Meklējat alternatīvu CallHub?

Vai Jums ir nepieciešams specializēts zvanu centrs par nemainīgu cenu? LiveAgent piedāvā iespēju izveidot savu virtuālo zvanu centru un vienkārši un efektīvi sniegt atbalstu saviem klientiem.

Izmēģiniet LiveAgent šodien bez maksas, lai iepazītos ar visiem lieliskajiem rīkiem un funkcijām, kas pieejamas par vienu cenu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Neaprobežojieties tikai ar zvaniem.
Izmantojiet vairākus kanālus. Izmantojiet LiveAgent!

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two solutions

Jaudīga CallHub alternatīva

Ja vēlaties koncentrēties ne tikai uz zvaniem, bet piedāvāt klientiem arī ko vairāk, LiveAgent ir pareizā izvēle. Pievienojiet visu, kas nepieciešams, lai atvieglotu Jūsu darba plūsmu – e-pasta kontus, ātrāko tērzēšanu tiešsaistē, zvanu centru, sociālo mediju atbalstu un zināšanu bāzi.

Turklāt, tas viss par saprātīgu cenu! LiveAgent piedāvā trīs izdevīgus tarifu plānus, kas neapdraudēs Jūsu budžetu. Par fiksētu ikmēneša maksu Jūs varēsiet neierobežoti atbildēt uz zvaniem un klientu pieprasījumiem.

Zvanu centra atbalsts

Sniedziet klientiem atbalstu pa tālruni. Iestatīšana ir vienkārša un aizņem tikai dažas minūtes. Kad tas ir izdarīts, varat sniegt atbalstu, izmantojot pārlūkprogrammu, tālruni vai jebkuru citu aprīkojumu, ko esat ieradis izmantot.

Nav nepieciešams izmantot trešo pušu pakalpojumus, LiveAgent parūpēsies par visu Jūsu vietā.

Voice and video calls supported

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Zvanu centra atbalsts

Papildus daudzām citām funkcijām LiveAgent atbalsta arī zvanu centra integrāciju. To var ātri un vienkārši iestatīt!

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkciju, kas atvieglos Jūsu darba plūsmu un padarīs to patīkamāku.

Pieņemamas cenas

LiveAgent ir efektīvs risinājums par saprātīgu cenu. Izvēlieties vienu no trim mūsu maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas lai personalizētu savu palīdzības dienestu.

Do more customer support for less money

Iegūstiet visu nepieciešamo par fiksētu maksu

Nodrošiniet saviem aģentiem visu nepieciešamo, lai sniegtu vislabāko klientu atbalstu par fiksētu maksu. Tiklīdz esat samaksājis par tarifu plānu, vairs nav nekādu papildu maksu, un Jums nav jāuztraucas par budžeta pārtēriņu.

LiveAgent piedāvā trīs maksas tarifu plānus ar funkcijām, kas piemērotas jebkuram uzņēmumam. Ja vēlaties kaut ko papildus, varat iegādāties atsevišķas funkcijas un izmantot tās, cik vien vēlaties, par vienu fiksētu maksu.

Esat gatavs pārmaiņām?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi ir pārgājuši uz LiveAgent

Saistītie Raksti arAlternatīva CallHub
Sazinieties ar kolēģiem pa tālruni un ātri atrisiniet problēmas, izmantojot iekšējos zvanus. Iekšējie zvani ir vienkāršs un ērts savienojuma izveides veids.

Iekšējie zvani

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzvalodu atbalstu un palielina klientu apmierinātību ar pielāgojamām funkcijām.

Vai meklējat alternatīvu Novocall? Neskatieties tālāk, LiveAgent var pārņemt darbu. Apskatiet tās galvenās iezīmes un iespējas jau tagad.

Vai meklējat alternatīvu Novocall?

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar dažādām funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un reklāmas guvumu. Cena ir pieņemama, funkcijas pielāgojamas.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

Meklējat alternatīvu Chaport?

LiveAgent piedāvā dažādas funkcijas un pielāgojamību, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, reklāmas guvumu un konversijas likmes. Cena ir pieņemama.

Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Klientu servisa programmatūra

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas apvieno vairākas funkcijas, tai skaitā tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un klientu portālu. Tas piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu un dažādus plānus atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Integrējieties ar sociālajiem tīkliem un uzlabojiet klientu atbalstu.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, kas nodrošina klientu atbalstu un apmaiņu. Pielāgojiet logrīku sava zīmola vajadzībām.

Vai meklējat alternatīvu risinājumu Gist? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par tā priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un sniedziet labāku atbalstu.

Meklējat alternatīvu Gist?

Crisp?LiveAgent ir novērtēta palīdzības dienesta programmatūra, kas apvieno čatu, tiketingu un automatizāciju, nodrošinot klientu atbalstu un labu integrācijas iespēju piedāvājumu. LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x