Hostinger
  • Izmantošanas scenāriji
  • Hostinger

Hostinger

Hostinger ir pasaules līmeņa tīmekļa uzturēšanas platforma, kas darbojas visā pasaulē.

Sveiki, mani sauc Pols. Esmu no Hostinger klientu panākumu komandas. Hostinger ir pasaules līmeņa tīmekļa uzturēšanas platforma, kas darbojas visā pasaulē. Mums ir vairāk nekā 29 miljoni laimīgo klientu, tāpēc mums ir jābūt patiešām stabilam klientu apkalpošanas dienestam. Mūsu klientu panākumu komanda sastāv no vairāk nekā 100 aģentiem, kas atrodas dažādās valstīs.

Liveagent ir vieta, kur mēs apvienojamies. Kas ir pats svarīgākais? Nu, mums vissvarīgākā īpašība ir lietot vienuviet gan čatu, gan pieteikumus. Tas palīdzēja uzlabot mūsu komunikācijas sistēmas un padarīt tās ātras, gludas un vienkāršas. Stipri pielāgots meklētājs ļauj mums pielāgot sistēmu savām vajadzībām. Lieliska LiveAgent statistika palīdz noskaidrot mūsu aģenta sniegumu un veikt uzlabojumus. Kopumā mums patīk izmantot LiveAgent. Tas palīdz paaugstināt mūsu produktivitāti, tas samazināja pieteikumu skaitu, un tas mums palīdzēja patiešām labi.

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x