Meklējat alternatīvu Tidio?

Atklājiet, kāpēc LiveAgent ir labākā Tidio alternatīva tirgū.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Apnikusi jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Pārejiet uz mūsu daudzkanālu klientu saziņas programmatūru un ļaujiet klientiem ērti sazināties ar Jums, izmantojot viņu iecienītākos kanālus. Uzlabojiet mijiedarbību ar klientiem, izmantojot palīdzības pieteikumus e-pastā, tiešsaistes čatu, sociālos medijus, zvanu centru vai zināšanu bāzi.

Viss ir pieejams vienā vienotā sistēmā, kas izveidota ērtai lietošanai. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un uzlabojiet klientu apmierinātību ar LiveAgent.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Ietaupiet ar LiveAgent

Tidio un LiveAgent tuvplānā

< td>Zvanu centrs< tr>< /tr>
FunkcijaLiveAgentTidio
Pieteikumu apstrāde✅Jā❌Nē
Tiešsaistes čats✅Jā✅Jā
✅Jā❌Nē
Pašapkalpošanās< /strong>✅Jā❌Nē
Facebook ✅Jā✅Jā
Twitter✅Jā❌ Nē
Instagram✅Jā❌Nē
Viber✅Jā✅Jā
WhatsApp< /strong>✅Jā✅Jā
Zināšanu bāze✅Jā❌Nē
Klientu forums✅Jā❌Nē
Automatizācija un nosacījumi✅Jā❌Nē
API✅Jā✅Jā
< strong>Interaktīvā balss atbilde (IVR) ✅Jā❌Nē
Videozvani✅Jā❌Nē
Neierobežota vēsture ✅Jā✅Jā
Neierobežots mājaslapu skaits✅Jā ✅Jā
Neierobežotas čata pogas✅Jā✅Jā
Neierobežoti pieteikumi/e-pasti✅Jā❌Nē
Neierobežots zvanu ieraksts✅Jā❌Nē
Neierobežots 24/7 atbalsts✅Jā✅Jā
Chat button gallery in Live chat software - LiveAgent

Ātrākais tirgū pieejamais čata rīks

Čata pakalpojums ir ātra un uzticama saziņas iespēja ar klientiem. LiveAgent čata pakalpojums ir visātrākais tirgū – čata attēlošanas ātrums ir 2,5 sekundes. Tas papildināts arī arlieliskām funkcijām, kas var uzlabot klientu iesaisti un aģentu produktivitāti.

Reāllaika rakstīšanas skats ļauj redzēt, ko klienti raksta, pirms viņi nospiež taustiņu “sūtīt”, savukārt proaktīvi tērzēšanas uzaicinājumi mudina klientus sazināties ar jums. Apskatiet pilnu funkciju sarakstu vai izmēģiniet tās.

Apstrādājiet čata sarunas kā profesionālis, izmantojot mūsu čata platformu

Atrisiniet klientu jautājumus, izmantojot vairāk kanālu

Tidio čats ir lielisks rīks klientu atbalsta nodrošināšanai. Tomēr ne katrs palīdzības dienests var paļauties tikai uz čatu, lai sniegtu apbrīnojamu atbalstu klientiem. Tieši tāpēc LiveAgent piedāvā e-pasta pieteikumu apstrādi, tiešsaistes čatu, zvanu centru, klientu portālu, Viber, WhatsApp un sociālos medijusFacebook, Twitter and Instagram.

Veidojiet labākas attiecības ar klientiem un ļaujiet klientiem sasniegt jūs no jebkuras svarīgas tiešsaistes vietas. Izmēģiniet to jau šodien un ieraugiet, kā uzlabot savu palīdzības dienestu, izmantojot daudzkanālu pieteikumu apstrādi.

Reports in Help desk software - LiveAgent

Palīdzības dienesta platforma ar inteliģentu ziņojumu pārvirzīšanu

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Animated Gifs in help desk ticket answers - LiveAgent

Vieglāka klientu pieredzes pārvaldība

LiveAgent ir papildināts ar uzlabotām funkcijām visiem Jūsu plānā pieejamajiem rīkiem un saziņas kanāliem. Pārvaldiet savus kontaktus un izmantojiet uzlabotu filtrēšanu, lai šķirotu no klientiem saņemtos ziņojumus. Izveidojiet pielāgotus IVR kokus savam zvanu centram.

Izveidojiet pielāgotas čata un zvanu pogas vai pielāgojiet savu zīmolu un rakstu stilu klientu portālā. Apskatiet pilnu funkciju sarakstu, lai redzētu, ko iespējams paveikt ar LiveAgent.

Inovatīva programmatūra

Vai zinājāt?

2006.gadā dibinātais LiveAgent bija pirmais risinājums tirgū, kas piedāvāja tiešsaistes čata un palīdzības dienesta iespējas. 2023.gadā visaugstāk novērtētais un visvairāk apskatītais palīdzības dienesta risinājums tirgū ir LiveAgent, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē.

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Paaugstiniet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomus, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Mēs varam parādīt Jums pārsteidzošu lietotāja pieredzi

Mēs saprotam, ka klientu atbalsta sniegšana var būt grūts darbs, ja nav neviena, kas varētu Jums palīdzēt. Tāpēc mūsu klientu atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā ikvienam, kas vēlas uzzināt ko jaunu vai kam nepieciešama palīdzība kāda jautājuma risināšanā.

LiveAgent ir daudz apmierinātu klientu, un arī Jūs varat kļūt par vienu no tiem. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien un uzziniet, kā mēs to darām, vai arī apskatiet mūsu atsauksmes un izlasiet, kāpēc klienti izvēlējās pāriet uz LiveAgent.

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādes sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums nodrošināt izcilu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Vai esat gatavs izmēģināt mūsu klientu atbalsta platformu?

Uzlabojiet savu saziņu ar klientiem jau šodien un sāciet bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu. Te nav nekādu zemūdens akmeņu un nav nepieciešama kredītkartes informācija. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Apskatiet mūsu mājaslapu un pārlūkojiet to, lai iegūtu vairāk informācijas par LiveAgent. Noteikti noskatieties mūsu apskates video, lai redzētu LiveAgent darbībā.

Saistītie Raksti arAlternatīva Tidio
Liveagent piedāvā vairāk nekā 175 noderīgas funkcijas, tiešsaistes čatu, e-pasta integrāciju, zvanu centra atbalstu. Sazinieties ar klientiem, izmantojiet čatu mājaslapā.

Meklējat alternatīvu Birdseed?

Ietaupiet līdz pat 26% izmantojot LiveAgent. Birdseed trūkst dažādu funkciju un piedāvājumiem. Paplašiniet savu biznesu ar LiveAgent.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks tirgū, kas nodrošina klientu atbalstu un apmaiņu. Pielāgojiet logrīku sava zīmola vajadzībām.

Pārejiet uz lielisku čata programmatūru ar daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu. Uzlabojiet savu palīdzības dienestu, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un daudz ko citu.

Meklējiet alternatīvu Userlike?

LiveAgent piedāvā inovatīvas tiešsaistes klientu apkalpošanas iespējas, palīdzot uzlabot darbplūsmu un reklāmguvumu klientu atbalstam.

Liveagent piedāvā vairāk iespēju, ja runa ir par klientu atbalsta sniegšanu. Tas ir pilnīgs risinājums jūsu biznesam. Izvēlieties vienu no mūsu trim maksas paketēm vai izvēlieties atsevišķus līdzekļus.

Meklējatalternat;ivu Vision?

LiveAgent piedāvā uzlabotu klientu apmierinātību un reklāmguvumu ar pieņemamām cenām, palielinot produktivitāti un sniedzot pielāgojamus līdzekļus.

Pārejiet no Hesk uz LiveAgent un iegūstiet daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēmu, kas pārvalda sociālos medijus un īpaši ātru čata logrīku.

Meklējat Alternatīvu Hesk?

- Komerciālā summarizācija: TEXT ENDS.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x