Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

Ja plānojat pāriet uz LiveAgent un pārvietot datus no Chaport, sazinieties ar mums. Mūsu atbalsta aģenti labprāt palīdzēs Jums migrēt datus bez maksas!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim Jūsu datus bez maksas

Paņemiet pauzi un atpūtieties, kamēr mēs parūpēsimies par Jūsu datiem. Tas Jums neko nemaksās, un Jūsu dati no Chaport uz LiveAgent tiks pārnesti īsā laikā. Sazinieties ar mums un pārrunājiet migrāciju ar mūsu atbalsta speciālistiem.

Vēlaties veikt migrāciju patstāvīgi?

Pašlaik mēs strādājam pie Chaport migrācijas spraudņa. Sekojiet līdzi, lai saņemtu vairāk informācijas.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu pārnest no Chaport?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Esat gatavs migrēt no Chaport uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieguldījumu atdevi

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem.

Woman overflowing with ideas

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Chaport jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem

$29 /mēn.
Package Name

Viss iekļauts

Ideāli piemērots dažāda lieluma uzņēmumiem un lieliem uzņēmumiem

$39 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

Vēlaties pāriet no citas tiešsaistes tērzēšanas programmatūras?

Migrējiet savus datus no jebkura no zemāk uzskaitītajiem palīdzības dienesta risinājumu sniedzējiem bez maksas. Pārejiet jau šodien. Mēs esam par Jums parūpējušies.

Related Articles to Migrācija no Chaport
LiveAgent ir 1. vietā starp palīdzības dienesta programmatūrām maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, lai nodrošinātu pasaules klases klientu atbalstu.

Pārejat no Tawk uz LiveAgent?

LiveAgent ir Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, kas saņēmis atsauksmes no klientiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē mazajiem un profesionāliem tirgotājiem, un var tikt izmēģināts bezmaksas.

Liveagent bezmaksas izmēģinājums. Vai vēlaties pārvietot datus no SupportBee uz Liveagent? Piedāvājam Jums datu migrāciju bez maksas. Zvaniet mums un sāciet datu migrāciju jau šodien!

Vēlaties migrēt no SupportBee uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kas spēj pielāgoties dažādām valodām un iekļauj 43 dažādus tulkojumus. Programma ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un to lieto uzņēmumi, piemēram, Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā arī palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē, ko var izmēģināt par $15 vai $29 mēnesī atkarībā no piedāvājuma. Migrācijas iespējas ir pieejamas no SupportBee.

Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Intercom migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārnešana no Intercom uz LiveAgent ir ātra.

Aizejat no Intercom?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas nodrošina pasaules līmeņa atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Tas ir saņēmis daudz pozitīvu atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 programmatūra savā jomā 2020. gadā. Tas ir pieejams par cenu no $15/mēn. Migrācija no Intercom ir iespējama jau šodien.

Vai vēlaties pārvietot savus datus no Samange uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu pārsūtīšanu, kā arī datu pārvietošanas spraudņus helpdesk programmatūrām, ieskaitot Samanage. Lai izveidotu kontu, jāizvēlas subdomēna nosaukums, ko parasti nosaka uzņēmuma vai komandas nosaukums. Noteikumi un privātuma politika ir jāapstiprina. Atbalsta speciālisti palīdzēs datu pārvietošanas procesā.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent? Ļaujiet mums migrēt Jūsu datus Jūsu vietā! Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet ar viņiem datu pārnesi.

Pārejat no Smartsupp uz Liveagent?

LiveAgent piedāvā valodai pielāgojamus logrīkus un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. To izmanto uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tiešsaistes tērzēšanas iespējas par cenu no $15/mēn. Migrējiet savus datus no Smartsupp un nodrošiniet saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju