Braintree

Kas ir Braintree?

Braintree ir uzņēmums, kas specializējas tīmekļa un mobilo maksājumu veikšanā e-komercijas segmentā. Tas saviem lietotājiem nodrošina maksājumu vārtejas un tirgotāju kontus. Braintree ir populārā PayPal pakalpojuma struktūrvienība. 

Kā Jūs to varat izmantot?

Izmantojiet Braintree, lai sekotu saviem darījumiem no sava LiveAgent konta.

Ieguvumi

  • Maksājumu atcelšana
  • Naudas atmaksāšana
  • Sekojiet līdzi jauniem darījumiem vai jauniem klientiem

Kā integrēt Braintree ar LiveAgent

LiveAgent ir pieejama iekšējā Braintree integrācija. Lai to aktivizētu, atveriet LiveAgent paneli un dodieties uz Konfigurācija > Sistēma > Spraudņi. Sarakstā atrodiet Braintree integrāciju un noklikšķiniet uz slēdža Aktivizēt.

Attēls, kurā redzams, kur LiveAgent konfigurācijā atrast Braintree spraudni
Braintree spraudnis

Kad spraudnis ir aktīvs, noklikšķiniet uz blakus slēdzim esošās zobrata ikonas, lai atvērtu konfigurāciju.

Attēls, kurā redzama Braintree spraudņa konfigurācija
Braintree spraudņa konfigurācija

Šajā logā ir jāievada komersanta ID, publiskā atslēga un privātā atslēga. Šīs atslēgas var atrast savā Braintree, sadaļā Sandbox atslēgas un konfigurācija.

Attēls, kurā redzams, kur pārlūkprogrammā Braintree atrast tirgotāja ID, publisko atslēgu un privāto atslēgu.
Atslēgas un konfigurācija

Ievietojiet datus laukos un noklikšķiniet uz Saglabāt. Atveriet jebkuru palīdzības pieteikumu un atrodiet Braintree ikonu. Tagad Jūsu integrācija ir aktīva. 

Braintree pakalpojumā LiveAgent pēc spraudņa aktivizēšanas un iestatīšanas
Braintree ir aktīvs

Kā integrēt Braintree ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Braintree un LiveAgent var savienot, izmantojot Zapier. Ja vēlaties izveidot Zapier integrāciju, vispirms ir nepieciešams Zapier konts.

Izveidojiet to šeit. Ja tas jau ir izveidots, vienkārši piesakieties un dodieties uz Braintree + LiveAgent integrāciju lapu Zapier.

LiveAgent un Braintree integrācijas lapa vietnē Zapier
LiveAgent + Braintree

Ritiniet lapu lejup, līdz redzēsiet sadaļu Connect Braintree + LiveAgent in minutes. Šajā sadaļā varat izvēlēties trigeri un darbību. Padomājiet, kādu integrāciju vēlaties, un atlasiet.

Kā piemēru mēs izvēlējāmies Braintree trigeri Jauns klients ar LiveAgent darbību Pievienot jaunu klientu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz zilās pogas, lai turpinātu.

Braintree trigeris Jauns klients un LiveAgent darbība Pievienot jaunu klientu
Izvēlētais trigeris un darbība

Tagad ir jāveic trigeru konfigurēšana. Pierakstieties savā Braintree, izmantojot Zapier, un turpiniet vienkāršo procesu.

Braintree trigera konfigurācija Zapier vietnē
Braintree trigera konfigurācija

Mēs iesakām pārbaudīt trigeri, kad esat pabeidzis darbu, taču šo soli varat izlaist. 

Braintree trigera tests Zapier vietnē
Braintree trigera tests

Turpiniet konfigurēt darbību LiveAgent. Tāpat kā iepriekš, piesakieties savam LiveAgent, izmantojot Zapier, un aizpildiet nākamajā solī norādītos laukus.

E-pasta laukā atlasiet 1. E-pasts, kā parādīts attēlā zemāk. Tas nodrošinās, ka LiveAgent tiks pievienota e-pasta adrese ikreiz, kad Braintree būs jauns klients.

Aizpildiet atlikušos laukus atbilstoši savām vēlmēm vai kā parādīts attēlā zemāk. 

LiveAgent darbības konfigurācija ar datiem Zapier laukos
LiveAgent darbības konfigurācija

Veiciet pēdējo integrācijas testu.

Veiksmīgs Braintree un LiveAgent integrācijas tests
Integrācija ir gatava

Viss ir izdarīts. Klients tiks pievienots vienmēr, kad vien Braintree būs jauns klients. 

LiveAgent ir pievienots klients, pateicoties veiksmīgai integrācijai ar Braintree
Klients ir pievienots LiveAgent

Varat atgriezties vietnē un izveidot vairāk integrāciju.

Frequently asked questions

Kas ir Braintree integrācija?

Braintree ir Paypal pakalpojums. Integrācija ļauj Jums atmaksāt naudu vai atcelt maksājumus no LiveAgent, veicot tikai dažus klikšķus. 

Kā integrēt Braintree ar LiveAgent?

Pirmais solis ir pāriet uz Konfigurācijas no LiveAgent vadības paneļa. Otrajā solī noklikšķiniet uz Sistēma - Spraudņi. Pēdējais solis ir atrast Braintree un aktivizēt to. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no lielāka domēna, ko sauc par galveno domēnu. Katram LiveAgent kontam ir savs apakšdomēns.

Apakšdomēns

LiveAgent ir uzņēmums, kas piedāvā klientu apkalpošanas un citu programmatūru. Tas nodrošina proaktīvu klientu atbalstu arī uz WordPress mājaslapām un piedāvā 180 papildu funkcijas un 40 trešo pušu integrācijas. LiveAgent ir alternatīva Smartsupp, kas pieejama bez maksas un kredītkartes rekvizītiem, un var izmēģināt 7 vai 30 dienas. Uzņēmuma mājaslapā var reģistrēties un izveidot savu kontu. Lai izveidotu savu tiešsaistes biznesu, ir vērts izmantot dažus rīkus, piemēram, Etsy meklēšanu un Google Trends un Google Ads Keyword Planner.

Kā sazināties ar BrainPOP klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

BrainPOP Palīdzības Dienesta Kontakti

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas, tostarp iespēju vadīt ienākošos zvanus un apstrādāt sūdzības. Platforma integrējama ar citām sistēmām un piedāvā datu migrāciju. LiveAgent ir arī balvots uzņēmums ar sadarbības partneru programmu. Reģistrējieties, lai saņemtu LiveAgent piedāvājuma pieprasījumu un uzzinātu vairāk par cenu un demonstrācijām.

Kopano ONE ir paš-uzturams risinājums, kas vērsts uz maziem uzņēmumiem ar kalendāra iespējām par pieņemamu cenu

Kopano

LiveAgent piedāvā integrāciju ar Dovecot, kā arī ar Zimbra, kas ir jaudīgs biznesa e-pasta risinājums. Klients atbalsta glosārijā piedāvāts priekšapskates numura sastadītājs. Izejošā pārdošana ir efektīvs veids, kā piesaistīt jaunus klientus un palielināt uzņēmuma ieņēmumus.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei garantē personalizētu klientu pieredzi, labāku mijiedarbību ar zīmolu un konkurences priekšrocības.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei

Tīmekļa vietnes, kas piedāvā tērzēšanas programmatūru, var uzlabot klientu pieredzi un palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus. Lielākā daļa uzņēmumu izvēlas integrēt tērzēšanas rīkus savā tīmekļa vietnē. LiveAgent piedāvā bezmaksas tērzēšanas programmatūru ar vairākām integrētām sistēmām un funkcijām, bet ir arī maksas plāni ar vēl vairāk funkcijām. Tērzēšana tiešsaistē var palīdzēt klientiem atrisināt savas problēmas, un tā arī var būt noderīga visā pirkuma procesā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju