ComMeeTT

Kas ir ComMeett?

ComMeeTT ir VoIP telefonijas operatora platforma, ko izstrādājuši 20 pieredzējuši inženieri no “Telecom world” Francijā. Tā tiek piedāvāta bez zīmola uzsvēršanas operatoriem, kuri vēlas saviem klientiem piedāvāt augstākas kvalitātes telefonpakalpojumus un augsta līmeņa atbalstu.

ComMeeTT izstrādāts, lai ieviestu jaunos biznesa telefonijas izmantošanas veidus: mobilitāte, attālināts darbs, automātisko atbilžu pakalpojumi, grupēšana, zvanu pārvirzīšana utt. Turklāt PSTN/ISDN tīklu beigas liek uzņēmumiem pielāgoties un dod tiem iespēju modernizēties.

ComMeeTT, kas pieejams mākonī, ļauj operatoriem integrēt novatorisku, intuitīvu un efektīvu telefonijas piedāvājumu, kas ir viegli ieviešams un pielāgojams pakalpojumu piedāvājumiem. Tas atbalsta operatorus, kuri vēlas dažādot savus pakalpojumu piedāvājumus, palielināt klientu apmierinātību vai apgūt jaunus tirgus.

Visu platformu pilnībā izstrādājuši mūsu eksperti inženieri, apvienojot labākās telesakaru komponentes unikāla atvērtā avota izstrādē, apvienojot drošību, uzticamību, bagātīgu funkcionalitāti, vieglu datortelefonijas integrāciju un vieglu administrēšanas saskarni operatoram un tā klientiem.

ComMeeTT komanda atbild savu operatoru klientu palīdzības vajadzībām 24/7.

Kā jūs to varat izmantot?

Liveagent un ComMeeTT ir partneri, kas atvieglo ComMeeTT integrāciju. LiveAgent neiekasē papildu maksu par ComMeeTT VoIP numura pievienošanu jūsu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot ComMeeTT savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

LiveAgent tiešo zvanu navigācija 3

3. Atrodiet ComMeeTT

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2022 - 03 - Image 94.png

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā jūs to varat izmantot? - App - Uploads - 2022 - 03 - Image 95.png

ComMeeTT integrācijas maksa:

Ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču ComMeett par saviem pakalpojumiem iekasē maksu, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

ComMeeTT priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • pieeja Francijā
  • augsta uzticamība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību? Skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free ComMeeTT integration!

Frequently asked questions

Kas ir ComMeeTT?

ComMeeTT ir VoIP telefonijas operatora platforma, ko izstrādājuši 20 pieredzējuši inženieri no “Telecom world” Francijā. Tā tiek piedāvāta bez zīmola uzsvēršanas operatoriem, kuri vēlas saviem klientiem piedāvāt augstākas kvalitātes telefonpakalpojumus un augsta līmeņa atbalstu.

Cik izmaksā ComMeeTT integrācija ar LiveAgent?

Liveagent ir partneris ar ComMeeTT. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka ComMeeTT iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā LiveAgent var pievienot ComMeeTT VoIP numuru?

Vienkārši dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > ComMeeTT. Pievienojiet VoIP numuru un izmantojiet to uzreiz.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju