SolidTrust Pay
  • Izmantošanas scenāriji
  • SolidTrust Pay

SolidTrust Pay

SolidTrust Pay ir e-maciņa maksāšanas sistēma, kas atbalsta kompānijas, kurām nepieciešams veikt un saņemt maksājumus. SolidTrust ir strauji audzis un šobrīd ir atbalstīts visas valstīs. SolidTrust pielāgojas tās klientiem un biedriem sniedzot iespēju norēķināties ar kartēm, bankas pārskaitījumiem, lietojot interntbankas vai lietojot čekus.

“Pāriešana uz LiveAgent ir bijis liels pakāpiens augstāk.”

SolidTrust Pay + LiveAgent

SolidTrust Pay bija meklējumos pēc modernas programmatūras, kas būtu spējīga apstrādāt lielo pieprasījumu daudzumu un piedāvātu visas viņu meklētās funkcijas – čatu, strukturizēšanu un visaptverošu zināšanu bāzi. Izpētot viņiem pieejamās iespējas, viņi nonāca pie LiveAgent, kas ne tikai spēja apmierināt visas viņu vajadzības, bet piedāvāja arī jaunas un neredzētas funkcijas par labu cenu. Viņus iepriecināja arī fakts, ka LiveAgent klientu serviss strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Kas ir mainījies pēc LiveAgent implementēšanas

“Tagad mūsu mājaslapā ir visaptverošs atbalsta centrs. Kā arī tagad varam saņemt telefona zvanus tieši no mūsu mājaslapas. Klientiem ir iespēja izveidot savu atbalsta kontu, kurā ir spējīgi organizēt un pārraudzīt visus pieprasījumus ātri un vienkārši.”

Labākās funkijas

Mēs izbaudam detalizētās un vienmēr aktuālās atskaites par aģentiem. Pārraugošie darbinieki priecājas par spēju vienmēr uzraudzīt katra aģenta produktivitāti. Klienti, savukārt, var izveidot savu atbalsta profilu pievienojot profila bildi, kas mums ir ļāvis ar tiem izveidot personīgāku saikni.

Mums patīk arī iespēja tūlkot klientu pieprasījumus programā, bez vajadzības pāriet uz kādu citu tiešsaistes tulkotāju.

Klientu atsauksmes

Mūsu darbiniekiem patīk arī Apbalvošanas / Pārmācības funkcija. Tas, ka klienti apbalvo atbalsta speciālistus, ir licis justies novērtētiem, savukārt negatīvie komentāri ir ļāvuši aģentiem ieraudzīt, kā tie var savu darbu uzlabot.

SolidTrust Pay mērķi

STP mērķi ir nodrošināt ātru, efektīvu un pilnīgu klientu servisu, kā arī pārliecināties, ka klientu pieredze ir pozitīva, kamēr tie apskata to zināšanu bāzes vai kad tiem vajadzīga aģenta palīdzība.

“Saņemt klientu atsauksmes ir vitāli svarīgi, ja vēlamies būt veiksmīgi.”

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x