PayPal

Kas ir PayPal?

PayPal ir tiešsaistes finanšu pakalpojums, kas nodrošina drošus naudas pārskaitījumus visā pasaulē. Jūsu kontā tiek glabāta nauda, ko pēc tam varat pārskaitīt uz savu bankas kontu vai izmantot kā maksājumu par pakalpojumiem un produktiem.

Kā Jūs to varat izmantot?

Paziņojumos tiek parādīta informācija par jauniem klientiem, veiksmīgu pārdošanu, darījumiem un naudas atmaksu. Varat arī veidot sarunas, pārvaldīt klientus vai pievienot tos sistēmai.

Ieguvumi:

  • Sekojiet līdzi pārdošanas apjomiem, naudas atmaksai un citai informācijai.
  • Pārvaldiet klientus no vadības paneļa

Kā integrēt PayPal ar LiveAgent, izmantojot Zapier

LiveAgent un PayPal integrācijas lapa Zapier vietnē
LiveAgent + PayPal

Zapier ir integrācijas platforma, kas var palīdzēt viegli savienot divas lietotnes, izmantojot īpašu pielāgotu integrāciju. Tā ir lietotājam draudzīga, intuitīva, un iestatīšana aizņem tikai dažas minūtes.

Piedāvājam vienkāršu ceļvedi, kā savienot PayPal ar LiveAgent. Vispirms ir jāizveido Zapier konts. Ja Jums tāds jau ir, piesakieties. Ja tā nav, varat to izveidot, izmantojot šo saiti. Viss, kas nepieciešams, ir Jūsu e-pasta adrese.

Kad esat pabeidzis, dodieties uz LiveAgent un PayPal integrācijas lapu.

PayPal trigera un LiveAgent darbības izvēle
Trigera un darbības izvēle

Ritiniet nedaudz uz leju un atrodiet sadaļu “Savienot LiveAgent + PayPal dažu minūšu laikā”. Šeit varat izvēlēties trigeri un darbību. Šajā gadījumā PayPal trigeris aktivizēs darbību pakalpojumā LiveAgent. Izvēlieties sev piemērotāko.

Piemēram, mēs esam savienojuši trigeri “Veiksmīga pārdošana” ar darbību “Izveidot sarunu”. Kad esat tās izvēlējies, noklikšķiniet uz zilās pogas, lai turpinātu.

PayPal trigeris "Veiksmīga pārdošana" ir savienots ar darbību "Izveidot sarunu LiveAgent".
Pārdošana izraisa sarunu LiveAgent

Šajā sadaļā Jums ir jāizvēlas PayPal konts un jākonfigurē aktivizētājs. Zapier palīdzēs Jums veikt šo procesu. 

PayPal trigera konfigurācija ar "webhook" iestatījumu
PayPal trigera iestatīšana

Jums būs jārediģē Tūlītējo maksājumu paziņojumu (IPN) iestatījumi. Tiem varat piekļūt savā PayPal kontā.

Tūlītējo maksājumu paziņojumu iestatījumu sadaļa pakalpojumā PayPal
IPN iestatījumi

Kad esat pabeidzis, iesakām izmēģināt trigeri, lai pārliecinātos, vai tas darbojas, kā paredzēts. 

Veiksmīgs PayPal "Veiksmīgas pārdošanas" trigera tests
Veiksmīgs trigera tests

Nākamais solis ir konfigurēt LiveAgent darbību. Pārliecinieties, ka esat aizpildījis visus nepieciešamos laukus. Neobligātos laukus var aizpildīt, lai labāk precizētu darbību. Konkrētajā piemērā mēs varam pievienot sīkāku informāciju par mūsu jauno sarunas darbību.

LiveAgent darbības "Izveidot jaunu sarunu" iestatīšana
LiveAgent darbības iestatīšana

Pēc tam veiciet galīgo integrācijas pārbaudi, lai pārliecinātos, vai tā darbojas.

Veiksmīgs PayPal un LiveAgent integrācijas tests
Veiksmīga integrācijas pārbaude

Tagad pārbaudiet savu LiveAgent paneli un apskatiet savus palīdzības pieteikumus. Jums vajadzētu redzēt jaunu sarunu uzreiz pēc testa veikšanas.

Palīdzības pieteikumu skats LiveAgent programmā pēc veiksmīgas integrācijas, izmantojot Zapier
Jauna saruna pēc PayPal pārdošanas

Tas ir viss Jūs veiksmīgi integrējāt PayPal ar LiveAgent. Ja vēlaties veikt citu pielāgotu integrāciju, atgriezieties uz lapas saiti un izmēģiniet citas integrācijas.

Frequently asked questions

Kādam nolūkam lieto PayPal?

PayPal ļauj droši veikt un saņemt maksājumus visā pasaulē kopš 1998. gada. 

 

Kādi ir ieguvumi, izmantojot PayPal ar LiveAgent?

- viegli pārvaldiet klientu informāciju no LiveAgent 

- saņemiet paziņojumus par kompensācijām, pārdošanu un jauniem klientiem.

- - palieliniet klientu apkalpošanas efektivitāti 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Kā sazināties ar PayPal klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

PayPal Palīdzības Dienesta Kontakti

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Tā arī nodrošina pašapkalpošanās un sūdzību pārvaldības sistēmas. Lietotāji var pierakstīties uz demonstrāciju un saņemt jaunākās ziņas par LiveAgent atjauninājumiem un atlaidēm. Quality Unit, LLC ir uzņēmums, kas uztur LiveAgent un piedāvā atbalstu, migrācijas iespējas un piedāvājuma pieprasījumu.

Kopvērtība ir naudā izteikta vērtība vai vērtība, ko kopumā var iegūt no klienta. Kopvērtība ir ļoti spēcīgs cilvēkresursu un finansu rādītājs.

Kopvērtība

Teksts apraksta klienta vērtības svarību un efektīvu metožu izmantošanu klientu apmierinātības uzlabošanai, tādā veidā palielinot uzņēmuma nemateriālo vērtību. Ieteicams izmantot sadaļas ar atsauksmēm un ieteikumiem, lai izveidotu klientiem vērstus produktus un palielinātu lojalitātes rādītājus. E-pasta sagataves var būt noderīgas, lai uzlabotu uzņēmuma atpazīstamību un uzticamību, un tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājums klientu apmierinātības programmatūrai.

Vērtība ir naudas summa, ko persona ir gatava maksāt par uzņēmuma piedāvāto produktu vai pakalpojumu. Vērtība ir ieguvums, ko Jūs saņemat no saviem klientiem.

Vērtība

Labākais veids, kā palielināt uzņēmuma nemateriālo vērtību, ir atspoguļot to visos uzņēmuma paziņojumos, jautājot klientiem un apkopojot viņu atsauksmes. Veidojot klienta vērtību, ir svarīgi ņemt vērā dažādus aspektus un aprēķināt klientu kopvērtību, kas palīdz izstrādāt stratēģijas klientu piesaistei un saglabāšanai. Tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājums klientu apmierinātības programmatūrai, kas uzlabo klientu apkalpošanu un veicina apmierinātu klientu skaitu. Apmierinātības atskaite ir svarīgs uzņēmuma pārskats par to, cik apmierināti klienti ir ar jūsu produktiem un pakalpojumiem.

Organizējiet savu palīdzības dienestu nodaļās un pārvirziet pieteikumus aģentiem, kas ir vispiemērotākie, lai tos atrisinātu.

Nodaļas

LiveAgent ir produktu risinājums, kas veic uzdevumus labāk nekā tā alternatīvas, kas iepriekš tika izmantotas. Daži klienti ir palielinājuši sava uzņēmuma klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot šo risinājumu. LiveAgent ir viegli lietojams un piedāvā noderīgus atskaites līdzekļus, kas uzlabo klientu pieredzi un produktivitāti. Tas ir rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu uzdevumu un uzlabot klientu atbalstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju