Digitale

Kas ir Digitale?

Digitale, spol. s r.o. 2008.gada janvārī Slovākijā izveidoja vairāki telekomunikāciju eksperti. Digitale piedāvā telekomunikāciju iekārtas (PBX, IP telefoniju, adapterus, GSM vārtejas un piederumus) maziem un vidējiem uzņēmumiem un sniedz profesionālus un ar uzņēmējdarbību saistītus pakalpojumus, korporatīvās komunikācijas pakalpojumus (paziņojumu reģistrēšanu un pielāgotus risinājumus), programmatūras risinājumu izstrādi, kā arī risinājumus citiem operatoriem, zvanu centriem un īpašumu un izmitināšanas objektu īpašniekiem (maksas zvanu lietojumprogrammas un IVR). Mūsu kompleksais, visaptverošais pakalpojums sniedzas no aprīkojuma uzstādīšanas un pielāgotas konfigurācijas līdz pēcpārdošanas atbalstam.

Viens no mūsu uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir vispilnīgākā klientu apmierinātība. Tāpēc mēs piedāvājam iespēju veikt pielāgotu PBX iestatīšanu, iespēju izvēlēties papildprogrammas vai izveidot pielāgotas korporatīvās lietojumprogrammas, kas ir saistītas ar VoIP PBX. Digitale IP PBXs ļauj pievienot papildu funkcijas, nepārtraucot savienojumus un nepievienojot papildu aparatūru. Turklāt vairumā gadījumu šīs izmaiņas var īstenot attālināti bez nepieciešamības ierasties uz vietas, tādējādi samazinot paveikšanas laiku līdz minimumam. Kā to varat izmantot?

Kā jūs to varat izmantot?

LiveAgent un Digitale ir partneri, kas padara Digitale integrāciju vieglāku nekā jebkad agrāk. LiveAgent neiekasē papildu maksu par Digitale VoIP numura pievienošanu jūsu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot Digitale savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2021 - 10 - Directcall Liveagent Navigation.png

3. Atrodiet Digitale

Kā jūs to varat izmantot?

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2021 - 10 - Digitale.png

Digitale integrācijas maksa:

Digitale un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču Digitale iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

Ieguvumi no Digitale

  • Rentabls
  • Uzlabota klientu pieredze
  • pieejams visā Slovākijā, Čehijā un Ungārijā
  • augsta uzticamība 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Digitale integration!

Frequently asked questions

Kas ir Digitale?

Digitale, spol. s r.o. 2008.gada janvārī Slovākijā izveidoja vairāki telekomunikāciju eksperti. Digitale piedāvā telekomunikāciju iekārtas maziem un vidējiem uzņēmumiem un sniedz profesionālas konsultācijas un ar uzņēmējdarbību saistītus pakalpojumus, ar korporatīvo komunikāciju saistītus pakalpojumus, programmatūras risinājumu izstrādi, kā arī risinājumus citiem operatoriem, zvanu centriem un īpašumu un izmitināšanas objektu īpašniekiem.

Cik maksā Digitale un LiveAgent integrācija?

Liveagent jau ir iekļāvusi Digitale. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr atcerieties, ka Digitale iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

LiveAgent jau ir iekļāvusi Digitale. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr atcerieties, ka Digitale iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā jau iepriekš minējām, Digitale jau ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

  1. Dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > Digitale
  2. Pievienojiet VoIP numuru un sāciet to lietot jau tūlīt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju