Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

Ļaujiet mums migrēt Jūsu datus Jūsu vietā! Mūsu atbalsta speciālisti ar prieku palīdzēs Jums migrēt visus Jūsu datus no Verloop uz LiveAgent bez maksas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
server - illustration

Bezmaksas datu pārsūtīšana!

Sazinieties ar mūsu atbalsta speciālistiem un pārrunājiet ar viņiem datu migrāciju! Mēs parūpēsimies par visiem Jūsu datiem bez maksas. Tikmēr Jūs varēsiet mierīgi atpūsties, līdz būsiet gatavs izmantot savu jauno LiveAgent kontu.

Vēlaties migrēt patstāvīgi?

LiveAgent piedāvā migrācijas spraudņus palīdzības dienesta programmatūrām, un pašlaik mēs strādājam pie Verloop migrācijas spraudņa. Turpiniet sekot līdzi, lai saņemtu vairāk informācijas.

monitor plug in - illustration

Kādus datus es varu pārnest no Verloop?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Esat gatavs migrēt no Verloop uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Verloop jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Pārejat no citas programmatūras?

Migrējiet savus datus no jebkura no zemāk uzskaitītajiem palīdzības dienesta risinājumu sniedzējiem bez maksas. Pārejiet jau šodien. Mēs esam par Jums parūpējušies.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arMigrācija no Verloop
Izvēlieties Jūsu LiveAgent subdomēna nosaukumu, lai uzlabotu klientu iesaisti un pārdošanas rezultātus, izmantojot čata ielūgumus. LiveAgent nodrošina visaptverošu pamācību par čata ielūgumu izveidi un iestatīšanu. Uzticamas klientu apkalpošanas programmatūras uzņēmums.

Kā izveidot Čata ielūgumus LiveAgent sistēmā

Izvēlieties Jūsu LiveAgent subdomēna nosaukumu, lai uzlabotu klientu iesaisti un pārdošanas rezultātus, izmantojot čata ielūgumus. LiveAgent nodrošina visaptverošu pamācību par čata ielūgumu izveidi un iestatīšanu. Uzticamas klientu apkalpošanas programmatūras uzņēmums.

Kayako Migracija

Pārejat no Kayako?

LiveAgent piedāvā bezmaksas datu migrāciju no Kayako uz LiveAgent. Izpētiet sīkāk un veiciet savu bezmaksas migrāciju jau šodien.

Personalizējiet LiveAgent web čata, kontaktēšanās vai atsauksmju logrīku valodu un sniedziet klientiem atbalstu dažādās valodās.

Valodām pielāgoti logrīki

LiveAgent offers customer communication management software that is adaptable to various languages with free trials available. Their software includes self-service and incoming call center features, as well as complaint management systems, buyer portals, and email management software. They also offer webinars, writing tests, and cost calculators, making them a valuable partner for businesses. The company emphasizes the need for businesses to maintain customer and employee satisfaction. LiveAgent delivers a demo and a free trial and have received a variety of awards and certificates. They also offer advanced language settings for their chat, contact, or feedback boxes to cater to multilingual support. Their Android app is also available for remote support management.

Baltais motīvs ir viens no LiveAgent aģentu paneļa dizainiem. Tas attīstīts no sava priekšteča - oriģināla pelēkā motīva.

Baltais motīvs

LiveAgent piedāvā dažādus klientu apkalpošanas kanālus, integrācijas un funkcijas. Lietotāji var nomainīt motīvu un izvēlēties tēmas. Uzņēmums piedāvā bezmaksas konta izveidi un atbalstu klientiem.

Atskaites, ko sauc arī par analīzi, sniedz informāciju par to, kas notiek jūsu kontā. LiveAgent piedāvā visaptverošas atskaites.

Atskaites

LiveAgent piedāvā efektīvu klientu apkalpošanas programmatūru, kas uzlabo komunikāciju, mazina sūdzības un veicina ilgtermiņa panākumus. Piedāvā eksportējamas atskaites un atbalstu.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākus kanālus vienā saskarnē. Pārejiet no Chaport uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam biznesam.

Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru un citus risinājumus, kas uzlabo klientu lojalitāti un risina dažādas vajadzības. Ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, tā ir ideāla alternatīva daudzām citām programmatūrām. Mēneša maksa sākas no $29.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x