2-pakāpju pārbaude

Izmantojot divpakāpju pārbaudi (to sauc arī par 2 faktoru autentifikāciju), jūs aizsargāsit savu LiveAgent kontu gan ar paroli, gan papildu kodu no Google Autentifikatora mobilās lietotnes.

Iespējojiet divpakāpju pārbaudi, lai nodrošinātu sava LiveAgent konta drošību.

Vai jums tas vajadzīgs?

2-pakāpju pārbaude ir papildu līdzeklis, ko ieteicams izmantot. Tā jūsu LiveAgent kontam pievieno lielāku drošību. Ja ir iespējota divpakāpju pārbaude, visiem mēģinājumiem pieteikties jūsu kontā ir jāpievieno Google Autentifikatora lietotnē ģenerētais kods. Divpakāpju pārbaude var palīdzēt pasargāt jūs no nezināmas personas pat tad, ja tām ir jūsu parole.

Kas mainās, ja savā profilā iespējojat divpakāpju pārbaudi?

  • Piesakoties savā kontā, bez lietotājvārda un paroles jums tiks lūgts ierakstīt arī 6 ciparu drošības kodu no Google Autentifikatora
  • Google Autentifikators ģenerē drošības kodu ik pēc 30 sekundēm.
  • pārrakstiet kodu no lietotnes pieteikšanās ekrāna laukā “Pārbaudes kods”
Google-Autentifikators
Google Autentifikators

More secure than ever

Turn on 2-factor authentication to ensure your customer’s data is always secure. Try it today for free. No credit card required.

Zināšanau bāzes resursi

Uzziniet vairāk

Attālinātā autentifikācija ļauj lietotājiem pieteikties, izmantojot ārējās platformas, tostarp sociālo mediju vienotās pierakstīšanās pakalpojumu sniedzējus, kā, piemēram, Facebook vai Google.

Attālinātā autentifikācija

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, datu migrāciju un alternatīvas integrācijas iespējas. Pierakstīšanās uz demonstrāciju ir pieejama. Noteikumi, drošības noteikumi un privātuma politika ir pieejami uzņēmuma vietnē.

Izvēlieties no mūsu paroles atiestatīšanas e-pasta sagatavēm, lai palīdzētu lietotājiem atiestatīt savas paroles klientu portālā.

Paroles atiestatīšanas e-pasta sagataves

LiveAgent piedāvā dažādas programmatūras, ieskaitot klientu apkalpošanu, VoIP tālruņu sistēmas un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmums piedāvā bezmaksas izmēģinājuma variantu un sadarbības programmu ar partneriem. LiveAgent ir balvots un sertificēts, un to var integrēt ar citas programmatūras. Vietne piedāvā arī informāciju, seminārus un salīdzinājumu rīkus.

Vai jūs izmantojat klientu atbalsta dienestu no sava Google e-pasta konta? Pārejiet uz nākamo līmeni un pārejiet uz LiveAgent jau šodien.

Pārejiet no Gmail?

LiveAgent ir pieejams par saprātīgām cenām un tiešsaistes čata rīku risinājums, kas uzlabo klientu apkalpošanu. To izmanto daudzas uzņēmumu organizācijas un tas rada labu ietekmi uz uzņēmējdarbības apjomu. LiveAgent tiek ieteikts visiem, kas vēlas uzlabot savu klientu pieredzi un produktivitāti.

Vienota pierakstīšanās ir noderīgs elements, jo tas nodrošina labāku lietotāja pieredzi un ērtības. Klienti var izmantot sso kopā ar citām uz php balstītām tīmekļa lietojumprogrammām

Vienota pierakstīšanās

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzām funkcijām, integrācijām ar citiem pakalpojumiem, atbalsta portalu un datu migrācijas iespējām. Programmē ir iekļauti klientu datubāze, palīdzības pieteikumu pārvaldība un piemērotība klientu apkalpošanai, tālruņa sistēmai un pircēju portālu programmatūrai. Ieviešot klientu portālus, uzņēmumi var samazināt atbalsta apjoma izmaksas. LiveAgent piedāvā arī demonstrācijas un bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju