Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

Ja plānojat pāriet uz LiveAgent un pārvietot datus no Chaport, sazinieties ar mums. Mūsu atbalsta aģenti labprāt palīdzēs Jums migrēt datus bez maksas!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim Jūsu datus bez maksas

Paņemiet pauzi un atpūtieties, kamēr mēs parūpēsimies par Jūsu datiem. Tas Jums neko nemaksās, un Jūsu dati no Chaport uz LiveAgent tiks pārnesti īsā laikā. Sazinieties ar mums un pārrunājiet migrāciju ar mūsu atbalsta speciālistiem.

Vēlaties veikt migrāciju patstāvīgi?

Pašlaik mēs strādājam pie Chaport migrācijas spraudņa. Sekojiet līdzi, lai saņemtu vairāk informācijas.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu pārnest no Chaport?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Esat gatavs migrēt no Chaport uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieguldījumu atdevi

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem.

Woman overflowing with ideas

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Chaport jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem

$29 /mēn.
Package Name

Viss iekļauts

Ideāli piemērots dažāda lieluma uzņēmumiem un lieliem uzņēmumiem

$39 /mēn.

Vēlaties pāriet no citas tiešsaistes tērzēšanas programmatūras?

Migrējiet savus datus no jebkura no zemāk uzskaitītajiem palīdzības dienesta risinājumu sniedzējiem bez maksas. Pārejiet jau šodien. Mēs esam par Jums parūpējušies.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arMigrācija no Chaport
Ievietojiet attēlus palīdzības pieteikumu teksta pamatdaļā, izmantojot LiveAgent funkciju - Copy and Paste (Kopēt un ielīmēt). Lasiet par to rakstā un skatieties mūsu video.

Attēlu kopēšana un ielīmēšana

LiveAgent ir platforma klientu atbalsta risinājumiem, kas piedāvā daudzus instrumentus, lai uzlabotu saziņu ar klientiem, tostarp tiešsaistes čatu rīku un pielikumu funkciju. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. LiveAgent ir balvām un sertifikātiem tāpat kā partneru programma, akadēmija, emuārs, glosārijs, tīmekļa semināri, rakstīšanas tests un izmaksu kalkulators. Čata rīks nodrošina vienkāršu piekļuvi un atbalstu visās mājaslapas sadaļās.

Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent ir Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte jau to izmanto. LiveAgent piedāvā daudzus integrāciju, multivalodu atbalstu un neaizstājamu 24/7 klientu servisu par sākuma cenām no $29.

Iepazīstieties ar labāko zvanu centra programmu izvēli tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu zvanu centra programmatūru un paceliet klientu apkalpošanu līdz debesīm.

Zvanu centra programmatūra

LiveAgent piedāvā vairākas funkcijas, piemēram, dažādus klientu apkalpošanas veidus un integrācijas. Arī citi risinājumi, piemēram, Five9 un UJET, ir vērts izvērtēt klientu apkalpošanai. Integrētās pastkastes uzlabo klientu apkalpošanu un drošību. LiveAgent ir ieteicams, lai uzlabotu klientu pieredzi un produktivitāti.

Veiciet vairākas darbības vienlaicīgi, izmantojot masveida darbības. Ar diviem klikšķiem varat atrisināt, pārsūtīt vai dzēst palīdzības pieteikumus LiveAgent programmā.

Masveida darbības

LiveAgent piedāvā daudzas pārvaldības programmatūras funkcijas un izmantojot to var uzlabot klientu apkalpošanu un aģenta efektivitāti. Iesakām izmantot atlaides vai stimulu, lai iegūtu klientu atsauksmes un piedāvāt tiešsaistes tērzētavu uzņēmuma mājaslapā. Lai panāktu produktīvu attālinātu darbu, nepieciešams nodrošināt nepieciešamos rīkus, kultūru un uz izveidot pamatvērtību sarakstu.

Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Piedāvā daudzas pakalpojumu iespējas, ieskaitot pašapkalpošanās portālu, SLA pārvaldību, sociālo mediju integrāciju un klientu atbalstu. Augstas kvalitātes rīki un 24/7 atbalsts.

Streamline your workflow and complete any task efficiently. Choose from a variety of checklists and start improving immediately.

Kontrolsaraksti

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un vairākas citu programmatūras. Tā nodrošina piedāvājumu datu migrācijai, uzņēmuma atbalstu, integrācijas un daudz ko citu. Tāpat tas piedāvā demonstrācijas, bezmaksas darbības izmēģinājumus un atjauninājumu ziņas. LiveAgent ir Quality Unit, LLC uzņēmuma produkts ar privātuma politiku un drošības noteikumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x