Sakiet ardievas lēnai programmatūrai

Pārslēdzieties uz LiveAgent un mēs bez maksas pārcelsim jūsu datus no Freshdesk.

 • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Neprasam kredītkarti    
 • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Jau izmanto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Migrējat no Freshdesk?

Liveagent piedāvā nemanāmu Freshdesk migrāciju, ko var veikt mūsu API vai mūsu atbalsta speciālisti. Vienkārši izvēlieties sev tīkamāko metodi, un var sākties Freshdesk datu migrācija!

 • Badge for front runner in real estate CRM software
Import tickets from Freshdesk to LiveAgent | Live Agent01:40Youtube video: Import tickets from Freshdesk to LiveAgent
Live Agent

Izmantojiet mūsu Freshdesk migrācijas spraudni

Jūs esat tikai pāris klikšķu attālumā no Freshdesk datu pārsūtīšanas uz LiveAgent. Jums tikai jāpiesakās savā LiveAgent informācijas panelī un jānoklikšķina uz aktivizēšanas slīdņa spraudņos. Freshdesk migrācijai būs nepieciešama tikai jūsu API atslēga — papildu programmēšana nav nepieciešama.

Bezmaksas Freshdesk migrācija

Sazinieties ar mums, izmantojot tiešsaistes čatu vai e-pastu, lai informētu mūs par to, ka vēlaties migrēt datus no Freshdesk. Mēs droši migrēsim visus jūsu datus bez maksas. Tikmēr variet atsēsties, atpūsties un baudīt tasi kafijas.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus iespējams migrēt no Freshdesk

Personas

Viegli migrēt aģentus, administratorus, gala lietotājus un klientus.

Birkas

Migrējiet visas savas nodaļas un pieteikumu birkas.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, papildlaukus un pieteikumu laukus.

Datu migrēšanas no Freshdesk uz LiveAgent priekšrocības

Customer providing review for service on mobile phone

Izcils klientu atbalsta dienests

Mūsu aģenti ir gatavi jums palīdzēt tikt galā ar jebkuru no problēmām 24/7.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Atbalsta dienests ar visām nepieciešamajām funkcijām

Mūsu programmatūra piedāvā vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas, kas papildinātas ar vairāk nekā 40 integrācijām.

Person collecting papers into the net

Ievērojami ietaupījumi un ieguldījumu atdeve

Liveagent piedāvā beztermiņa bezmaksas paketi, kā arī vēl trīs paketes par izdevīgu cenu.

Multilingual support in LiveAgent

Vairāku valodu atbalsts

Liveagent ir pieejams 43 dažādās valodās (daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet no Freshdesk jau šodien

Liveagent ir visvairāk apskatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra MVU 2019. un 2020.gadā. Pievienojieties tādām kompānijām kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, lai sniegtu pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem.

$9 mēnesis

Small business

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 mēnesis

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 contact form

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kā varat migrēt no Freshdesk uz LiveAgent?

Lai migrētu no Freshdesk uz LiveAgent, varat sazināties ar mūsu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību, vai izmantot bezmaksas migrācijas spraudni.

Kādus datus iespējams pārcelt no Freshdesk uz LiveAgent?

Jūsu uzņēmums no Freshdesk uz LiveAgent var migrēt, piemēram, pieteikumus, administratorus, aģentus, klientu informāciju, birkas, pielikumus un daudz ko citu.

Related Articles to Freshdesk migrācija
Pārslēgšanās uz LiveAgent ir vienkārša ar migrācijas spraudņiem. Migrācijas spraudņi bez grūtībām pārsūta datus no iepriekšējā risinājuma uz LiveAgent.

Migrācijas spraudņi

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, Pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums piedāvā demonstrācijas un atjauninājumu jaunumus, kā arī sociālo tīklu iespējas un atbalsta portālu. Quality Unit, LLC ir uzņēmuma īpašnieks.

Veiciet bezmaksas migrāciju no SpiceWorks uz LiveAgent jau šodien. Mēs varam pārvietot visus Jūsu pieteikumus, kontaktus, aģentu profilus, atsauksmes un daudz ko citu.

Vēlaties pāriet no SpiceWorks?

LiveAgent ir inovatīva programmatūra, kas palīdz veicināt klientu lojalitāti un palielināt ieņēmumus, nodrošinot zibenīgas atbildes un neaizmirstamu klientu pieredzi. Kopš dibināšanas 2006. gadā, LiveAgent ir kļuvis par populāru un augstu novērtētu palīdzības dienesta risinājumu, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē.

Migrējiet no osTicket uz LiveAgent ar mūsu komandas atbalstu un iegūstiet piekļuvi daudzkanālu palīdzības pieteikumu risinājumam.

Atvadieties no osTicket

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas nodrošina daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēmu. Izmantojiet to bez maksas, izmēģinot to 14 dienas. Ar LiveAgent migrējiet datus no osTicket un nodrošiniet labāku klientu apkalpošanu ar visaptverošu risinājumu. Reģistrējieties un izveidojiet kontu bez maksas, un izvēlieties Jūsu LiveAgent subdomēna nosaukumu.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent? Ļaujiet mums migrēt Jūsu datus Jūsu vietā! Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet ar viņiem datu pārnesi.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent?

LiveAgent piedāvā valodai pielāgojamus logrīkus un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. To izmanto uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tiešsaistes tērzēšanas iespējas par cenu no $15/mēn. Migrējiet savus datus no Smartsupp un nodrošiniet saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Šajā tekstā tiek aprakstīta programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, kā piemēram, reāllaika čatu, atskaites un analīzes, pašapkalpošanās portālus, sociālo mediju integrāciju, pieteikumu un darba plūsmu pārvaldību, zvanu centra un e-pasta pārvaldību, kā arī veiktspējas un zināšanu bāzes pārvaldību. Salīdzinot ar citām programmatūrām, šī saņem augstus vērtējumus gan par lietošanas ērtumu, klientu servisu, kā arī vērtību. Cena aģentam mēnesī ir salīdzinoši zema, bet piedāvā arī brīdinājumus, eskalācijas, automātisku pārvirzīšanu un gaidīšanas rindu pārvaldību. Tiek piedāvāts arī veiktspējas mērījumi, lai sekotu līdzi savu vietnes apmeklētāju uzvedībai.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties vadošajiem uzņēmumiem, nodrošinot labāku atbalstu ar LiveAgent.

Datu migrācija no CallHub uz LiveAgent

LiveAgent ir Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Uzziniet vairāk par to, kā to izmantot, lai nodrošinātu pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem, pievienojoties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. $39/mēn.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju