Atsauksmes un Ieteikumi

Rosiniet klientus sūtīt jums jaunas idejas un atsauksmes par turpmāko attīstību. Apspriediet katru ideju ar saviem klientiem viegli lietojamā Atsauksmju forumā. Vai zināt, kuras ir funkcijas ir vissvarīgākās jūsu klientiem? Lai viņi balso! Skaidri stāstiet saviem klientiem par ieviešanas gaitu.

Atsauksmju pogas

  • Pievienojot Atsauksmju Pogu jūsu vietnei, apmeklētāji var sniegt atsauksmes un ieteikumus vai balsot par jau esošajiem.
  • Tiklīdz klients nosūta Atsauksmi, tiek izveidots pieteikums, lai jūs nepalaistu garām ziņu un vajadzības gadījumā varētu atbildēt.
  • Jums var būt vairākas atsauksmju pogas, kas veic meklēšanu dažādos Atsauksmju paneļos

Apkopojiet svarīgas atsauksmes no saviem klientiem, ievietojot Atsauksmju pogu jebkurā vietā savā tīmekļa vietnē. Pielāgojiet Atsauksmju pogu, lai tā atbilstu jūsu uzņēmuma noformējumam.

Izvēlieties kādu no vairākām iepriekš definētām Atsauksmju pogu pozīcijām un stiliem:

Neatrodat piemērotāko stilu jūsu atsauksmju pogai? Neuztraucieties, jūs varat izveidot pielāgotu stilu, augšupielādējot attēlu vai rakstot savu HTML kodu.

Allow your customers to search for help

Add a search bar to your knowledge base to make it easier than ever to find important information. Try it today. No credit card required.

Zināšanu bāzes resursi

Papildinformācija

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^