FrëschKëscht
  • Izmantošanas scenāriji
  • FrëschKëscht

FrëschKëscht

FrëschKëscht iesākās kā skolas projekts un šobrīd ir pārveidots reālā uzņēmumā, pateicoties labam klientu atbalsta servisam un panākumiem, būdami par mazo uzņēmumu. FrëschKëscht, kas latviski nozīmē “SvaigaKaste”, piegādā Luksemburgai tikai vietējos un sezonas pārtikas produktus kastē, kas mainās katru nedēļu.

“Nav panākumu bez laba klientu servisa.”

FrëschKëscht sāka izmantot LiveAgent 2020. gada beigās. Pirms tam, mēs izmantojām parasto e-pasta vietni, kur katru dienu nāca vairāk par 100 e-pastiem. Tas bija grūts darbs e-pasta vietnē kā komandai, jo tur nebija pārskata vispār, e-pasti nevar būt nozīmēti utt. Mēs vēlējāmies piedāvāt mūsu klientiem labu klientu apkalpošanu, kas nebija iespējams ar parasto e-pasta vietni. Šo iemeslu pēc mēs izvēlējāmies LiveAgent un esam lepni ar to.

Kas mainījās, kad mēs sākām izmantot LiveAgent?

Kopš sākām izmantot LiveAgent, mainījās ļoti daudz. Mūsu iekšējā organizācija kļuva daudz labāka ar vienkāršu e-pastu piešķiršanu, komandas-individuālo komentāru pievienošanu e-pastiem un skaidru pārskatu, kas strādāja ar e-pastu līdz šim. LiveAgent ietaupa mums daudz laika ikdienas e-pastu apstrādē. Pateicoties LiveAgent piedāvājumiem, mēs apstrādājam e-pastus divreiz ātrāk un varam sniegt atbildes klientiem ātrāk. Mūsu pārdošana ir ievērojami uzlabojusies, pateicoties mūsu iebūvētajam klientu atbalstam, kas kļuva iespējams pateicoties LiveAgent.

Ko mūsu darbinieki domā par LiveAgent?

Palīdzības dienesta lietojumprogramma ir foršs, inovatīvs un palīdzošs rīks, taču darbiniekiem jāmāk strādāt ar to un būt apmierinātiem. Mūsu FrëschKëscht aģentiem patīk strādāt ar LiveAgent. Līdz šim neesam saņēmuši nevienu negatīvu komentāru par šo lietojumprogrammu. Šī lietojumprogramma ir ļoti viegli apgūstāma salīdzinot ar citām palīdzības dienesta lietojumprogrammām. Mēs domājam, ka tas ir ļoti nozīmīgi, lai aģenti, kas strādā ar to, vēlāk ir arī apmierināti ar to. Katru dienu mūsu darbinieki ir priecīgi apstrādāt e-pastus ar LiveAgent, nevis ar darboties ar standarta nesturkturētu un laikietilpīgu e-pasta vietni.

Gillis HAINEŠS [Gilles HEINESCH]- Līdzdibinātājs @FrëschKëscht

Apskatiet pārējās stāstus

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x