienkārši jāizvēlas MicroSIP kā vēlamā zvanīšanas ierīce. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilno ceļvedi.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju