Post Affiliate Pro
  • Izmantošanas scenāriji
  • Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Quality Unit uzņēmums bija izveidots tikai 2004 gadā. Pirmais produkts, kuru viņi izstrādāja, bija Jūsu mīļais Post Affiliate Pro. Šī ir lietojumprogramma, kas ieslēdz visu partnera programmu no augšas uz leju. Ar laiku lietojumprogramma kļuva grūta, daudzfunkcionālā, bet pieprasījums pēc tās kļuva milzīgs.

“Mēs sapratām, ka nevaram stāvēt uz vietas, un lai sasniegtu sasniegumus, mums ir nepieciešams sniegt ne tikai lietojumprogrammu, bet arī visu pieredzi.”

Šī vienkāršā doma kļuva par sēklu, kura izauga LiveAgent – galvenais Quality Unit produkts klientu apkalpošanas jomā.

Post Affiliate Pro pats par sevīm kļuva par iemeslu LiveAgent popularitātei. Darbiniekiem bija nepieciešams efektīvs un vienkāršs izmantošanā instruments klientu jautājumu atbildēm. Šādi sākās LiveAgent Helpdesk lietojumprogrammas izstrāde.

Pēkšņi Quality Unit klientu apmierinātības līmenis kļuva ļoti augsts. Atbalsta komandas aģenti bija pateicīgi par labas lietojumprogrammas esamību, lai atbildētu klientiem un vadītāji saprata, ka tiem kaut kas ir padomā. Kopš tiem laikiem uzņēmums izmanto šo divu populāru produktu līdzdarbības priekšrocības.

Ir ļoti svarīgi, lai Jūsu klienti būtu apmierināti. Nav labāka veida, lai parādītu, ka esat gatavi likt visus spēkus šim personīgajam kontaktam. Interneta ērā saziņa starp pārdevēju un pircēju ir pārvietojusies tiešsaistē. Lai bez problēmām apstrādātu visus jautājumus, problēmas un pieprasījumus, izmēģiniet LiveAgent savā mājaslapā. Dariet to pašu ko mēs, un esiet veiksmīgi.

 

“LiveAgent izmantošana ir mūsu klientu 96,8% apmierinātības līmeņa iemesls, kas turpina augt.”

Šādi Jums būs pilns pārskats par Jūsu klientu vajadzībām un problēmām, kuras ir jārisina. Atbildēt uz Facebook komentāriem, Tvītiem, elektroniskajām vai tiešsaistes tērzētavas ziņām kļūs vieglāk par vieglu. Ar LiveAgent Jūs varēsiet būt pārliecināti, ka neviens jautājums nepaliks neatbildēts.

Post Affiliate Pro jau daudzus gadus ir Quality Unit attīstības dzinējs, taču mēs nevarētu to sasniegt bez LiveAgent veiksmes. Katru reizi, kad kāds domā iet uz pilnu banku ar mūsu partneru lietojumprogrammu – atbalsta aģenti ir gatavi palīdzēt un nodrošināt visu pasaules informāciju caur LiveAgent.

Neviens nepaliek aizmugurē. Mēs apkalpojam mūsu klientus ar entuziasmu un gatavību sniegt izcilu kvalitāti. Mēs ticam, ka tas ir vienīgais ceļs kā izcelties vienmēr augošā mūsdienu konkurencē.

Mūsu darījumu partneru armija ciena LiveAgent “drošo piestātni”, un Jūs arī. Vietas pieejamība, kur viņi var vērsties ar saviem jautājumiem, liks viņiem just sevi vēl uzticīgāk, motivētāk un, beigu beigās, no šīs saiknes uzvarēs Jūsu bizness.

“Mēs izveidojām savu veiksmi uz pilnas pieredzes nodrošināšanas. Mēs darām visu iespējam, lai klientu paliktu apmierināti. Tas nav iespējams bez izcila atbalsta dieneta risinājuma, tāda kā mūsu mīļais LiveAgent.”

Martin Palus – Atbalsta dienesta darbinieks @Post Affiliate Pro

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x