Datu migrācija no CallHub uz LiveAgent

Mūsu tehniskā atbalsta speciālisti labprāt palīdzēs Jums veikt datu migrāciju uz LiveAgent. Mēs droši pārnesīsim visus Jūsu datus no CallHub uz LiveAgent bez uztraukuma par datu pazušanu. Pārejiet uz LiveAgent jau šodien!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Bezmaksas migrācija no CallHub

Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu tiešsaistē, un pārrunājiet migrāciju no CallHub uz LiveAgent ar mūsu atbalsta aģentiem. Jūs varēsiet atvilkt elpu un atpūsties, kamēr mēs parūpēsimies par Jūsu datiem un droši pārvietosim tos uz Jūsu jauno LiveAgent kontu.

Vēlaties veikt migrāciju uz LiveAgent patstāvīgi?

Pašlaik strādājam pie īpaši CallHub paredzēta migrācijas spraudņa. Sekojiet līdzi, lai iegūtu vairāk informācijas.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kādus datus es varu pārnest no CallHub?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Esat gatavs migrēt no CallHub uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Customer providing review for service on mobile phone

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieguldījumu atdevi

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem.

Woman overflowing with ideas

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no CallHub jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Viss iekļauts

Piemērots maziem uzņēmumiem, aģentūrām un pat lielām korporācijām.

$39 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Migrācija no CallHub
LiveAgent support portal

LiveAgent support portal

LiveAgent is a versatile helpdesk software that provides integrated customer support through various channels, including ticketing, live chat, social media, and voice helpdesk. Their software is accessible from anywhere, with SSL security. They offer various tutorials and technical support, including tips and tricks, customizations, and billing and payments support. They have received awards and certificates and have a frequently asked questions section that addresses common inquiries. LiveAgent also provides guides on how to make REST calls in PHP, create chat buttons, and setup Facebook Applications.

Apkopojiet vairāk informācijas par palīdzības pieteikumiem, izmantojot palīdzības pieteikumu laukus. Palīdzības pieteikumu laukus var pielāgot, norādot vairāk informācijas, lai palīdzētu tos sakārtot.

Palīdzības pieteikumu lauki

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar plašu funkciju klāstu, kas ietver pašapkalpošanās programmu, ienākošo zvanu centra programmu un sūdzību pārvaldības sistēmu. LiveAgent piedāvā arī dažādas integrācijas iespējas un atbilstību VoIP tālruņa sistēmai. Jauniem lietotājiem iespējams izmēģināt bezmaksas demo versiju. Quality Unit, LLC ir uzņēmums, kas izstrādājis LiveAgent.

Vai vēlaties pāriet no LiveCall? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pariet no LiveCall?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra SMB, ko novērtējuši uzņēmumi kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Tas nodrošina pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem. LiveAgent ir ideāls visiem uzņēmumiem, gan maziem, gan lieliem, un ir pieejams par $39/mēn.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

Vai vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas pāreju no Helpcrunch uz savu platformu, kurai jāizvēlas subdomēna nosaukums un jāizveido konts. Klientiem tiek garantēta datu drošība un atbilstība Noteikumiem un Privātuma Politikai. Pāreja ir bezmaksas un prasa sazināties ar atbalsta darbiniekiem.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Vai vēlaties pāriet no Vision uz LiveAgent? Mēs Jums palīdzēsim!

Pārejat no Vision uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, kā arī 43 dažādu tulkojumu atbalstu. Uzņēmums ir novērtēts kā Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un ir pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi sākas ar $15/mēn.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju